lekarz Grzegorz Tomasik

Pan Dr GrzegorzTomasik jest najlepszym ortopeda na jakiego trafiłam znający się na rzeczy. Trafnie zdiagnozowal mój przypadek .Dzięki Doktorowi mogę funkcjonować normalnie.Ma świetne podejście do pacjentów poświęca tyle czasu ile trzeba,zawsze uprzejmy i zyczliwy. Wzbudza zaufanie. Wielki pozytyw. Jak najbardziej polecam.

Wielki pozytyw.
Jak najbardziej polecam.

Pan doktor to najlepszy specjalista w moim regionie. Uratował mi dosłownie życie po bardzo poważnym wypadku nogi. Od tamtej pory to Mój doktor pierwszego kontaktu we wszelkich urazach i bólach. Pamięta swoich pacjentów, jest życzliwy, poświęca i wykorzystuje swój czas dla pacjenta do maksimum. Najlepszy lekarz godny polecenia. A przede wszystkim człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.

U Pana dr Tomasika leczę się od lat. To doskonały specjalista ale również wyrozumiały, serdeczny człowiek. W czasie wizyty poświęca pacjentowi czas, rozmawia, tłumaczy a to jest bardzo ważne. Gdyby ktokolwiek zapytał mnie o dobrego lekarza ortopedę bez wahanie poleciłabym dr Tomasika.

Znakomity lekarz uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały, bardzo dobre podejście do pacjenta. Z Panem Grzegorzem można otwarcie porozmawiać. Serdecznie wszystkim polecam Pana doktora Grzegorza Tomasika.

Świetny Doktor i wspaniały człowiek. Jest uprzejmy i życzliwy. Zna się na tym co robi i ma dobre podejście do pacjentów. Bardzo szybko postawił mi trafną diagnozę. Jest delikatny przy wykonywaniu zastrzyków. Serdecznie polecam Pana Doktora Tomasika! Ponadto dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że nie musiałam płacić za prywatna wizytę, gdyż Pan Doktor nie bierze pieniędzy od studentów. Tłumaczy to tym, że sam kiedyś był studentem i wie jak to jest :) Prawdziwy Lekarz z powołania! :)

Pan Tomasik jest nie tylko dobrym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Moja wędrówka po lekarzach była dość długa, dopiero Pan Tomasik poważnie potraktował mój przypadek. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka, a nie tylko jak "do przypadku medycznego" co dla chorego jest przecież bardzo ważne, a wielu lekarzy o tym zapomina. Bardzo uprzejmy i życzliwy nie zostawia pacjenta w potrzebie, pomaga z dużym zaangażowaniem i kompetencją. Prócz tego doznałam szoku, gdy na wizycie prywatnej, która jest odpłatna Pan doktor odmówił przyjęcia ode mnie zapłaty, gdyż jestem studentką, a jego zasadą jest, że od studentów nie pobiera opłat za wizytę. Byłam bardzo zaskoczona postawą Pana doktora. Dzisiaj rzadko spotyka się lekarzy z powołania, jakim bez wątpienia jest Pan Tomasik.

Byłem u dr Tomasika z bólami w okolicach miednicy. Świetnie zdiagnozował problem. Byłem wcześniej u dwóch innych ortopedów, którzy można powiedzieć, nie poradzili sobie z moim problemem. Dzięki dr Tomasikowi udało mi się wrócić do pełnej sprawności fizycznej. A dla mnie jako osoby aktywnej to bardzo ważne, że udało się to osiągnąć w tak krótkim czasie. Ortopeda jest bardzo uprzejmy a jego podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne. Szczerze polecam każdemu.

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, uprzejmy potrafił we właściwy sposób kierować moim leczeniem.Gorąco polecam

Znakomity chirurg , niezwykle życzliwy i oddany pacjentom. Wykonał mi bezbłędnie wymianę stawu biodrowego i kolanowego .

Kilka lat temu doznałam bardzo poważnego urazu miednicy. Pojawiły się nawet obawy, że nie będę chodzić. To właśnie doktorowi Tomasikowi w dużej mierze zawdzięczam fakt, że obecnie poruszam się samodzielnie. Dr Tomasik jest kompetentny, poważnie traktuje pacjenta, zawsze poświęca należytą uwagę, a przy tym jest kulturalny i uczciwy. Rzadko można spotkać takiego lekarza. Do końca życia będę wdzięczna Panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Szczerze polecam.