Lekarze Bydgoszcz

lekarz Tadeusz Kołnierzak

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

Znakomity lekarz, profesjonalny, z szeroką wiedzą i celnością diagnozowania. A na dodatek uprzejmy i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Jakub Szmytkowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył, usunął całą tarczycę i czuję się bardzo dobrze. Operacja odbyła się w listopadzie 2012r.
Opinia dodana przez: Piotr

Jarosław Markowicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

Bardzo profesjonalny, kontaktowy, konkretny lekarz. Według mnie pasjonat swojej pracy, człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, subtelności i inteligencji. W swojej pracy jest bardzo rzetelny, decyzję co do leczenia i proponowanych zabiegów świadczą o ogromnym doświadczeniu praktycznym. Wielki człowiek o niewybujałym ego. Zaprzeczenie medycznego celebryty. Bardzo dziękuję, Panie doktorze za udany zabieg. Bogumiła Nejman.
Opinia dodana przez: Bogumiła

mgr Ksiądz Szymon Gołota

Psycholog

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb jaki mam !!!

lekarz Tomasz Ładniak

Melchiora Wańkowicza 1
85-792 Bydgoszcz

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor to świat byłby wspaniały. To skarb dla nad - Pacjentów, dzieki doktorowi moja nerwica sie zmniejszyła bo wytłumaczył mi szczerze od serca ze moje objawy są zupełnie normalne, podczas gdy sądziłem ,iż są patologią. Dziekuje z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominik

lek. med. Witold Kowalski

Onkolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Pan doktor godny polecenia, . Profesjonalne podejście do pacjenta , sympatyczny oraz konkretny . Polecam leczenie u pana doktora!!
Opinia dodana przez: Beata

Piotr Bartoszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bydgoszcz

Świetny lekarz, szczegółowo tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania. ma specyficzny charakter, trochę narzeka ale jestem zadowolona.

lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

centrum onkologi
Bydgoszcz

Najlepszy Specjalista w swojej dziedzinie ! wykonuję badania USG co pół roku piersi i każde inne które się pojawia w rodzinie realizuję tylko u Pana Doktora. Polecam wszystkim nie tylko za profesjonalizm, kompetencje podejście i uprzejmość, ale przede wszystkim jakim jest Człowiekiem - Lekarzem. Dziękuje Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Żanetta

lekarz Marek Matczak

Laryngolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.
Opinia dodana przez: maraat

dr n. med. Paweł Grzelakowski

Kardiolog

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - SPZOZ
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Wybrałem pana doktora z rankingu dla mojej mamy i się nie zawiodłem. Chodziło o nadciśnienie, bóle serca itp. Pan doktor przeanalizował stan chorobowy oraz dotychczas zażywane leki przepisane przez innego lekarza, które nie przynosiły pozytywnego skutku. Część z nich kazał odstawić i coś tam jeszcze zapisał. Stan zdrowia po nowej kuracji jest zdecydowanie lepszy. To też o czymś świadczy: http://www.iwsz.wp.mil.pl/pl/1_127.html

lekarz Kinga Kordaszewska-Folkmar

Centrum Medyczne "Zachód" - Przychodnia
Grunwaldzka 138
85-429 Bydgoszcz

Polecam Panią doktor. Zawsze uśmiechnięta, znajduje czas na rozmowę z pacjentem ,mimo czasem długich pytań , na wszystkie z chęcią odpowiada,budując u pacjenta poczucie bezpieczeństwa i sprawiając , że czujesz się w gabinecie jak na rozmowie w kawiarni z koleżanką!! Jestem w 13 tygodniu ciąży , którą prowadzi Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z jej praktyki lekarskiej. Jest to wspaniały lekarz i człowiek!! Polecam!!

Adam Kotlarek

Chirurg stomatolog

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.
Opinia dodana przez: BB

lekarz Izabela Fadel

Psychiatra

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Katarzyna Salata

Stomatolog, Ortodonta

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Doktor Katarzyna to profesjonalistka cierpliwa miła żetelnie wykonująca swoją pracę bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

dr n. med. Andrzej Świątkiewicz

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Witam! Dziś mijają dokładnie 3 tygodnie od operacji plastycznej uszu. Uszka są bardzo przylegające, coraz mniej bolą. Póki co jestem jak najbardziej zadowolona i szczęśliwa!!! Mam nadzieję, że zbyt mocno nie odejdą i będą super! Dr Świątkiewicz jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem. Bardzo się cieszę, że to właśnie on mnie operował. Ma świetne podejście do pacjentów, podczas operacji rozmawia, żartuje. POLECAM!!!!!!!!

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

dr n. med. Sebastian Grzyb

Neurochirurg

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Dr n.med. Sebastian Grzyb to doskonały lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Uratował mi mamę, czy można napisać coś więcej chcąc oddać wdzięczność jaką czuję?
Opinia dodana przez: Adam
Fantastyczna lekarka. Moga 2 letnia córeczka na widok pani doktor uśmiecha się, bezproblemu daje sie przebadać pod kazdym katem. Pani doktor wszystko zawsze wytłumaczy, poswięca nam duzo czasu podczas wizyty.Polecam bo warto:)Pracuje w Centrum Rehabilitacji i Masażu "Regeneratio" na ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 17. Warto zainwestować zeby potem cieszyć się zdrowiem. Przemiła kadra rehabilitantów.

lek. med. Lucyna Łosińska

Internista, Kardiolog

AVIMED
Bydgoszcz,, Generała Józefa Hallera 2
85-790 Bydgoszcz

serdeczne podziękowania dla Pani dr za wszystko co Pani zrobiła dla mojego ojca. Pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: Stanisława

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.