lekarz Grzegorz Romaniszyn

Lekarz z powołaniem. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Polecam każdemu pacjentowi

Polecam tego lekarza jak najbardziej wszystko na najwyzszym poziomie

Polecam tego lekarza jak najbardziej wszystko na najwyzszym poziomie

dr Romaniszyna znam od kilku lat z przychodni na ul.Estery,to miły,sympatyczny a przede wszystkim kompetentny młody doktor,czesto pomaga bezinteresownie,takich lekarzy u nas jak na lekarstwo :)dlatego wielu pacjentow poleciało za nim na Szwedzką;)ZDECYDOWANIE POLECAM.zdeklarowana do konca swiata pacjentka:)

on jest super, zawsze przyjmie mimo braku miejsc, miły uprzejmy i wyjaśni co trzeba, polecam

ten lekarz jest naprawde bardzo dobry ! teraz nie latwo mozna na takiego trafic!

Wspaniały lekarz. Zawsze chętny do pomocy, szanuje pacjentów, kompetentny i grzeczny. Cieszę się że trafiłam na niego.

Rzeczowy, miły , kompetentny, zawsze chętny do rozmowy,budzi zaufanie, ma dla pacjenta zawsze dość czasu, jest zawsze w pracy przed czasem rozpoczęcia ordynacji.

super lekarz, wie co mówi,dobrze wychowany i miły, szok w porównaniu do większości lekarzy w przychodniach. Może wyrosło już nowe pokolenie lekarzy, którzy mają szacunek do pacjenta?

Może wyrosło już nowe pokolenie lekarzy, którzy mają szacunek do pacjenta?

Bardzo dobry lekarz. Fachowa porada, dokładne badanie, świetne podejście do pacjenta.

dr Grzegorz Romaniszyn jest empatycznie dostrojony do kazdego potrzebujacego a tego nie mozna sie nauczyc- z to talent- wrodzony!