3,7
3,3
3,4
2,5
2,7

Pani doktor jest bardzo miła, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Przy każdej wizycie przypomina sobie historię choroby, wymaga konsekwencji i regularności przy leczeniu - odczulaniu. Na każdego pacjenta przeznacza odpowiednią ilość czasu, jej kompetencje z pewnością potwierdza ilość pacjentów i czas oczekiwania na wizytę. Jeżeli ktoś idzie z negatywnym nastawieniem na wizytę, to tak samo zostanie potraktowany - negatywnie. Każdemu serdecznie polecam panią doktor.

Pani doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad, czas wizyty był odpowiedni. Była uprzejma, może przez to, że towarzyszył mi rodzic. Podczas ostatniej wizyty, na którą byłem zarejestrowany w godz. 13-14, przybyłem do poradni o 13.50, dodam, że musiałem dojechać komunikacją publiczną. Podszedłem do rejestracji aby potwierdzić moją rejestrację, Pani w rejestracji zdziwiła się, że jestem tak późno, rejestrację potwierdziła. Wchodząc do gabinetu, Pani doktor zdziwiła się, że przybyłem na wizytę o tej godzinie, była już ubrana do wyjścia. Spytałem się czy mnie jeszcze przyjmie, choć byłem zdziwiony, przecież byłem na czas. Zrobiła to z wielką łaską. Wytłumaczyłem, ze byłem zarejestrowany w tych godzinach. Powiedziała, że na pewno nie, przystałem na tym, przecież nie przyszedłem się tam kłucić. Musiałem także wysłuchać, że to szczyt bezczelności.
Wydaje mi się, że mogła źle przekazać informacje Pani podczas rejestracji, jednakże atak na moją osobę był bezpodstawny, dodam ,ze gabinet opuściłem jeszcze przed godziną 14.00

Raczej nie miła, zimna. Po czekaniu w poczekalni, dostałam 5 recept i dowiedziałam się tylko tyle, że mam 1,7 mc synkowi zrobić badania alerg. za 250zł.

Pani doktor jest na pewno lekarzem z dużą wiedzą, jednakże cechuje ją totalny brak empatii wobec rodziców, którzy borykają się z różnymi problemami związanymi z dolegliwościami swoich dzieci; na szczegółowe pytania rodziców odpowiada ironicznie; wizyta u niej to monolog, a nie rozmowa. Nie lubi pytań dotyczących ewentualnej diagnozy. Uważa, że rodzic nie ma nic do gadania podczas wizyty. Prowadzi na pierwszej wizycie tzw. wywiad rodzinny i bierze go pod uwagę w dalszym leczeniu, jednakże inne pytania dyskusyjne ze strony rodziców to już nietakt zadawać lekarzowi pytania. Zdecydowanie odradzam.

Pani doktor bardzo się spieszy podczas wizyty, co sprawia odczucie, że ma mało czasu. Tak jakby chciała jak najszybciej pozbyć się problemu (czyli pacjenta). Byliśmy u niej z szcześciomiesięcznym synkiem. Pierwsze wrażenie absolutnie negatywne. Nieuprzejma. Właściwie to niepotrzebnie przyszliśmy, bo to za małe dziecko, po co lekarz nas skierował... Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, który okazał się być dość szczegółowy, pani doktor wyjaśniła swoje podejrzenia i ewentualny dalszy tok postępowania. Ogólnie podejście do pacjenta bardzo niefajne, natomiast myślę, że to dobry specjalista.

Po kilku latach leczenia u innych lekarzy i zmagania się z astmą wywołaną przez alergię, jako jedyna pani Łuczywek wyleczyła mnie z tego do końca.

Pani Helena Łyczywek to bardzo dobry specjalista, rzetelny, poświęca swojemu pacjentowi dużo czasu. Byłam zarówno na wizytach publicznych jak i prywatnych w Tucholi. Odczucia takie same. Za każdym razem przypomina sobie historię choroby, proponuje odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję

Nie polecam. Sfrustrowana kobieta, które swoje niezadowolenie okazuje na wizytach. To nie jest lekarz z powołania tylko z przymusu.

Pani doktor była nieprzyjemna. Byłam na wizycie z rocznym synem. Po długim oczekiwaniu w kolejce, syn zaczął płakać. Nie wiem co się stało, nie mogłam go uspokoić. Kiedy weszliśmy do lekarki ta stwierdziła, że płacz dziecka to jest kwestia złego wychowania, że ona nie ma czasu na zajmowanie się płaczącym dzieckiem i jeśli nie potrafię syna uspokoić to mam wyjść. Zabrałam więc skierowanie i wyszłam nie uzyskawszy pomocy. To ma być alergolog dziecęcy, który nie ma żadnego podejścia do dziecka???

Pani Helena jest dobrym lekarzem w swojej specjalności. Przy 1. wizycie poświęciła mi ponad 40 minut, sprawdzając co jest nie tak. Po diagnozie i moich pozytywnych reakcjach na podane leki, wizyty trwaly tyle ile musialy. Co do uprzejmości - jest specyficznym czlowiekiem, ktory przyjmuje sumiennie dosc duzo pacjentow dziennie. Czesto jest wykonczona, co widac. Ma to wplyw na jakosc obslugi, bo kolejny wkurzony pacjent, ktory krzyczy, nie pozwala na podejscie z usmiechem do nastepnego. Dla mnie przede wszystkim jest konkretna, a to najwazniejsze.

Dla mnie przede wszystkim jest konkretna, a to najwazniejsze.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz