Lekarze Pabianice

lekarz Dobromira Kancler

Pulmonolog, Pediatra

20 stycznia 18
92-500 Pabianice

super lekarz.dzięki tej P.doktor mój syn wielu chorobach wyszedł szybko na prostą.A lekarze rodzinni wiecznie szprycowali antybiotykami zero podstawowych badań.poprostu polecam warto w tej chwili prowadzi p.doktor moich 2synów.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maja Rokicka

Przychodnia
Kilińskiego 8c
95-200 Pabianice

Cudowna,kompetentna,urocza osoba..Lekarz godny polecenia..Swietny kontakt z pacjentem.Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy,nie zbywa,jest bardzo miła.

Cyprian Nowacki

Traumatolog

pabianickie centrum medyczne
95-200 Pabianice

bardzo uprzejmy lekarz,każdego pacjenta traktuje bez względu na status społeczny grzecznie i sprawiedliwie,bardzo kompetentny,pacjenta traktuje przede wszystkim jak człowieka bardzo polecam tego wspaniałego specjaliste

lekarz Łukasz Błaszczyk

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz, ma doskonały kontakt z pacjentem , poświęcic mi odpowiednia ilość czasu, wyjaśnił wyniki zaleconych badań, godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Koprowicz

Psychiatra, Wizyty domowe

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Lekarz kompetentny i empatyczny. Poświęca swój czas i widać, że naprawdę zależy mu na pacjencie. Dodatkowo przemiły, uprzejmy i kulturalny. Pierwszy raz w życiu spotkałem tak FANTASTYCZNEGO lekarza psychiatrę. Panie doktorze - dziękuję.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr Katarzyna Paradowska

95-200 Pabianice

Wspaniały lekarz. Emaptyczny, z ogromną wiedzą, odpowiednim podejściem do dzieci. Wie jak rozmawiać z rodzicami. Wysłucha, wytłumaczy, uspokoi, doradzi. Nie faszeruje od razu antybiotykami, próbuje pomóc inną formą leczenia. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć takiego specjalistę!!!
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Maciej Kosmal

PRZYCHODNIA KAMED
WYSPIAŃSKIEGO
95-200 Pabianice

Leczę dzieci u Pana doktora od lat i zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Lekarz godny polecenia.

lek. dent. Bogusława Bosiak

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

JESTEM ZADOWOLONA- Pani doktor leczy dokładnie, delikatnie i profesjonalnie -polecam

lekarz Jarosław Fijołek

Neurolog

Łaska 62 / 64
Pabianice

Lekarz godny polecenia , duża wiedza i bardzo kulturalne i fachowe podejście do problemu zdrowotnego pacjenta. Prawidłowe postawienie diagnozy i odpowiednie zastosowanie leczenia, oraz rozwiązywanie zdrowotnego i jakże ważnego psychicznego problemu pacjenta naprawdę super, polecam.
Opinia dodana przez: Jan z Pabianic

lekarz Agnieszka Brzdąk

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarska- wizyty domowe dorośli i dzieci
Pabianice

Młoda, ale rzetelna lekarka. Trafiłam do niej przypadkowo podczas urlopu mojego lekarza rodzinnego. Wypisała receptę na antybiotyk, ale z zastrzeżeniem by ją wykupić "gdy nie przejdzie". Ponieważ antybiotyk mógłby pogorszyć osłabiając organizm przy walce z wirusem. Przeszło. Antybiotyk okazał się zbędny. Takich lekarzy nam trzeba.
Opinia dodana przez: dagprzyb

lekarz Daniel Fryd

Bardowskiego 7F
95-200 Pabianice

Bardzo dobry lekarz polecam . Szybko , profesjonalnie , życzliwe podejście do pacjenta . Jest przemiłym lekarzem , wszystko ładnie wytłumaczy
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Michał Bogusławski

95-200 Pabianice

Rzeczowy lekarz i empatyczny człowiek. Bardzo dokładny i skrupulatny. Nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi. Pan doktor była bardzo skrupulatny w badaniu aby wykluczyć wszelkie niedopatrzenia. Badanie trwało nieco czasu ale uzyskałam pełną i rzetelna informację o stanie zdrowia i dlaczego takie badanie jest wykonywane i w jakim celu a także jak często należy je powtarzać. Pan doktor jest tez bardzo miłą i pogodną osobą co dodatkowo pomaga i ułatwia rozmowę.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tadeusz Godlewski

Laryngolog

gabinet nieczynny od 2 lat
Sosnowa 14
95-200 Pabianice

gabinet nieczynny gabinet nieczynny gabinet nieczynny

lek. dent. Bartosz Frańczak

95-200 Pabianice

Szczerze nie polecam doktora Frańczaka. Narzędzia nie są absolutnie sterylizowane tylko dezynfekowane w gabinecie i tak wszystkich pacjentów obleci tymi samymi narzędziami. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca u stomatologa, gdzie pacjenci mogą mieć różne choroby (HIV, żółtaczka, itd.) Osobiście byłam świadkiem jak podczas jednej z wizyt, gdy przez przypadek naruszono mi dziąsło dr Frańczak powiedział do pomocy dentystycznej: "to już się nie nadaje, więc proszę wziąć do sterylizacji". Poza ...
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Beata Antosiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Cóż... byłam kilka razy i mogę powiedzieć, że pani Doktor jest naprawdę delikatna i wykonuje badanie bezboleśnie. Stosuję tabletki antykoncepcyjne... na pierwszej wizycie miałam zapisany y* i po roku stosowania miałam bardzo dużo skutków ubocznych, że już miałam ich dosyć, więc przy kolejnej wizycie poprosiłam o zmianę... zmiana na n*, pierwsze dwa czy trzy miesiące były w porządku, ale po kolejnych 3 miesiącach stosowania ta sama historia co przy poprzednich ...

lekarz Henryka Arndt

szpital im biernackiego
jana pawła
95-200 Pabianice

Profesjonalne podejście. Życzyła mojego syna Bartka gdy tylko jest potrzeba można również zadzwonić do pani doktor i poprosić o konsultacje zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów a także jeśli już przyjeżdża to nie jak inni lekarze szybko szybko tylko o słucha dziecko Przeprowadzić wywiad a gdy sporządza swoje notatki również obserwuje zachowanie dziecka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marcin Makowski

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Polecam serdecznie Pana doktora. Najlepszy ginekolog, bardzo sympatyczny. Prowadził moją ciąże, jestem z niego mega zadowolona. Delikatny w badaniach, nie tak jak niektórzy… Mam nadzieję że z następną ciążą tez trafię do Pana doktora🫶
Opinia dodana przez: Kateryna

lekarz Anita Wielgus

Lekarz rodzinny

95-200 Pabianice

Leczę się u pani doktor kilka lat i wszystkim życzę tak kompetentnej, a jednocześnie uprzejmej opieki medycznej.

lek. dent. Anna Guzowska

Pabdent Centrum Stomatologii i Protetyki
Łaska 46/48
95-200 Pabianice

Pani Ania jest wspaniałym stomatologiem! Zawsze wytłumaczy dokładnie jak będzie wykonywała zabieg, gabinet jest sterylny, nie ma nigdy problemu co do umówienia terminu wizyty. Mam wrażenie, że te negatywne komentarze pisze konkurencja. Wraz z mamą polecamy leczenie u Pani Ani :)
Opinia dodana przez: Martyna Król

Agnieszka Lenarczyk

Położna

95-200 Pabianice

Połozna godna polecenia , zaufania i potrafi podnieść na duchu kobieta bardzo miła i sympatyczna ;-)
Opinia dodana przez: Elżbieta Dębowska -Tomaszewska