lekarz Halina Chmielewska

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Wizyta dwojga dzieci.Pani doktor zależało przede wszystkim na zrobieniu testów,zero planowania leczenia,tłumaczenia,diagnozy.Zmian na skórze pani doktor wcale nie oglądała. NIE POLECAM-strata czasu i pieniędzy.

Znakomity lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wyprowadziła moje dziecko z ciężkiej astmy z którą inni lekarze nie dawali sobie rady. Bardzo polecam!

NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR-JEST NIE MIŁA,KRZYCZY,NIE TŁUMACZY CHOROBY,BARDZO DŁUGI OKRES OCZEKIWANIA NA WIZYTE A PANI W RECEPCJI TO JUŻ JAKAŚ PORAŻKA!!!-DLATEGO ZMIENIŁAM LEKARZA!!!

BARDZO DOBRY,KOMPETENTNY LEKARZ.PRZEDE WSZYSTKIM MIŁA I UPRZEJMA OSOBA

BARDZO DOBRY,KOMPETENTNY LEKARZ.PRZEDE WSZYSTKIM MIŁA I UPRZEJMA OSOBA

Bardzo dobrze wspominam wizyty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duże kolejki, mało profesjonalne podejscie do choroby z ostra stma nigdy nie zrobiła mi spirometrii.Dzieciom oczekującym na przyjęcię szczerze współczuję, wizyta umówiona niby na godzinę a czeka się i dwie.

W ostatnich tygodniach odwiedziłam wielu lekarzy,straciłam sporo kasy,nikt poważnie nie potraktował mojego problemu-z racji na wiek jak to tłumaczyli lekarze za młoda na takie schorzenia.(Czasem zastanawiam się co jest przyczyną tego,że na cmentarzach spoczywa tak wielu młodych ludzi...)Dzisiaj byłam u Pani Doktor Chmielewskiej,jestem pod wrażwniem nigdy nie spotkałam tak kompetentnego,miłego,cierpliwego lekarza,jestem pewna że leczenie przyniesie skutki i skończy się moja tułaczka po innych przychodniach,bo znalazłam już swoje miejsce.Pani Doktor życzę wszystkiego dobrego!!!!

dobra specjalisytka, rzeczowa, konkretna, z pewnością mogę polecić panią dr. przyjeżdzam do tej lekarki z innego województwa gdyż mam do niej zaufanie. marta

Nigdy nie zapomnę słów "pani ma astmę". Po czym pani dr nie wytłumaczyła mi, ówczesnej 22 latce, że to nie koniec świata, że można z tą chorobą żyć "normalnie". Pamiętam czasy gdy jako studentka miałam duszności a pani Chmielewska nie chciała mnie przyjąć na ówczesną kasę chorych tylko prywatnie.

leczę się już długo u dr Chmielewskiej, ale zawsze przed wizytą troche się denerwuję, bo czasami jest nerwowa i cięzka atmosfera, a doktor potrafi nakrzyczeć. Do tej pory nigdy nie wytrłumaczyła mi mojej choroby i nie poświęciła mi zbyt dużo czasu. Najczęściej wypisuje mi takie same leki i... następny proszę. Anula

leczę się już długo u dr Chmielewskiej, ale zawsze przed wizytą
troche się denerwuję, bo czasami jest nerwowa i cięzka atmosfera,
Anula