lekarz Grzegorz Tomasik

Najlepszy lekarz w szpitalu w Gorlicach.Super specjalista.

Najlepszy lekarz w szpitalu w Gorlicach.Super specjalista.

Osobiście jestem bardzo wdzięczna Panu dr.Tomasikowi za to,iż postawił mnie na nogi po tak wielkim urazie jakiego doznałam podczas wypadku drogowego.

Wybitny specjalista, który podchodzi do każdego problemu z wysokim zaangażowaniem. Posiada bardzo ogromną wiedzę medyczną i jest najlepszy w tym co robi. Polecam wszystkim. Trzech innych lekarzy nie potrafiło zdiagnozować problemu z którym się borykałem, a już po pierwszej wizycie i badaniach dodatkowych, trafił w problem bez błędu. Polecam każdemu.

Mam pytanie gdzie Przyjmuje Pan dr. Chodzi mi zarówno o wizyty prywatne jak i refundowane. Z góry dziękuję za odpowiedź. grzesiek

grzesiek

Wybitny fachowiec,naprawdę świetny lekarz, wspaniały i bardzo uczciwy człowiek. Polecam wszystkim, którzy mają problem.

Jako jedyny podjął się złożenia mojego obojczyka bez operacji. Dzisiaj gram w tenisa , siatkówkę koszykówkę , pływam . Co mogę powiedzieć ? Dziękuje .

Specjalista naprawdę godny polecenia.Chociaż odwiedziłam wcześniej kilku różnych lekarzy dopiero rehabilitacja zlecona przez niego zaczęła przynosic efekty w zwalczaniu obrzęku stopy który utrzymywał się u mnie od ponad roku. Lekarz bardzo uprzejmy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, tłumaczy w przystępny sposób swoją diagnozę. Koszty wizyty zaskakująco niskie.Zdecydowanie polecam!!!