dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

Cudowny lekarz!!! Polecam każdemu - i dorosłym i dzieciom.

Cudowny lekarz!!! Polecam każdemu - i dorosłym i dzieciom.

Polema wszystkim Panią doktor. Fachowiec jakich mało.

Polema wszystkim Panią doktor. Fachowiec jakich mało.

Trafiliśmy do pani dr przez naszego lekarza-polecił.Kontakt z synem na10!Wszystko wyjaśniła,pokazała,rozwiała nasze wątpliwości.Naprawdę super,jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Bardzo mila i dobra osoba polecono mi ja, natomiast nie była w stanie poprowadzić mojej sprawy do końca, z opinii znajomych polecam serdecznie

Pani doktror jest wyjątkowym lekarzem , w pełni oddanym pajentom.

Pani doktror jest wyjątkowym lekarzem , w pełni oddanym pajentom.

Pani Hania Wassermann to wspaniały, doświadczony lekarz i cudowny, ciepły człowiek. Dzięki Jej kompetencjom, mój syn jest zdrowym, pełnosprawnym chłopakiem. Polecam wszystkim i życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze mieli taki stosunek do pacjenta, poparty tak ogromną wiedzą. Pozdrawiamy serdecznie Panią Hanię. Ania i Michał

Pani dr HANNA WASSERMAN jest wspanilym lekarzem o gołebim seduszoki,zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta ,CZłowiek o wielkiej wiedzy fachowości,życzliwośći ,kompetencji,polecam każdemu i wizytę u p dr ,Przy okazji życzę pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatny,m pacjentka