Lekarze Olsztyn

dr n. med. Maria Dowgird

Dąbrowszczaków 26 lok. 2
10-540 Olsztyn

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Jedyna wada to fakt, że nie bardzo tłumaczy chorobę.

lekarz Tomasz Żyśko

Psychiatra

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Pan Doktor zawsze fachowo podchodzi do leczenia. Wiele razy byłem i nie można nic złego powiedzieć. Polecam.

lekarz Joanna Fedoniuk

Centrum Medyczne LUX MED
Głowackiego 28
10-448 Olsztyn

Pani Doktor fachowo i życzliwie podeszła do moich pytań. Odpowiedziała na nie i postawiła trafną diagnozę dzięki kompleksowemu spojrzeniu na wszystkie czynniki: wiek, inne badania, dotychczasowe problemy zdrowotne. Wybrała rodzaj leku, który działa. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Lidia Chejna
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Panie doktor. Szybko, profesjonalnie i kompetentnie. Przyjęła mnie, zrobiła szczegółowy wywiad odnośnie mojej dolegliwości, przeprowadziła badanie, wypisała receptę na dwa leki i wypisała skierowanie na tomografię. Nic do zarzucenia, miło i uprzejmie.
Wiele lat leczę się u doktora Muszyńskiego. Zawsze uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy. Leki przypisywane ostrożnie, bez końskich" dawek, bo jakoś TSH się wyrówna (tak słyszałam od innych lekarzy niestety). Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Lisowiec

Pulmonolog

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Podeście godne pożałowania. Ta pani nawet nie próbuję znaleźć przyczyny dolegliwości. Odbyte kilka wizyt nie doprowadziły do niczego. Zmarnowane 9 miesięcy na umawianie kolejnych wizyt i przepisywanie nie trafionych lekarstw. Pani Lisowiec kilkakrotnie zmieniała diagnozę, potem wracała do starej, żadna z jej uwag nie była celna i nic koniec końców nie wniosła. "Porady" tej pani jak wspomniałem nie doprowadziły mnie do niczego. Przez 9 miesięcy dolegliwości się rozwijały, a pani ...
Opinia dodana przez: arkan

lekarz Ewa Romanik

Rehabilitant

Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Bardzo kompetentna lekarka o bardzo dużej wrażliwości nakierowanej na pacjęta. Pani dr natychmiast zareagowała i udzieliła pomocy młodemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Piotr Eljasik

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Do pana doktora trafiłam ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, w celu zdiagnozowania niewydolności oddechowej. Jak się okazało, cierpię na rzadką chorobę neurologiczna. pan doktor poświęcił mi dużo czasu, zlecil wszelkie dostępne dla niego badania. był uwazny, pomocny i bardzo miły. Wytlumaczył mi szczegółowo i kompetentnie, na czym polega moja choroba i jakie są rokowania. Dziękuję za tę wizyte.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Edmund Brzozowski

Neurolog dziecięcy

Centrum Neurologii Dziecięcej
ul.Kopernika46A
Olsztyn

zdecydowanie NIE! ratujcie swoje dzieci, unikajcie wizyt u tego lekarza! moj 3 letni syn cierpi na bezdech afektywny przestaje oddychac na pare minut podczas silnego zdenerwowania, lekarz stwierdzil , ze nie musze ratowac dziecka jak nie oddycha bo tu cyt" przecież nie umrze"dla niego 3minuty niedotlenienia to przeciez nie duzo(ręce mi opadły). miałam wizyte na 15.00 byłam przed czasem lekarz sie zapomnial i zamiast mnie (godz.16.00) wywołał pacjentke, ktora miała ...
Pani doktor bardzo nieuprzejma dla pacjenta. Uprzejmość powinna być podstawową cechą dobrego lekarza. Jak widać Pani doktor na opinii nie zależy i zawzięcie wyżywa się na pacjentach w poradni. Traktuje ich jak wrogów. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Iza
przyjął mnie w godzinach pracy dla NFZ ale prywatnie - miałem wielki ból zęba więc się zgodziłem. Wziął mnóstwo kasy - za 2 wizyty prawie 400zł a gdyby przyjął mnie na kasę, wtedy niektóre rzeczy są refundowane. Plombę wykonał jakby był murarzem a nie dentystą - jakość fatalna, niedopasowany kolor, niewyrobiony kształt zęba, nieoszlifowane, szorstkie powierzchnie. Plomba wypadła mi po około 1,5 miesiąca

lek. dent. Małgorzata Cebulska

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. Pułaskiego 7
10-514 Olsztyn

