lekarz Henryka Bielecka

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,9
2,7
2,6

Najgorsza moja wizyta w życiu. Lekarz nienawidzący pacjentów. Lekarz, który nie bada miejsce bólu i problemu. Opinia na bazie przebytych chorób. Takiego chamstwa i arogancji jeszcze nie widziałem. Złożyłem oficjalną skargę do Lux Medu na zachowanie lekarza i jego profesjonalne umiejętności. Koszmar. Nie polecam. Odradzam każdemu.

Dzień dobry, 4 lata temu doznałam kontuzji kolana-więzadła boczne, naderwanie i mocne naciągnięcie, rzeczywiście jest trochę oschła, ale jako chirurg - 5+; jest bardzo konkretna; i nie lubi mazgajenia się, jest uraz i trzeba uświadomić sobie dlaczego powstał; dzięki jej decyzjom i szybkiej interwencji chodzę normalnie; pozdrawiam J-a

Dzień dobry,
rzeczywiście jest trochę oschła, ale jako chirurg - 5+;
pozdrawiam
J-a

Dzis bylam na wizycie u pani doktor. Pokazalam dokumenty z wypadku samochodowym i powiedzialam ze mam 3 wypukliny w kregoslupie i mi promieniuje do rak i nog. Lekarz bez zadnej empatii, niemila, zadnego zrozumienia i checi do pomocy. Badanie potrwalo chwile, spojrzala tylko na kregoslup i klatke piersiowa. Podczas kazania mi podniesienia lewej nogi, poplakalam sie z bolu i nazwala mnie "dzidzia". Wogole mi nie pomogla stwierdzila ze ona nie wie co mi jest i nie da mi ani lekow ani rehabilitacji. Dala mi skierowanie do szpitala, jak dla mnie to tylko po to by sie pozbyc pacjenta. Nie radze chodzic do tego lekarza.

Nie byłam nigdy w życiu u bardziej nieuprzejmego, a wręcz chamskiego lekarza. Poszłam z konkretną dolegliwością (skręceniem kolana), a pani doktor bez zbadania mnie , zaczęła kręcić moją nogą pokazując ćwiczenia na mięśnie ud(?). Na koniec wizyty powiedziała, że kolana trudno się maca, bo są grube i koślawe. Zaznaczam, że inny lekarz nie miał problemu ze zbadaniem mnie jak należy. Nic dziwnego, że pani ma mnóstwo wolnych terminów...

Pani dr Henryka BIELECKA chyba nie lubi ludzi, więc kazdy pacjent jest petentem albo symulantem. Nie zbiera wywiadu. Nie umie, a może nie chce odpowiedzieć na pytania dotyczące stanu zdrowia. Zalecenia ograniczaja się do łykania przeciwbólowo pyralginy. Na pytanie o wizytę kontrolna sugeruje, ze tylko w razie przewlekłego bólu. Jest nie sympatyczna i impertynencka. Jej konsultancja (patrz BRAK) został całkowicie zmieniony przez drugiego specjalistę. NIE POLECAM!!! Mam nadzieję, że przestanie dręczyć pacjentów!

Wielokrotnie miałam przyjemność być pacjentką p.dr Bieleckiej (liczne urazy) i stwierdzam, że jest to najbardziej kompetentny lekarz ortopeda, z jakim się zetknęłam. Mądra, doświadczona, spostrzegawcza, świetny diagnostyk. Nie faszeruje lekami bez potrzeby, jak inni lekarze (bo firmy farmaceutyczne ich sponsorują). Uratowała mi rękę po urazie łokcia (lekarz pogotowia unieruchomiłby mi ją na zawsze). Poleciłam panią doktor wielu moim znajomym - również byli bardzo zadowoleni z natychmiastowej i trafnej diagnozy oraz skutecznego leczenia. POLECAM !!!

Wizyta u Pani doktor była dla mnie zaskakująca, ale jak najbardziej pozytywna. Jest bardzo mądrą, doświadczoną i przenikliwą osobą. Podchodzi do pacjenta całościowo, stara się zbadać przede wszystkim przyczyny problemu - a tkwią one często w niewłaściwych nawykach, stresie itp. Dlatego mocno nie zgadzam się z opiniami, które tu przeczytałam o Dr Bieleckiej. Jak pacjent nie zostanie wysłany na maraton badań, nie przepisze mu się góry leków, to czuje się zaniedbany - w przypadku p. doktor jest wręcz przeciwnie. Polecam wizytę i włączenie nieco innego myślenia o swoich dolegliwościach.

Pani doctor ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, moja babcia stwierdzila ze Pani Doktor jest bardzo przekonujaca I skuteczna, nie przepisala jej gory lekow I niepotrzebnych badan. Babcia po pierwszej wizycie odzyla I odzyskala usmiech. Polecam Pania doktor

Polecam Pania doktor

NAJGORSZA WIZYTA W MOIM ŻYCIU. PO CO LECZYĆ LUDZI SKORO SIĘ TEGO NIE LUBI? PANI DOKTOR BYŁA NIEUPRZEJMA ( NIE CHCE UŻYĆ TU DOSADNIEJSZEGO OKREŚLENIA)UWAGI TYPU "PO CO PANI DALA D...PY?" "NIECH PANI WYGONI MĘŻA" SĄ WG MNIE MOCNO NIE NA MIEJSCU. A POSZŁAM DO NIEJ PO POMOC BO STRASZNIE BOLAŁY MNIE PLECY (JESTEM MATKĄ 2 MAŁYCH DZIECI)MYŚLAŁAM O REHABILITACJI, ALBO O ĆWICZENIACH KTÓRE POMOGŁYBY MI WYGRAĆ Z BÓLEM. ZAMIAST POMOCY UPOKORZENIE, WULGARYZMY I ZERO FACHOWEJ POMOCY,,,,, ZDECYDOWANIE ODRADZAM- OKROPNY LEKARZ

Odradzam każdemu! Przede wszystkim niekulturalna, zadawała głupie pytania oczekując właściwej wg. niej odpowiedzi, już na wstępie bez żadnego wywiadu wydała "opinię", która była niepodważalna. Z okropnym bólem kręgosłupa kazała położyć się na leżance, przekręciła nogi na prawo i lewo i stwierdziła, że powinno przejść!!!! Oczywiście nie przeszło, bo jak potem się okazało było to poważne uszkodzenie wymagające serii zabiegów. Skierowanie na rtg-nie, bo uszkadza szpik! Rezonans - niepotrzebny. Masaże - przecież zaleciła ćwiczenia! Brak kompetencji, wywiadu lekarskiego, a przy tym bardzo wyniosła i przemądrzała. Wyszłam z gabinetu z przepisanym tranem!!!!!! Aż szkoda dłużej komentować....