Filtruj terminy

Homeopata Poznań

Grimma 26
60-193 Poznań

Leczę u P.doktor dzieci już od wielu lat, i nie znam lepszego i bardziej dokładnego lekarza.
Wizyta trwa zawsze min 1 godzinę! Dzieci są badane bardzo dokładnie- waga, ocena rozwoju od ostatniej wizyty, obejrzenie brzuszka, objawy oponowe, węzły chłonne, itd.
Pani doktor zbiera również wszystkie informacje do ew zachorowań i przebiegu leczenia od ostatniej wizyty i dopiero na podstawie tych wszystkich danych ustala sposób leczenia, który dotyczy nie tylko wyleczenia ...

dr Andrzej Święcicki

Pediatra, Lekarz rodzinny

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

Wielkopolskie Centrum Neurologii Dzieci i Młodzieży
Grunwaldzka 50
60-311 Poznań

Pani doktor jest bardzo miłą, wzbudzająca sympatię osobą. Poświęca mnóstwo czasu pacjentowi, uważnie słucha- co jest bardzo ważne. Podczas stawiania diagnozy bierze pod uwagę nie tylko ciało, ale i duszę, emocje, przyzwyczajenia. Jest kompetentna i bardzo mi pomogła w zwalczaniu kłopotów z gardłem. i strunami głosowymi.

Pasieka 15
36-589 Poznań

Pani doktor jest milym lekarzem o duzej kompetencji - wlasciwie dobrala lekarstwa homeopatyczne dla mojej corki,ktora cierpiala
na luszczyce skory.
Poza tym jest mila, cierpliwa i przeprowadza szczegolowy wywiad
choroby. Szczerze polecam tym,ktorzy nie sa sceptycznie nastawieni do leczenia homeopatycznego.

Łódzka 2
60-468 Poznań

może w prywatnym leczeniu jest dobry ale nie w poradni na ul nad potokiem do pogadania dobry nie do leczenia
Opinia dodana przez: monika

lekarz Paweł Klemenski

Lekarz rodzinny, Homeopata

Przasnyska 28
60-461 Poznań

jestem bardzo zadowolony, homeopatia mi pomogła

VITMEDICA .GABINET PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.
FABRYCZNA 29/1
61-512 Poznań

Nie wiem jaką ma ta pani specjalizację, ale ja byłam zapisana na botoks, niedosyć,ze na ścianie nie było zadnego dokumentu stwierdzającego tę specjalizację(dermatologia estetyczna) to jeszcze pani doktor wykazała się całkowita niekompetencją.
Nie polecam tej pani innym klientką, które chcą skorzystac z dermatologii estetycznej.

Pniewska 34
60-446 Poznań