Lekarze Rzeszów

Radiolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Aleksandra Fredry 9
35-005 Rzeszów

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Agnieszka Jakubowicz

MED-DENT
35-326 Rzeszów

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Ciepłe i profesjonalne podejście.Wszystko tłumaczy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Nic dodać,nic ująć-świetny lekarz Polecam ,szczególnie bojącym się dentysty.
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Gabriela Paulo

Przychodnia stomatologiczna
Adama Mickiewicza 12
35-064 Rzeszów

Super! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Justyna Wieliczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMADENT" s.c.
ul. Zenitowa 15
35-302 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo miła i ma wspaniałe podejście do dziecka. Moja córeczka jest zachwycona. Po perypetiach u innych stomatologów tutaj sama wskakuje na fotel i otwiera buzię.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maria Sus

Przychodnia stomatologiczna
Podkarpacka 21 A
35-082 Rzeszów

Znakomita specjalistka. Świetny stomatolog, ortodonta. Lecze się u tej pani jestem pod dużym wrażeniem efektów. Pani doktor jest zawsze miła i uprzejma oraz kompetentna. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ewelina Wójcicka

Rejtana 9
35-326 Rzeszów

Bardzo rzetelna i specjalistyczna opieka. Cały proces leczenia przedstawiony przejrzyście. Człowiek jedzie na kolejne konsultacje z uśmiechem na twarzy. Przy awariach bez problemu pacjent zostaje przyjęty bez kolejki. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Łukasz
Bardzo miła, uprzejma i profesjonalna Pani. Zawsze na spokojnie wszystko wytłumaczy, przedstawi możliwe rozwiązania i zasugeruje, najlepsze jej zdaniem, pozostawiając jednak ostateczną decyzję pacjentowi. Jako osoba, która ma niemiłe doświadczenia z dentystami, do Pani Katarzyny chodzę już od dobrych kilku lat i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Plus, można umawiać się na wizyty przez formularz na jej stronie, co powinno być już standardem, przy umawianiu się na prywatne wizyty ...
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Anna Żółta

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Fachowe podejście do pacjenta. Pani doktor godna polecenia. Bez problemu można zasięgnąć porady. Same plusy.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Tomasz Piskadło

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe PCTS
Piłsudskiego 11
20-074 Rzeszów

Wspanialy stomatolog, godny polecenia. Madry, uprzejmy, wszystko tlumaczy, troszczy sie o pacjenta, bardzo dobrze leczy, darze go zaufaniem. Polecam!

lekarz Agnieszka Pyrcz

NZOZ "MAZ-MED"
Elizy Orzeszkowej 16
35-006 Rzeszów

Świetny lekarz, takich więcej by się chciało ! Przede wszystkim spora wiedza i kompetencja. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Judyta Wiech-Kręblewska

Przychodnia Rejonowa Nr 2 Gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Dębicka 160
35-213 Rzeszów

Bardzo miła, empatyczna, solidna, delikatna, miła i bardzo dokładna w tym co robi. Wśród lasu stomatologów to ogromna miła zmiana na plus. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Tomasz Nowak

Gabinet
Rzeszów

Super polecam sprawnie bezboleśnie super doktor wszystko wytłumaczy zanim będzie robil gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bartłomiej Tołpa

35-301 Rzeszów

Wspaniały, kompetentny lekarz a zarazem bardzo dobry człowiek. Z powodzeniem wykonał skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu u mojego taty, bez najmniejszych powikłań. Udziela pełnych informacji i mimo że ma bardzo dużo obowiązków , zawsze znajdzie czas dla pacjenta i rodziny. Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Halina Urban

Chirurg dziecięcy

35-301 Rzeszów

Znakomity lekarz, niesamowity człowiek, mówią że anioły chodzą po ziemi, Pani Urban jest jednym z nich, profesjonalizm, fachowość i serce na dłoni. Lekarz z prawdziwego powołania z pasją -osobiście nie spotkałam lepszego lekarza, leczę syna od urodzenia czyli już 15 lat i dzięki Pani Urban to zdrowy i sprawny chłopak.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Jarmuziewicz

35-301 Rzeszów

Świetny specjalista i sympatyczny człowiek, zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów. Oddaję w jego ręce już drugie kolano ;)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sławomir Szczygieł

Urolog

Kpt. Betleja 17
35-303 Rzeszów

Człowiek miły, z dużym poczuciem humoru, zależy mu bardzo na zdrowiu pacjenta, a przy tym wielka wiedza i doświadczenie. Wspaniały urolog.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Anna Sobel-Maruniak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Grabskiego 8
35-312 Rzeszów

Pełen profesjonalizm ,lekarz godny zaufania i polecenia .Posiada ogromną wiedzę ,która chętnie dzieli się odpowiadając na każde pytanie .Sam zabieg w mojej ocenie b.dobrze bez pośpiechu .Panią dr.A.Szczepanska mogę z czystym sumieniem polecić .A.Nowack
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Freygant

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalizm w każdym calu. Od razu na wizycie zaproponował 2 zabiegi, które w niedługim czasie wykonał. Pan Doktor wszystko wyjaśnił. Podczas pobytu w szpitalu, zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie pytania, zmienił również opatrunek, a po pewnym czasie usunął szwy. Lekarz troskliwy o pacjenta, uprzejmy, miły. Każdemu polecam takiego chirurga :)
Opinia dodana przez: Kamila