lekarz Grzegorz Romaniszyn

SUPER LEKARZ: kompetentny, bardzo miły, uprzejmy. Pacjent nie jest u niego intruzem, nie robi łaski że leczy, nigdy nie odmawia pomocy. Nie spotkałam lekarza tak zainteresowanego losem chorego. Szanuje czas pacjenta - jest się zapisanym na konkretną godzinę. Jest taki jaki powinien być każdy lekarz. Konkurencją dla dr Romaniszyna mogą być tylko lekarze z Leśnej Góry. Bardzo zadowolona stała pacjentka - miałam szczęście, ze trafiłam na takiego lekarza. POLECAM.

Najbardziej godny polecenia lekarz rodzinny na świecie

Najbardziej godny polecenia lekarz rodzinny na świecie

Świetny lekarz. Jestem w Rzymie, zaziębiona i bardzo mi go brakuje :( Szkoda, że Wizzair taki drogi!!!

nic dodać nic ująć. To szczęście , że trafiłam na niego.

nic dodać nic ująć. To szczęście , że trafiłam na niego.

WSPANIAŁY, NAJLEPSZY I KOCHANY :):) Pozdrawiam!!

WSPANIAŁY, NAJLEPSZY I KOCHANY :):) Pozdrawiam!!

Fantastyczny lekarz, z którym można kompleksowo porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych. Wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie, naprawdę słucha pacjenta, jest uprzejmy. Moim zdaniem lekarz idealny, jak pierwszy raz do niego trafiłam nie mogłam uwierzyć, że tacy lekarze istnieją. Obecnie dojeżdżam do niego z drugiego końca miasta, i nie zamierzam zmieniać absolutnie na innego lekarza rodzinnego.

Rewelacyjny młody lekarz, rodem z "Na dobre i na złe" :) Brawo...

Rewelacyjny młody lekarz, rodem z "Na dobre i na złe" :) Brawo...

Lekarz - złoto. Warto do niego chodzić, nie trzeba go prosić skierowania. Po prostu, jak ci coś dolega czego nie można zbadać bez badań, to kieruje na nie. Uprzejmy i kompetentny. Czeto nawet choć wyczerpany, to nie odmawia pacjentowi przyjęcia na wizytę. Bardzo zadowolona stała pacjentka.

Wiecznie zabiegany, nadmiernie obładowany pracą (ciężko mu odmówić, gdy przychodzi ktoś prosić o przyjęcie "extra"). Konkretny, nie boi się próbować nowych rzeczy, stara się możliwie najlepiej pomóc pacjentowi. Gdyby nie on - już dawno zapomniałbym jak wygląda przychodnia publiczna.

Super lekarz! Chodzę do niego od 2 lat. Zawsze mi pomógł i dokładnie wytłumaczył skąd dane choroby, jak przebiegają i jak je leczyć. Ponadto, miła atmosfera. Tak powinien zachowywać się każdy lekarz.