lekarz Henryka Nagadowska

2,4
1,8
1,6
1,8

Nie polecam. Pani doktor niemiła. Potrzebowałam pilnie pomocy dla mojej córci gdyż miała angine a antybiotyk który dostała dzień wcześniej, zwracała. Pani doktor stwierdziła że córcia jest już zdrowa i nie potrzebuje leczenia. Wróciłam do domu z dzieckiem chorym goroączkującym powyżej 38 °. Musiałam szukać prywatnej wizyty. Na prywatnej wizycie inna juz lekarz stwierdziła że nadal jest angina i zmieniła lek.

Wystawiam taką samą negatywną opinie jak moje poprzedniczki. Byłam u Pani dr pierwszy raz z chorym, gorączkującym 3-letnim dzieckiem (przychodnia Polmed). Nikogo nie było przed nami, pusty korytarz, dlatego weszłam na wizytę wczesniej niz bylismy zapisani, a tu już w drzwiach podła uwaga dot. umawianej godziny wizyt. Wypytała wprawdzie o historię choroby, ale sama nic innego nie zaproponowała, mimo że dziecko choruje mi od 4 miesiecy i z tego powodu postanowiłam zasięgnąć opinii innego lekarza-stad moja wizyta w Polmedzie...Na prośbę zbadania stóp u dziecka stwierdziła, że nie ma już czasu...A niby jak mam wiedzieć jak leczyć dziecko ortopedycznie, skoro skierowania do ortopedy wystawia pediatra. Cała wizyta to jakaś pomyłka, ta Pani dr to jakaś pomyłka...Odradzam

Nie polecam-podczas badania potraktowała moją trzyletnią córkę jakby była trędowata,gdy ta przez przypadek dotknęła( dotknęła a nie kopnęła!!!) ją bucikiem...następnie burczała coś pod nosem,kompletnie nie trafiła z diagnozą....już miałam do czynienia z tą panią na oddziale-jakaś masakra-zostawiła ślad w mojej psychice.....brak kultury,szacunku,obycia a co tu mówić o zaufaniu jakie powinna budować. Już nie wspomnę o relacjach jakie ma z najmłodszymi pacjentami- traktuję ich jakby za karę miała ich leczyć. Zwykle korzystam z prywatnych wizyt, ale spotkanie z tą panią jest nieuniknione- można ją spotkać na dyżurach Radomskiego Pogotowia.

Moje pierwsze wrażenie było podobne do przedmówców: nieprzyjemna, niemiła itp. i może Pani doktor faktycznie nie należy do najsympatyczniejszych ale czy idziemy tam nawiązać przyjaźń czy wyleczyć dziecko? Bo jeśli to drugie to tu można liczyć na Panią doktor w 100 %. Nie jest pochopna, nie zbywa Pacjenta, poznaje historię dziecka od początku. I co najważniejsze jest skuteczna. Ps. Czy my się do wszystkich nowopoznanych osób wdzięczymy i uśmiechamy... każdy niech sobie odpowie sam.

Nie polecam Pani Doktor, jest nie miła poleca tylko płatne szczepienia, oraz prywatne wizyty u specjalistów. Jest nie miła dla pacjentów.

Lekarz bardzo niemiła. Nie da sobie nic powiedzieć. Nie trafiła z leczeniem dziecka. Wyniosła, aparycja zerowa!

Polecam ze szczerego serca. Super lekarka. Byłam najpierw u Niej na wizycie prywatnej, siedziałam tam z córcią (4 miesieczną alergiczką). Poświęciła Nam mnóstwo czasu, wszystko pięknie wytłumaczyła i zaprosiła na wizytę u niej na NFZ! Gdy pojawiłam się u Niej na NFZ była równie przyjemna i kontaktowa, zleciła Malutkiej badania, a inni lekarze to olewali! Jest super profesjonalna. Bardzo polecam.

To co piszą poprzednicy , to prawda, 100%, ale co do fachowości to polecam, przde wszystkim nie faszeruje dzieci antybiotykami bez sensu, nie naciąga rodziców na leki sponsorujące jej wakacje , i konkretnie mówi co jest, szczera aż do bólu , nie broni kolegów po fachu , a to dla mnie ważne.

Nie polecam -oschła, mało kontaktowa. Zdecydowanie bardziej pochłonięta papierami, niż małym pacjentem. Lekarz z CZD, który konsultował dziecko był zdziwiony, iż wypisano je bez diagnozy z badaniami w "trakcie opracowania".

nie przyjemna nie chciało się jej zrobić testów dziecku

nie przyjemna nie chciało się jej zrobić testów dziecku