lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

w trakcie wizyty (wyznaczonej na godz 22 ) lekarz przysypiał, "zawieszał" się, ziewał, miał problemy z wypisaniem skierowania. Nie słuchał co się do niego mówi, nie zbadał kompleksowo i standardowo stwierdził,że nie zgadza się z opinią poprzedniego lekarza. Niczego nie sugerował, wyjaśniał itp . Na pewno nie wrócę na kolejną wizytę ! Znajomy wszedł (na 2 min ) usłyszał, że ma masować łokieć przed tv i czekać aż przestanie boleć i zapłacił standardową stawkę :( Leczenie, czy zarabianie pieniędzy przede wszystkim ?

Po kilku wizytach, po zrobieniu MR okazało się, że doktor błędnie zdiagnozował moje chorzenie. Wg niego miałem mieć uszkodzoną łąkotkę, a po konsultacji u innego lekarza (dr Konika) okazało się , że mam naderwane wiązadła a łąkotka jest sprawna w 100% co potwierdziło się podczas zabiegu. Nie skorzystam na pewno z usług tego lekarza.

Uprawiam MTB i... dopadł mnie konflikt udowo panewkowy. Doktor Karczewski zdiagnozował moją dolegliwość, wyjaśnił co z tym trzeba zrobić, zaproponował zabieg (artroskopia stawu biodrowego) w Sport-Klinice w Żorach i go przeprowadził. Dziś, po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu po raz pierwszy wsiadłem na rower i zrobiłem lekki trening. Jestem mega zadowolony, zaczynam przygotowania do sezonu 2014 Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo wyjaśnić, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Obyśćie w życiu trafiali tylko na takich lekarzy - kompetencje, uprzejmość i ...

Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo wyjaśnić, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Obyśćie w życiu trafiali tylko na takich lekarzy - kompetencje, uprzejmość i komunikatywność na najwyższym poziomie.

stopa prawa -operowana z powodu paluch koslawego po zabiegu bardzo male dolegliwosci bolowe, doktor ne zalozyl gipsu, ajedynie na 5 tygodni but odciazajacy po 6 tygoniach komfortowe obciazanie stopy dla mnie bardzo fajny wynik estetyczny bylam operowana koniec pazdziernika 2011, dzisiaj pisze z AUSTRI- jestem na nartach poczatek lutego 2012 zadowolona posiadaczka zoperowanej stopy POLECAM DOKTORA

stopa prawa -operowana z powodu paluch koslawego
po 6 tygoniach komfortowe obciazanie stopy
dla mnie bardzo fajny wynik estetyczny
zadowolona posiadaczka zoperowanej stopy POLECAM DOKTORA

Doktor Karczewski operował moje kolano - rekonstrukcja więzadła - w Sport-Klinice w Żorach. Wszystko przebiegło bez komplikacji, bardzo szybko wróciłam do formy. Pan doktor jest zawsze miły, uprzejmy, wyjaśnia cierpliwie i wszystkie wątpliwości pacjenta i przeprowadza bardzo dokładne badania. Szczerze polecam!

Polecam Doktora za trafne diagnozy i dużą wiedzę medyczną, którą stale poszerza. Lekarz z powołania.Warto poczekać by się do niego dostać.

Prawdziwy LEKARZ z powołania z ogromną wiedzą i doświadczeniem, oddany i przyjazny pacjentom,postawił trafną diagnozę i błyskawiczną interwencją operacyjnie uratował mi kolano i nogę po nieudanej operacji chirurgów w Gliwicach. Dla mnie jest ogromnym autorytetem polskiej chirurgii. Chylę czoła Doktorze i jeszcze raz z całego serca dziękuję :) POLECAM WSZYSTKIM !!!!

No to jestem wyjątkiem od reguły. nie wydał mi opisu USG. Postawił niewłaściwą diagnozę. Zalecił intensywne ćwiczenia przy, jak się później okazało, uszkodzonej łąkotce.

Miałam bardzo zaawansowane płaskostopie poprzeczne. Dr Karczewski przeprowadził operację rewelacyjnie, dokonał rzeczy prawie niemożliwej. Jest naprawdę świetnym specjalistą, który chce i potrafi pomóc, a poza tym jest przesympatycznym człowiekiem. Szczerze polecam i dziękuję, Panie doktorze.

Świetny specjalista w moim przypadku trafnie ocenił uraz i na końcu potwierdził rezonansem ;) Niestety kieruje do Żor, a tam wiadomo koszty są wysokie zabieg 12tyś - rekonstrukcja ACL, a na NFZ dajcie sobie spokój czeka się ok 1,5roku. Żory niestety stawiają na tych co prywatnie chcą zabieg i zdzierają kasę jak leci zwłaszcza na wizytach - porażka.