lekarz Henryka Nagadowska

2,4
1,8
1,6
1,8

Niestety miałam ,,przyjemność,, trafić na Panią doktor i muszę powiedzieć, że jeszcze nie spotkałam tak nie miłej, chamskiej i aroganckiej lekarki ! Leczenie dzieci to dla niej chyba kara. Zdecydowanie nikomu bym nie poleciła.

Nieuprzejme traktowanie zarówno dziecka, jak i rodziców odstrasza na wejściu. Ważniejsze dla Pani doktor jest uzupełnienie dokumentów niż choroba dziecka. Gorszego podejścia do pacjenta nie widziałam, czyżby jej praca była karą? To po co być lekarzem, a zwłaszcza pediatrą? Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!

Jeżeli mamy w Polsce takich pediatrów to tylko stąd uciekać! Z pogardą podchodzi do pacjenta i rodziców, zero kultury osobistej, po prostu czyste chamstwo!! Ciekawe co na to dyrektor szpiatala bo wiem ze to juz nie pierwszy głos w tej sprawie

Jeżeli mamy w Polsce takich pediatrów to tylko stąd uciekać!

Czy polecam? Pod wzg.fachowości na pewno tak, ale za bardzo uprzejma to ta pani doktor nie jest. Jest bardzo dobrym specjalistą, leczyła mojego męża a teraz syna i jestem zadowolona jeżeli na tym komuś zależy to polecam jednak uśmiechu od niej się nie doświadczy.Minus za to że prywatnie jest bardzo trudno dostępna.

Zgadzam się z przedmówcami. Nikomu nie polecam tego lekarza bo raczej na pewno doktoratu to ta pani nie ma. Jest nieuprzejma, nie lubi dzieci a tym bardziej ich rodziców,zwłaszcza kiedy chcą się czegoś dowiedzieć na temat stanu zdrowia. W dodatku co chwilę przypomina o swoich 30 latach doświadczenia.

Zgadzam się z przedmówcami.
Nikomu nie polecam tego lekarza bo raczej na pewno doktoratu to ta pani nie ma.
W dodatku co chwilę przypomina o swoich 30 latach doświadczenia.

Pani doktor jest osobą, która nie nadaje się do pełnienia powierzonej Jej funkcji, jest osobą niemiłą, niesympatyczną i bardzo nieuprzejmą. Nie ma dobrego podejścia do dzieci i ludzi traktuje przedmiotowo.Sprawia wrażenie jakby była obrażona na cały świat, i niczego nie można się od Pani doktor dowiedzieć. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani ordynator podczas każdej wizyty była bardzo niesympatyczna. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci, odpowiada wręcz opryskliwie, jeśli cokolwiek chce się dowiedzieć o chorobie dziecka. Podczas ostatniego dnia pobytu w szpitalu nie dostałam informacji, że zostajemy wypisani, po prostu ŻAŁOSNE !!! Napewno nie wybrała bym się na wizytę z dzieckim nawet w przychodni na NFZ. NIE POLECAM !!!

Napewno nie wybrała bym się na wizytę z dzieckim nawet w przychodni na NFZ.
NIE POLECAM !!!