lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

2,6
2,7
2,4
2,1

Jak czytam wystawione opinie, to mam wrażenie, że czytam o innej lekarce... Może rodzice mają zbyt wielkie oczekiwania? Nikt nie zna lepiej swojego dziecka niż matka, a na jej obserwacjach polega Pani doktor. Ja byłam z moim dzieckiem - jestem zadowolona, pełna profeska, dostałam odpowiedzi na pytania, kierunek działania i próbki preparatów. Po wynikach testów - od razu propozycja odczulania. Zatem nie ma na co narzekać.

Ze zdziwieniem przeczytałam wszystkie poprzednie wypowiedzi. Co prawda po pierwszej wizycie nie byłam jakoś szczególnie zachwycona, ale z każdą kolejną odczuwam coraz bardziej, że ktoś się w końcu zajął porządnie moim dzieckiem. Nigdy dr nie była nie miła, ani w stosunku do mnie ani do mojego dziecka (nawet wtedy jak "roznosiło" jej gabinet), wręcz przeciwnie zawsze je zagadała, uśmiechnięta. Pomimo, że moje dziecko ma już półtora roku nadal karmię je piersią i nigdy nie usłyszałam nawet sugestii żeby ją już odstawić. Po prostu trzymamy mocno restrykcyjną dietę obie:) Szczerze polecam ...

Szczerze polecam :)

A ja uważam, że Pani Doktor mimo, że mało komunikatywna jest wspaniałym fachowcem. Leczyłam córkę u innego lekarza i wg niego , miała prawie astmę , 3 inhalatory i zalecenie braku biegania i męczenia się (swoją drogą ciekawe jak to zrealizować przy ruchliwej 8 latce- szczególnie w szkole). Dzięki P{ani Dokto Czajkowskiej-Poźniak stopniowo odstawiliśmy prawie wszystkie leki. A na marginesie, to dodam, że uważam że lekarz ma leczyć a nie być miły i się uśmiechać w końcu obcy ludzie do niego przychodzą. Czy my sami jesteśmy mili i uśmiechnięci w stosunku do wszystkich , których spotykamy na swojej drodze w życiu?

jestem wlasnie po wizycie u tej pani ze swoim 9 miesiecznym synem. ogolnie rzecz biorac to jest to lekarka bardzo nieuprzejma, traktujaca rodzicow bardzo odgornie, powatpiewam w fachowa wiedze tej pani-zalecila mi porzucenie karmienia piersia, bo wg niej czas wystarczajacy to 6-9 miesiecy. swiatowa organizacja zdrowia mowi, ze 6 miesiecy to jest to absolutne minimum i zaleca kontyunowanie karmienia, przy rownoczesnym podawaniu posilkow stalych (od 6 miesiaca) do 2 roku zycia dzoecka i wiecej, jesli matce i dziecku to odpowiada! ta pani roeniez dala mi do zrozumieniaw bardzo arogancki sposob, ze d.pa ze mnia, a mnie matka, bo nie zaobserwowalam po jakich pokarmach wystepuja niepozadane objawy u mojego syna. dodala (w ironiczny sposob, tak jakbym byla idiotka) ze nie istnieja badaniamedyczne, ktore beda w stanie skomponowac menu dla mojego dziecka.

bardzo mocno nie polecam tej lekarki-konowalki, ktora w bardzo obrazliwy sposob traktuje rodzicow.

p.s. powiedzialam jej, ze dzoecko bylo wazone okolo miesiaca temu i stracilo na wadze... ona nawet nie raczyla sprawdzic obecnej wagi dziecka. ot caly obraz pani dr

Witam, jestem po pierwszej wizycie u pani dr - na wstępie zaznaczyła, ze nie będzie mi komponować menu dla dziecka (to chyba sztampowy tekst do wszystkich matek) i ogólnie widać,ze nie lubi kiedy rodzic ma jakiekolwiek pytania. nie zależy mi, żeby lekarz się do mnie uśmiechał na wejście, choć byłoby milej, ale aby udzielił choć odpowiedzi na pytania nurtujące mnie jako rodzica,a nie traktował jak zło konieczne. nie wzbudza zaufania lekarz y się dziećmi, który nie pyta i nie chce sam odpowiadać na pytania. nie polecam

Podpisuje się pod wszystkimi niekorzystnymi komentarzami. Drętwa, nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy, nie będzie nam układać menu itp. Oczywiście nic się nie należy, czytaj- badania, testy itp, Mamy obserwować na co uczulone i eliminować, co każdy wie choćby z internetu!!! Mleko dla alergików tez już nie, czytaj- za długo pije mleko z apteki ze zniżką i NFZ będzie miał pretensje, że za długo dopłaca do mleka dla dziecka!!!!! Wizyta dla wizyty,żeby pobrać kasę za pacjenta i mieć porządek w papierach. Nie poleczm

Od tej pani z daleka lepiej sie trzymać.Trafilam do niej przez przypadek,gdyz lekarka rodzinna dziecka byla na urlopie.Syn byl chory 3 raz w ciagu 2 miesiecy,pani powiedziala, ze gardlo czyste,osluchowo tez i przepisala antybiotyk,jak zapytalam na co ten antybiotyk to odburknela na chorobę..Poprosilam o zwolnienie na meza aby mogl zostac z małym w domu,to uslyszalam ze jak sie ma chore dziecko to trzeba zrezygnować z pracy albo zatrudnic nianie.Nie dostałam zwolnienia,zostalam zlekcewazona,pani jest bardzo arogancka i nieludzka.nawiasem mowiac nie wykupiłam antybiotyku, bo niby po co/tylko dlatego ze go pani doktor przepisala?Zdecydowanie odradzam, szkoda dziecka i zdrowia rodzicow.

Dziecko miało zostać zdiagnozowane pod kątem alergii. Lekarka nie ma podejścia do dziecka, była nieuprzejma, nic nie wyjaśniała, kazała się umówić na testy i na tym się skończyło.

Nie polecam tego lekarza,jest mało komunikatywny i trudno się dowiedzieć o dalszym leczeniu a najlepiej jak człowiek wogóle się nie pyta, bo jak już się zapyta lekarz odpowiada bardzo niegrzecznei i odpychająco.Zero kontaktu z dziećmi.

NA pierwszy rzut oka bardzo nie przyjemna ,po dalszej rozmowie odpychajaca. Dla tego lekarza jezeli rodzic widzi objawy ktore go niepokoja ,dla lekarza sa bezpodstawne. Dziecko jest zdrowe i niewiadomo poco się przyszlo.Lekarz powinien być miły i obiektywny,pomagać a nie zniechęcać.