lekarz Grzegorz Romaniszyn

Faktycznie jest bardzo miły (a to jest bardzo wazne gdy przychodzi czlowiek, ktory przeciez sie zle czuje). Wzbudza zaufanie pacjenta. Może to nawet troche lekarz z powołania (pracuje nie tylko dla kasy). Jeśli tak jest, to dobrze, bo przeciez ludzie nie sa winni temu, że lekarze za mało zarabiaja. Ja np. ucze ludzi, malo zarabiam, ale nie ,,psuje" swojej pracy ze wzgledu na zarobki. Leczenie ludzi to powazna sprawa ,a niektorzy lekarze tego chyba nie widza.Z diagnozami bywa różnie, bo te bywają niezwykle trudne. Pan dr jednak zazwyczaj wyklucza te grozniejsze schorzenia( jesli to tylko mozliwe).

Kompetencja,odpowiedzialność,uprzejmość ......oby więcej takich lekarzy nas leczyło!..."Wiekowa pacjentka":-)

To najlepszy lekarz z jakimkolwiek miałam styczność

To najlepszy lekarz z jakimkolwiek miałam styczność

Z czystym sercem mogę polecić dr Romaniszyna. Nie codzień spotyka się tak otwartego na pacjetów lekarza. Zawsze uśmiechnięty, miły, chętny do pomocy. Bez żadnych problemów można otrzymać skierowanie na badania i innych specjalistów. Wzór lekarza!

Fantastyczny lekarz!!! Trafiłam na pana Romaniszyna przez przypadek, gdyż nie ordynowała moja lekarka - i dziękuje za to Opatrznośći. Natychmiast zmieniłam deklarację lekarza rodzinnego. Zdecydowanie wzbudza zaufanie i BARDZO KOMPLEKSOWO zajął się moją osobą, jak nikt nigdy wręcz. Skierowania na badania wszystkie możliwe i do specjalistów również otrzymałam. Jeśli ktoś wcześniej opiniujący uważa, że jest z tym problem, to najwyraźniej w jego przypadku nie zaszła taka potrzeba. Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. POLECAM - POLECAM - P O L E C A M !!! I pozdrawiam przyszłych współpacjentów:)))) ...

Magdalena

Wspaniały lekarz ,byłam jego pacjentką na Estery ,a teraz się przenoszę na Szwedzką!!

Pan doktor Romaniszyn to lekarz, któremu można zaufać! Jest bardzo pogodny, życzliwy, kompetentny!

miły, uprzejmy, zawsze bardzo grzeczny do każdego pacjenta.Uważam,że z dużą kompetencją podchodzi do chorego, w miarę potrzeb zawsze daje skierowania na badania.Dzięki dr Romaniszynowi uniknąłem poważnych problemów z sercem, ponieważ - mimo młodego wieku - postawił dobrą diagnozę i nie zlekceważył moich niewielkich wówczas dolegliwości. Stanisław.

Dobry lekarz, acz kolwiek nie chetny dawać skierowania na badania. Jest kompetentny i bardzo uprzejmy. Polecam zawsze uśmiechnietego pomimo zapracowania lekarza

Polecam zawsze uśmiechnietego pomimo zapracowania lekarza

Jest młodym bardzo kompetentnym lekarzem, do swojej pracy podchodzi w sposób b.fachowy, jest zawsze uśmiechnięty, uprzejmy i serdeczny do pacjentów. Wielu pacjentów przeszło za Nim do Przychodni przy ul.Szwedzkiej /poprzednio pracował przy ul.Estery/.