Lekarze Rzeszów

lekarz Kazimierz Wojtuń

Działalność Pogotowia Ratunkowego
Księcia Józefa Poniatowskiego 4
35-026 Rzeszów

Lekarz z powołania o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo dobry i kompetentny chirurg. Pełen empatii i życzliwości człowiek. Mam ogromne do niego zaufanie. Leczył i nadal ma pod opieką moją mamę. Wiem, że w Rzeszowie na pewno jeden z najlepszych torakochirurgów, a piszę tą opinię z perspektywy osoby, która nie jest całkowitym laikiem w temacie medycyny🙂
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dariusz Mazurczak

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

dr n. med. Andrzej Międlar

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie i cierpliwie tłumaczy proces leczenia,przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy już na pierwszej wizycie trafnie stawia diagnozę,bez problemu kieruje na wszystkie potrzebne badania. Pan Doktor oprócz tego,że jest świetnym fachowcem jest bardzo sympatycznym,godnym zaufania człowiekiem.Często wizyty lekarskie dla pacjentów są stresujące,Pan Doktor zawsze potrafi rozładować napięcie, dzięki jego spokojowi i przyjaznemu podejściu do pacjenta wizyta nie jest aż tak straszna :) Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 ...
Wzór wszystkich lekarzy.Kiedyś ratował mojego męża.Czas i uwaga dla pacjenta bez ograniczeń.Człowiek,a jednak anioł.
Opinia dodana przez: Bernarda Ciołek

mgr Beata Naklicka

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
35-330 Rzeszów

Nie wiem w jakim punkcie bylibyśmy dzisiaj z moim synkiem gdyby nie Pani Beata i metoda krakowska. Mam rozmawiające, współpracujące a nawet kłócące się i poprawiające mnie w moich wypowiedziach dziecko. Mam dziecko, które jest ze mną tu i teraz a nie było to oczywiste, że tak właśnie będzie. Syn bardzo lubi chodzić na zajęcia do Pani Beaty. Znakomita specjalistka, zawsze przygotowana, z podejściem do dzieci, zna się na swojej ...
Opinia dodana przez: A
Prawdopodobnie smiesznie to zabrzmi ale raz do roku przelatuje blisko 14000 mil tylko w celu wyleczenia zabkow u dr. Drozd. Zdarzaly mnie sie czesto wypadki i musialem odwiedzic blizszego stomatologa ale tylko utwalaly mnie w przekonaniu ze warto przeleciec te mile. Prawdziwy profesjonalizm. Przepraszam za brak pol znakow.

Beata Tworek

"LEKARZ"
Rzeszów

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE ...

lekarz Jacek Wiater

NZOZ "Homo Homini"
Hetmańska 21
35-051 Rzeszów

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, Pan dr. Pomógł mi stanąć na nogi, odrazu zlecił zdiagnozowanie choroby, bardzo miły, poważnie i precyzyjnie podchodzi do pacjęta. Bardzo uprzejmy, Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania
Dobry wieczór Czy przyjmuje Pan doktor na nfz i gdzie mam dzwonić by się zarejestrować?Czy mogłabym dostać numer telefonu do rejestracji?
Opinia dodana przez: Justyna

Magdalena Tomkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Międzyuczelniana Przychodnia dla Studentów Szkół Wyższych
Podkarpacka 1 a
35-082 Rzeszów

Trafiłam przypadkiem do gabinetu pani Magdy, bardzo się bałam bo była to moja któraś terapia z kolei. Jednak poczułam się pierwszy raz na wizycie u terapeuty bezpieczna, zaopiekowana, wysłuchana, ,,przytulona''. Cieszę się, że mialam możliwość uczęszczania na terapię do pani Magdy, ten czas nauczył mnie wiele, dostałam wiele zrozumienia i uprzejmości. Zrozumiałam, że świat wcale nie jest okropny i może mnie czekać coś dobrego w przyszłości.

dr Damian Filip

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

To był strzał w10! Świetny człowiek na właściwym miejscu. Każda wizyta przebiegała sprawnie, rzeczowo i na temat. Uśmiech na twarzy doktora był iskrą, podsycającą moją wiarę, że DA się, że jeszcze będzie DOBRZE. Efekt operacji przeszedł moje oczekiwania. Jest BARDZO dobrze. Dziękuję z głębi serca.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. med. Grzegorz Sokół

Gabinet Lekarski
Sabamed Krasne
35-005 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora. Fachowe podejście do pacjenta. Konkretny, dokładny i sympatyczny. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata Lepionka
Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.
Opinia dodana przez: Magdalena Sz
Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

lek. dent. Barbara Omiotek-Dziadosz

al. Niepodległości 3/2
35-303 Rzeszów

Od 15 lat z panią doktor leczę całą rodzinę. Fachowa wiedza, rzetelność, uprzejmość to cechy, które pani doktor na pewno posiada. Cena usług stomatologicznych nie wygórowana.

lekarz Jan Rość

Kwiatkowskiego 125 "C"/4
35-311 Rzeszów

Lekarz który trafnie stawia diagnozę i skutecznie wprowadza leczenie, cieply czlowiek mily i kompetentny godny polecenia uprzejmy szanuje pacjenta, który trafnie stawia diagnozę i skutecznie wprowadza leczenie. Bardzo dobry i godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Klaudiusz Gerke

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital
Moniuszki 8
35-017 Rzeszów

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

lek. dent. Wiesław Kogut

Szopena 35
35-055 Rzeszów

polecam, lekarz z dużym doświadczeniem, do tego widać, że zna się na tym co robi i wszystkie zabiegi przeprowadza praktycznie bezboleśnie. dla mnie super.
Opinia dodana przez: wajker