lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

2,5
2,6
2,7

A ja uważam, że Pani Doktor mimo, że mało komunikatywna jest wspaniałym fachowcem. Leczyłam córkę u innego lekarza i wg niego , miała prawie astmę , 3 inhalatory i zalecenie braku biegania i męczenia się (swoją drogą ciekawe jak to zrealizować przy ruchliwej 8 latce- szczególnie w szkole). Dzięki P{ani Dokto Czajkowskiej-Poźniak stopniowo odstawiliśmy prawie wszystkie leki. A na marginesie, to dodam, że uważam że lekarz ma leczyć a nie być miły i się uśmiechać w końcu obcy ludzie do niego przychodzą. Czy my sami jesteśmy mili i uśmiechnięci w stosunku do wszystkich , których spotykamy na swojej drodze w życiu?

jestem wlasnie po wizycie u tej pani ze swoim 9 miesiecznym synem. ogolnie rzecz biorac to jest to lekarka bardzo nieuprzejma, traktujaca rodzicow bardzo odgornie, powatpiewam w fachowa wiedze tej pani-zalecila mi porzucenie karmienia piersia, bo wg niej czas wystarczajacy to 6-9 miesiecy. swiatowa organizacja zdrowia mowi, ze 6 miesiecy to jest to absolutne minimum i zaleca kontyunowanie karmienia, przy rownoczesnym podawaniu posilkow stalych (od 6 miesiaca) do 2 roku zycia dzoecka i wiecej, jesli matce i dziecku to odpowiada! ta pani roeniez dala mi do zrozumieniaw bardzo arogancki sposob, ze d.pa ze mnia, a mnie matka, bo nie zaobserwowalam po jakich pokarmach wystepuja niepozadane objawy u mojego syna. dodala (w ironiczny sposob, tak jakbym byla idiotka) ze nie istnieja badaniamedyczne, ktore beda w stanie skomponowac menu dla mojego dziecka.

bardzo mocno nie polecam tej lekarki-konowalki, ktora w bardzo obrazliwy sposob traktuje rodzicow.

p.s. powiedzialam jej, ze dzoecko bylo wazone okolo miesiaca temu i stracilo na wadze... ona nawet nie raczyla sprawdzic obecnej wagi dziecka. ot caly obraz pani dr

Uważam Panią doktor za osobę mało komunikatywną, lekceważącą chorobę dziecka. Im więcej rodzic się pyta tym większa jest niechęć Pani doktor. Zdecydowanie niepolecam.

Nie polecam tego lekarza,jest mało komunikatywny i trudno się dowiedzieć o dalszym leczeniu a najlepiej jak człowiek wogóle się nie pyta, bo jak już się zapyta lekarz odpowiada bardzo niegrzecznei i odpychająco.Zero kontaktu z dziećmi.

NA pierwszy rzut oka bardzo nie przyjemna ,po dalszej rozmowie odpychajaca. Dla tego lekarza jezeli rodzic widzi objawy ktore go niepokoja ,dla lekarza sa bezpodstawne. Dziecko jest zdrowe i niewiadomo poco się przyszlo.Lekarz powinien być miły i obiektywny,pomagać a nie zniechęcać.