Lekarze Rzeszów

Jest idealnym specjalistą,bardzo miły,grzeczny,wszystko wytłumaczy o chorobie,zajmuje się pacjentem tak przed jak i po operacji.Ja mu bardzo dziękuje,robił mi 2 operacje.
Opinia dodana przez: Grażyna

mgr Alina Woźny

Logopeda, Logopeda dziecięcy

35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam
Polecam Panią Doktor. Uprzejmość i profesjonalizm, klasa. Szkoda, że nie trafiłam wcześniej na takiego stomatologa.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Lesław Szczerba

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę! Jan T z Jarosławia
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Małgorzata Wieszczek

Lekarz rodzinny

Nowosądecka 3/8
35-505 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą . Świetny kontakt z pacjentem . Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów i sama wychodzi z propozycją drogi leczenia . Polecam !!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Lucyna Klader

3-go Maja 14
35-030 Rzeszów

byłam na wizycie prywatnie, Pani Doktor poświęciła mi wystarczająco dużo czasu, wykonała wszystkie niezbędne badania, była bardzo uprzejma, polecam
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Agnieszka Ulrych

Lekarz rodzinny

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
pl. Dworcowy 2
35-201 Rzeszów

Pani doktor Agnieszka jest bardzo dobrym lekarzem jest konkretna i wyrozumiala ,pogodna imila kobieta . Zawsze znajdzie czas i nigdy nie opusci w potrzebie . Ma szczegolne podejscie do starszych pacjetow.Jest lekarzem z powolania. Polecam wszystkim.

dr n. med. Zbigniew Małek

Gabinet prywatny Zbigniew Małek
Cegielniana 38/5U
35-310 Rzeszów

Pan Doktor ujmuje niesamowitym podejściem do pacjenta jak również swoją wiedzą medyczną. Operował mnie 31sierpnia 2020roku w MSWIA i jestem mu bardzo wdzięczna. Panie doktorze wszystko jest ok i bardzo dziękuję za uratowanie mi życia
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Kaziród

Pulmonolog

ul. Królewska 5
35-616 Rzeszów

Lekarz z powołania. Zawsze wysłucha i doradzi. Ma zawsze czas dla pacjenta. Trafny diagnosta. Godny polecenia. Nie odstrasza pacjenta. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy chorobę i jej konsekwencje. Kompetentny. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Beata Olech-Pączek

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Kompetentna, cierpliwa, doświadczona, skuteczna i bardzo sympatyczna pani doktor. Szczególnie ciepłe podejście do zalęknionych dzieci i zestresowanych panów! Trwałe efekty leczenia i estetyki "uśmiechu".
Opinia dodana przez: IRENA

lekarz Daniel Koryl

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKAL"
ulica Wierzbowa 2
35-310 Rzeszów

Wszystko się zgadza, dr Koryl jest specjalistą. A na dodatek ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi też wytłumaczyć co i jak. A to ważne. I na dodatek nie patrzy, że za drzwiami jet kolejny pacjent. Świetny lekarz, polecam

lek. dent. Jarosław Nowak

Fredry 10/6
35-005 Rzeszów

Pierwszy raz byliśmy z małą u dentysty, bała sie niesamowicie, ale to chyba odziedziczyla po mamie :) Super podejscie, wizyta adaptacyjna i jedyny wstyd to taki za ja nadal boje sie wizyt kontrolnych, a małej dentysta kojarzy sie z zabawkami i przemilym panem doktorem
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Maria Nowak

Internista, Kardiolog

Gabinet
Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jerzy Winiarz

Goździkowa 8/3
35-604 Rzeszów

Przede wszystkim wszechstronny wywiad, autentyczne zainteresowanie pacjentem, trafna diagnoza i pomoc na kazdym etapie leczenia. Polecam goraco i dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Rafał Przybyła

Szpital Miejski nr 1 im. Jana Pawła II
Rycerska 4
35-241 Rzeszów

Jeden z najlepszych lekarzy jakich miałam okazję poznać! Bardzo kompetentny, uprzejmy, pełen zaangażowania, empatii, ciepła i troski o pacjenta, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jednym słowem powiew świeżości w świecie medycyny. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy! Polecam na 100%!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Rafał Sztembis

Poradnia logopedyczna Pro-Familia
ul. Podpromie 8/1A
35-051 Rzeszów

Pan doktor to lekarz z prawdziwego powołania jakich teraz ze świecą szukać. Jego podejście do pacjenta wyróżnia go z tłumu innych lekarzy szpitala nr 2 i chyba w ogóle wszystkich z jakimi miałam do czynienia. Dla mnie anioł, napewno nigdy go nie zapomnę.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Łukasz Furdak

Osmeckiego 16
35-506 Rzeszów

Bardzo dobry dentysta, który starannie wykonuje swoją pracę. Ciężko odróżnić zęba naprawianego od pozostałych. To już moja kolejną wizyta u Pana Doktora i jestem za każdym razem bardzo zadowolona. Naprawa zęba przebiegła bez bólu a a należę do osób, które bardzo boją się chodzić do dentystów; chodzi o ból przy naprawie zębów. Polecam wszystkim:)
Opinia dodana przez: Julia K.

lek. dent. Bartłomiej Guzik

NZOZ "PRIMADENT" S.C.
Zenitowa 15
35-301 Rzeszów

Pan Doktor jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze. Dzięki fachowości Pana Doktora znów mogę cieszyć się aktywnym życiem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Filip Łowicki

mgr Filip Łowicki

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Filip Łowicki
Ks. Jałowego 6a/24
35-010 Rzeszów

Serdecznie polecam Pana Filipa. Potrafi wysłuchać człowieka, pomóc spojrzeć na problemy z większym dystansem, wesprzeć w szukaniu możliwych rozwiązań. Coś co wydawało mi się problemem nie do przejścia okazało się być w zasięgu moich kompetencji!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Anna Hanzel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTAL PLUS
Hetmańska 40 A
35-078 Rzeszów

Bardzo profesjonalne podejście, bardzo dobre doradztwo możliwości wyboru drogi leczenia zęba, bardzo dobre wykonanie.
Opinia dodana przez: Piotr