lekarz Hanna Właszczuk-Szulc

Wenerolog, Dermatolog

Pani Hanna jest bardzo dobrym dermatologiem. Byłam u niej z problemem wypadania włosów. Przede wszystkim dokładnie "obejrzała" skórę głowy o czym poprzedni dermatolog w ogole nie pomyślał. Bardzo szczegółowo opisała wszystko, przepisała leki i po ok 1,5 tygodnia widziałam dużą poprawę. Do 2 mięsięcy wypadanie ustąpiło całkowicie, w tym momencie wypada mi niewiele włosów, właściwie nigdy nie wypadało ich tak mało! Uważam, że jest rewelacyjnym lekarzem. Pomogła mi również z problemami z cerą.

Uważam, że jest rewelacyjnym lekarzem. Pomogła mi również z problemami z cerą.

wydawało mi się że bardziej chodziło o pieniądze niż o wyleczenie bo możliwe przyczyny to ja sam wymyslalem a pani doktor dopiero potwierdzala że to też może być.No i oczywiście zachęcała do kolejnej wizyty za 100

Witam, czy mógłbym prosić o podanie w jakich godzinach i w jakie dni przyjmuje Pani doktor? Od dłuższego czasu staram się skontaktować dzwoniąc pod podany wyżej numer gabinetu, ale niestety nikt nie odbiera telefonu...

Witam,

Z czystym sumieniem polecam! Zostałam wyleczona po tygodniu za śmieszną cene 10 zł. Poleciłam Panią doktor paru moim znajomym i są rownież bardzo pozytywnie zaskoczeni, wręcz zachwyceni.

Pacjent Anonim chyba pomylił/a specjalistów. Ale to nie mój problem. Ja muszę to, że nie wiem czy w całym moim juz niekrótkim życiu spotkałam lekarza równie kompetentnego i ludzkiego jak p.dr Szulc. Trafna diagnoza, dokładne omówienie przypadku i co najwazniejsze własiwe leczenie można uznac za standard, ale zauważenie pacjenta, pochylenie sie nad nim, wysłuchanie - to nie jest częsty przypadek. Nie wiem ilu lekarzy dermatologów zadaje sobie trud, aby przepisywać własne kompozycje tańsze i skuteczniejsze od gotowych drogich i nie zawsze trafionych. Poza tym p. doktor jest osobą po prostu sympatyczną i kulturalną, budzącą całkowicie zaufanie pacjenta.
Ja polecam p.doktor Szulc bez wahania.
Wdzięczna pacjentka Maria

Pani dermatolog pod maska uprzejmosci nastawiona jest na pieniadze i podbudowywanie wlasnego ego. Kluczoowym chyba jest powtarzanie na kazdej wizycie skad to ona ma pacjentow (cala europa, jak nie swiat), kwestii "przeciez jestem DOBRYM dermatologem" oraz tego jak to jej niby nie zalezy na pieniadzach, a w kazdy wolny termin wcisnie pacjenta (niby z troski, ale ciezko o okazanie jej w trakcie wizyty). Pani doktor podchodzi do pacjenta jak do przedmiotu, interesuje ja tylko choroba - pomimo tego, iz do leczenia niektorych schorzen istotne jest dzialanie kompleksowe (dieta, zadbanie o ogolna kondycje psychiczna), ignoruje te kwestie. Dodatkowo zamiast odpowiadac rzeczowo na pytania czepia sie slowek (jak czlowiek jest zestresoany w trakcie wizyty nie zawsze wyraza sie precyzyjnie, i nie chodzi tutaj o poprawianie terminow medycznych). Kilka razy uzyskalam rowniez odpowiedz, ktora nie byla odpowiedzia na zadane przeze mnie pytanie, a jakas dygresja konczaca sie samochwalstwem.
Moze pani doktor radzi sobie zatem z prostymi schorzeniami, gdzie wystarczy podac medykament, jednak w przypadku schorzen wymagajach rowniez bycia czlowiekiem, oblewa sprawe na calej linii. Wrecz dala mi do zrozumienia miedzy wierszami, ze choroba ponizej raka (ktorego ponoc ma pani doktor) to pryszcz.

I jeszcze jedna uwaga: gabinet prywatny jest tak skonstuowany, ze wszystkie osoby czekajace poza pokojem wizyty slysza kazdy najdrobnieszy szczegol, zatem o dyskrecji nalezy zapomniec.

sam leczę się u wielu lekarzy i mogę porównać każdego z nich i na tle innych lekarzy pani doktor Hanna jest super, mogę ze spokojnym sumieniem ją polecić.

Pani Doktor jest po prostu SUPER! Pierwszy wywiad około 20 minut, dzieki czemu Pani doktor mogła postawić poprawną diagnozę, następnie przez około 20 minut tłumaczyła przyczyny choroby i sposób dalszego postępowania! Do Pani doktor trafiłem z bardzo ciężkim problemem z którym nie poradziło sobie 3 innych lekarzy. Leki robione w aptece dobrane indywidualnie dla każdego pacjenta - cena 5 zł!!! Gorąco polecam wszystkim szukającym profesjonalnej pomocy!

Pani Doktor jest po prostu SUPER!
Gorąco polecam wszystkim szukającym profesjonalnej pomocy!

W pełni zgadzam się z komentarzami o rzetelności i wybitnej wiedzy Dr Właszczuk Szulc. Jest to osoba z ogromna doświadczeniem i pasja do wykonywanej pracy. Oddana każdemu pacjentowi, poruszy niebo i ziemie aby pomoc w jak najszybszym wyzdrowieniu pacjenta. Jestem jej pacjentka, polecam wszystkim moim najbliższym. Nie spotkałam tak mądrego i zarazem serdecznego Lekarza.

U Pani dr Szulc leczyłem z pozytywnym skutkiem cerę oraz stopę. Oba przypadki były zupełnie inne, lecz podejście Pani dr było takie samo - profesjonalne i wybitnie skuteczne. Pani doktor ma swoje metody, które wydawać się mogą archaiczne - w szczególności sporo korzysta z leków robionych na zamówienie. Efekt tego jest taki, że cerę wyleczyłem sobie (po prowadzonej przez innych lekarzy kuracji- 5 latach i stosowaniu kuracja za grube setki złotych + jakieś naświetlanie podczerwienią) za pomocą leków zrobionych za 5 zł (tonik)+ 5zł (maść#1) + 15 zł(maść #2) + 3zł (metronidazol). Ze stopą poszło jeszcze lepiej. No i najważniejsze - jestem zdrowy.
Gorąco polecam, szczególnie że na os. Witosa w Katowicach łatwo podjechać.
kl