lekarz Grzegorz Tomasik

Z całego serca polecam pana dr. Grzegorza Tomasika. Świetne podejście do pacjenta. Wszystko na spokojnie wytłumaczy. I nie kasuje jak inni lekarze. Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada ogromną wiedzę, jestem wdzięczna że trafiłam na tak dobrego lekarza.

Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szybka i trafna diagnoza. Polecam z całego serca

Bardzo dobry specjalista, podchodzi z profesjonalizmem do pacjenta uczciwy i nie odmawia pomocy . Szczerze polecam .

Świetny lekarz i człowiek, podchodzi do pacjenta indywidualnie i po ludzku. Potrafi wytłumaczyć problem i poświęca czas aż do wyczerpania tematu . Osoba o ciepłym usposobieniu, cierpliwości i chęciach pomocy. Zastrzyk do stawu kolanowego, który z natury nie należy do zbyt przyjemnych potrafi wykonać w sposób niemalże bezbolesny. Polecam

Najlepszy ortopeda, ma świetne podejście do pacjenta, wyrozumiały i życzliwy. Praca jest dla niego pasją, cierpliwie i zrozumiale tlumaczy , bez problemu udziela odpowiedzi na pytania. Gorąco polecam !

Doktor Tomasik to bardzo dobry ortopeda o dużym doświadczeniu i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Przeprowadzał mi zabieg na cieśni nadgarstka, zabieg przeszedł pomyślnie, dolegliwości ustąpiły. Jest sympatycznym, ciepłym człowiekiem , o dużej empatii, nie wywyższa się (co zdarza się niektórym lekarzom). Ceny wizyt prywatnych nie są wysokie w stosunku do jego wiedzy i doświadczenia. Polecam!

Doktor Grzegorz Tomasik to lekarz z powołania. Z płaczem wróciłam z opieki całodobowej, gdy powiedziano mi tam, że nic mi nie jest. Zadzwonilam do lekarza i opisałam co się dzieje z moimi stawami. Ból przy chodzeniu oraz opuchlizna nie dawała spokojnie żyć a z dnia na dzień było coraz gorzej. Wizyta była bardzo szybko w miłej atmosferze. Doktor jest bardzo życzliwy oraz wyrozumiały. Od razu zdiagnozował co mi jest i podał odpowiedni lek. NIGDY nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem i podejściem do pacjenta. Posiada bardzo bogatą wiedzę medyczną. Jest to człowiek o wielkim sercu, na którego można liczyć zawsze i w każdej sytuacji. Opinie 5.0 to tak na prawdę za mało, bo jest to osoba BEZCENNA zasługująca na WSZYSTKO CO NAJLEPSZE! Polecam każdemu, który potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Pan dr Tomasik jest bardzo dobrym lekarzem ortopedą, przede wszystkim zawsze podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny, potrafi poświęcić mu tyle czasu, ile potrzeba. Cierpliwie odpowiada na pytania oraz tłumaczy na czym polega problem. Dr Tomasik jest również bardzo miłym, serdecznym człowiekiem. Szczerze polecam.

Doskonały specjalista, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania. Widać, ze Pan Doktor zna się na tym co robi i lubi swoją prace. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było to, ze Pan Doktor nie bierze pieniędzy od studentów.

Lekarz godny polecenia. Profesjonalny, konkretny. Potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć na czym polega schorzenie. Pozdrawiam, pacjentka z Nowego Sącza