Pani Cebulska leczyła mnie od lat. Przez przypadek trafiłam do innego lekarza, który znalazł u mnie kilkanaście problemów do leczenia.... Zweryfikowałam u innego lekarza - 3 nowe ubytki i 7 plomb do wymiany z czego niektóre z próchnicą pod plombą. W trakcie leczenia jednego zęba okazało się, że Pani Cebulska przykryła starą plombę amalgamatową nową bez oczyszczenia zęba... Wtej sytuacji zaciągnęłam do nowego stomatologa dziecko świeżo po wizycie u Cebulskiej ...

lekarz Małgorzata Lassota-Hoppe

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Olsztyn

Pani Doktor była pierwszym ginekologiem, do którego poszłam, ponieważ w wieku 13 lat moje cykle miesiączkowe były bardzo krótkie. Jeżeli chodzi o podejście do tak młodego pacjenta, to nie oceniam tego pozytywnie, ponieważ Pani doktor nie wzbudziła u mnie zaufania. Nie polecam dla osób w podobnym wieku.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Ryszard Zwierzyński

Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Wspaniały lekarz, przez 3 miesiące chodziliśmy do Pana doktora żeby wyleczyć ranę. Zawsze był bardzo uprzejmy, pomocny i nawet żartobliwy. Tylko do tego lekarza chcemy wracać. Panie pielęgniarki super. Pozdrawiamy serdecznie. Lotti, Lewanowicz
Opinia dodana przez: Marco

lekarz Irena Żebrowska

Gastroenterolog

Kołobrzeska 14c lok. 13
10-443 Olsztyn

Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wypytała o każdy aspekt zdrowia i wszystko wytłumaczyła. Dawno nie byłam u lekarza, który wywarł na mnie tak pozytywne wrażenie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tadeusz Peterlajtner

szpital miejski
Olsztyn

Trafiliśmy do szpitala miejskiego gdzie ordynatorem jest dr. Peterlajtner. Szybko pod jego kierunkiem zdiagnozowano chorobę, wykonano niezbędne badania. Doktor w bardzo dostępny sposób wytłumaczył tok leczenia, osobiście umówił nas na konsultacje z radiologiem. Czeka nas jeszcze zabieg, ale jak do tej pory jestem pod wrażeniem kompetencji, przyjaznego stosunku do pacjenta i ludzkimi podejściem. Dziękuje Panie doktorze!!!

lekarz Irena Bogucka

NZOZ "SANMED" w Olsztynie
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5b
10-457 Olsztyn

Naczytałam się tu opinii i na wizytę szłam jak na ścięcie. A pani doktor okazała się bardzo miła i uprzejma. Miałam USG transvaginalne i w ogóle nie bolało, pani doktor była delikatna. Jedyne, co mi nie pasowało to czas badania, czyli ok.minuta. Z doświadczenia wiem, że jeśli badanie trwa wyjątkowo krótko, to wiele rzeczy lekarz może przegapić. Już tak miałam nie raz. Kilka lat temu miałam zdiagnozowane PCOS, a teraz ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Otręba

Zachodnia 10
42-252 Olsztyn

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Dzisiaj byłam na pomocy całodobowej z dzieckiem i jak dla mnie bardzo sympatyczna lekarka wszystko wytłumaczyła co u jak więc ja polecam dobre podejście do 3 latka. Dziękuję Pani doktor i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Narkun

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna
Żołnierska 18a
10-561 Olsztyn

Całkowicie zgadzam się z opinią wcześniejszą. Na 13 osób na sali awantura była z min. 6. Jedyny oddział gdzie na drzwiach jest napisana klauzula informująca że obrażanie personelu to wykroczenie podlegające karze zgodnie z paragrafem itd... Widać doświadczenia z tym panem musiały wpłynąć na taki napis. Dzieci na jego widok już po pierwszym spotkaniu proszą żeby tylko on nie podchodził. Całkowity brak profesjonalizmu, brak jakiegokolwiek podejścia do dzieci. i słowa ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Waldemar Michalak

Olsztyńscy Ortopedzi
Olsztyn Herdera 10
10-691 Olsztyn

Zawiodłam się, jestem rozczarowana, a wydawało się, że będzie to mój ortopeda na lata. Artroskopia nieudana, po zabiegu nie wykazał żadnego zainteresowania, nie przejął się też moim utyskiwaniem na inne stawy. Dopiero po wykonanych badaniach, które jasno określiły jak bardzo jest źle, udał, że mi współczuje i obiecuje pomóc i...... przestał odbierać telefony(choć sam kazał dzwonić). Tyle wizyt, tyle pieniędzy.... ehhh, mam nadzieję, że Pan Waldemar kiedyś dotrze do tej ...