Lekarze Rzeszów

lek. dent. Jarosław Kobylański

N ZOZ ProDentica Renata Gotkowska-Mozdrzeń
ul. Franciszka Kotuli 9
35-122 Rzeszów

Pan Doktor to lekarz z powołania, a także wspaniałym podejściem do pacjentów. Wybitny lekarz stomatolog z niesamowitą kulturą osobistą. Bardzo życzliwy, zawsze można liczyć na jego pomoc. Wspaniały człowiek. Jestem pod wrażeniem fachowości Pana Doktora. Wszystkim polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mateusz Trzeciak

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem

lekarz Agata Skrzypek

Anestezjolog

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2
Batorego 9
35-005 Rzeszów

Bardzo miła osobowość, uprzejma, sympatyczna, profesjonalne podejście. Wspaniały lekarz POLECAM
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Grzegorz Bednarczyk

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Najlepszy lekarz na Oddziale Chirurgi Ogólnej w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Szczegółowo informuje pacjentów o przebiegu leczenia, wykazuje zainteresowanie i troskę o stan zdrowia pacjentów.
Opinia dodana przez: Michał

lek. med. Wanda Kaznowska-Kryda

Internista, Reumatolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Artur Mazur

specjalistyczny szpital imienia królowej jadwigi w rzeszowie
Rzeszów

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje

lekarz Irena Jasińska

Internista, Pediatra

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

Barbara Bugaj

Dietetyk

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Profesjonalny dietetyk, polecam każdemu!
Super lekarz posiada bardzo ogromną wiedze medyczną.
Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

Jerzy Pabis

Fizjoterapeuta

Gabinet Fizjoterapii
35-231 Rzeszów

bardzo dobry specialista, zna sie na rzeczy, wie jak pomóc. Jego doświadczenia bardzo pomaga w diagnozowaniu problemu, przez co potrafi pomóc w każdym, nawet beznadziejnym, przypadku. Gorąco polecam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

Janusz Skorupka

Gabinet lekarski
67-000 Rzeszów

Operacja przepukliny pachwinowej . Olbrzymia profesjonalność , rzeczowość , dobry kontakt przed i po operacji. Wybór sposobu leczenia i rekonwalescencji idealnie dobrany do przypadku pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Monika Klimkowska

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze tak dobrego człowieka i lekarza:) Trafiłam do niej z dzieckiem...i rozwiała moje wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie pytania i wyleczyła;))) Jesteśmy jej bardzo wdzięczni...

lekarz Józef Ratajczyk

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwy. Osoba o dużej kulturze osobistej. Zawsze punktualny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Owsiany

Ustrzycka 3A
35-504 Rzeszów

bardzo dobry lekarz ,wykonywal mi zabieg usuniecia czyraka w piersi na izbie przyjec szpitala ..Polecam bardzo
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Dariusz Śliwa

Warneńczyka 111
35-612 Rzeszów

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, szukałam pomocy u wielu lekarzy, jednak Pan doktor jako jedyny znalazł przyczynę choroby. Pan dr Dariusz Śliwa jest jedyny w swoim fachu, godny polecenia.

Agnieszka Wacławska

Lekarz rodzinny

Przychodnia
35-005 Rzeszów

swietna lekarka polecam panią Agnieszkę robiła mi botoks i wyglądam naprawdę swietnie nie wiedziałam,ze ma takie wyczucie co do ilości i naturalności pacjentki,polecam Pani z Bernardynskiej się nie umywa.

lekarz Marcin Domka

Psychiatra

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

Znakomity lekarz,bałem się wizyty ,ale potrafił zrobić i zadawać pytania bym czuł się swobodnie,polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

lek. dent. Szymon Stankiewicz

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Wierzbowa 14
35-310 Rzeszów

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, miły i bardzo rzetelny. Bardzo starannie wykonuje swoją pracę, troszczy się o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa