lekarz Henryka Bielecka

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,9
2,7
2,6

Pani Doktor była koszmarna. Po 7 minutach praktycznie wyrzuciła mnie z gabinetu odmawiając zbadania bolącego barku (miałam uraz i kolan i barku) gdyż rzekomo "nie mogła badać dwóch rzeczy w czasie jednej wizyty". Sprawdziłam tę kwestię w centrali - nie potwierdzono a także przeproszono mnie. Ewidentnie się gdzieś spieszyła, była nieuprzejma, zbadała mnie pobieznie, własciwie nie pomogła wcale, a jedynie zaszkodziła bo czekając na kolejną wizyte mój stan zdecydowanie się pogorszył. ODRADZAM!!!!

Nie polecam! wręcz odradzam wizyty u tej pani. Bardzo nadęta,nieuprzejma. Miałam wrażenie, że "pracuje za karę"!!!Nie pomogła mi w ogóle. po złamaniu stopy nadal utrzymuje sie silny ból i opuchnięcie, pani doktor to zbagatelizowała, mówiąc, że może mnie jeszcze boleć rok! nie przepisała mi NIC i niczego nie zaleciła! wyszłam roztrzęsiona i z oczami pełnymi łez!

Najgorsza wizyta w moim życiu. Pani doktor kilkakrotnie mnie obraziła. Wykorzystała informacje z mojego prywatnego życia, zdobyte podczas wywiadu lekarskiego, żeby mnie zaatakować. Jej docinki były paskudne, dotyczyły m.in. mojego wykształcenia i wyglądu. Na koniec kiedy jej zakomunikowałam, że jest niekulturalna, odpowiedziała mi, że mam kompleksy. Praktycznie mnie nie przebadała, zbagatelizowała problem i była przy tym wyniosła. Nie przepisała mi żadnych leków ani kolejnych badań. Z wizyty wyszłam zapłakana i zestresowana. Straciłam czas, pieniądze i masę nerwów.

Przeczytałam tutaj kilka opinii i pozwolę sobie stwierdzić, że niestety nie są one w pełni zgodne z rzeczywistością, bo oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, ale nie zawsze jest to związane z głębszą refleksją. Pani dr Bielecka jest świetnym lekarzem i bardzo dobrym specjalistą, do problemu podchodzi całościowo i co ważniejsze stara się też wytłumaczyć przyczyny problemu i je wyelminować a nie tylko „zaleczyć jego objawy”. A to jest także związane z pracą nad samym sobą i uświadomieniem swoich własnych złych nawyków, co nie zawsze jest dobrze rozumiane przez pacjentów, którzy oczekują natychmiastowych cudów. Bardzo rzadko trafia się lekarz, który nie traktuje swoich pacjentów taśmowo, ale po przyjacielsku z ogromnym ciepłem i zrozumieniem, a Pani dr Bielecka właśnie taka jest. Jako jedyny lekarz nie tylko poprawiła jakość mojego życia, ale jeszcze je zmieniła na lepsze i za to będę Pani dr Bieleckiej dozgonnie wdzięczna. Pozdrawiam Wszystkich.

Problem był pozornie banalny, typowy "łokieć tenisisty". Pani dr zaproponowała mi coś, co jak się okazało w trakcie "zabiegu" było jakimś aktem sadyzmu - trzymała mnie jedną ręką za przedramię, w drugiej trzymała igłę (taką zwykłą, do pobrań), którą wykonała kilkadziesiąt (!) nakłuć w okolicy stawu łokciowego. To miało wyzwolić naturalne mechanizmy obronne organizmu. Kiedy prosiłam, żeby przestała, ofuknęła mnie, że skoro rodziłam, to nie powinnam bać się takiego małego bólu. To był jakiś koszmar, aż wstyd mi o tym pisać, bo otępiała z zaskoczenia i bólu, upokorzona, jeszcze zapłaciłam za wizytę. Oczywiście "leczenie" nic nie dało poza długim czasem gojenia się blizn w porze letniej (a tu długi rękaw trzeba nosić). Pomogły dopiero zabiegi fizykoterapii zalecone już przez dobrego ortopedę. Zdecydowałam się na wpis dopiero teraz, bo z dużą nieufnością odnoszę się do zamieszczonych tu pozytywnych komentarzy a moje doświadczenie bylo tak szokujące, że chyba opis powinien tu się znaleźć.

Stanowczo odradzam wizytę u tej pani!!! To bardzo zły lekarz.Jest totalnie niekompetenta i nie umie postawić prawidłowej diagnozy. Dodatkowo jest niesympatyczna i robi łaskę że przyjmuje pacjenta. Moja mama która ma problemy krążeniowe była u niej z bardzo spuchniętą bolącą nogą. Pani doktor na nogę nawet nie spojrzała, kazała pokazać jedynie buty w których mama przyszła (przypominam że to wizyta u ortopedy a nie u szewca). Nie zleciła żadnych badań i przepisała jedynie preparat doustny z kasztanowca.Na szczęście mama poszła na konsultację do innego lekarza który natychmiast zlecił jej szereg badań i udanie się do chirurga naczyniowego. Ostatecznie mama dostała końską dawkę zastrzyków z heparyny gdyż badania wykazały liczne skrzepy w kończynach. Nie trzeba chyba pisać czym grozi oderwanie takie skrzepu. Gdyby mama postępowała wg zaleceń pani Bieleckiej to bardzo źle mogłoby się to dla niej skończyć.Dlatego raz jeszcze odradzam z całą mocą tę panią!

Pani dr na zwichnięcie barku powiedziała, że to nie bark tylko to wszystko dzieje się w mojej głowie i nic nie ma prawa mnie boleć - konsultacja u innego ortopedy zakończyła się rechabilitacją... Dwa razy z tą Panią miałam do czynienia i za kolejny podziękuję.

wspaniała,kompetentna i profesjonalna pani doktor. Mam do Niej ogromne zaufanie, poprawia to, co zepsują niedouczeni lekarze.

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktor. Godna polecenia.

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktor. Godna polecenia.

Znakomita porada i zalecone leczenie - w czasie podróży służbowej

Znakomita porada i zalecone leczenie - w czasie podróży służbowej