lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Panie Doktorze, dziękuje bardzo za pomoc, a przede wszystkim za szczerość... Niewielu jest takich, którzy potrafia pomóc...Dzięki za kolano, palca i brata... :-)

Prawdziwy fachowiec, uprzejmy i skromny. Poświęca wiele uwagi aby wytłumaczyć i pokazać pacjentowi co mu dolega. Leczyłem zapalenie ościęgna achillesa.

specjalista wysokich lotów wykonał w moim kolanie rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego obecnie od 4 miesięcy znów wpełni uprawiam sport i jestem bardzo zadowolony z mojego kolana i doktora też Krzysztof

specjalista wysokich lotów

ja też jestem po operacji palucha koślawego wykonanej przez doktora - obecnie czekam na zabieg stopy drugiej. jestem bardzo zadowolona - polecam. mojemu synowi operował kolano i też ok wiola

wiola

witam jestem zadowoloną i to bardzo posiadaczką zoperowanego przez Pana dr karczewskiego paluch koślawego super fachowiec Mam porównanie co do zabiegu bo w podobnym okresie zoperowała się na Śląsku moja koleżanka i jej wynik jest mizerny wizyta w Katowicach 100, ale jeszcze 250 zł tam gdzie operuje - niestety Magda

wizyta w Katowicach 100, ale jeszcze 250 zł tam gdzie operuje - niestety Magda

bóle kregosłupa od 3 lat , błem leczony i rehabilitowny przez wielu lekarzy i rehabilitantow, bez poprawy u doktora byłam dwa razy. pierwszawizyta polegała na badaniu i oglądaniu zdjec i zleceniu wykonania dwóch dodatkowych ujęć druga wizyta zakończyła się rozpoznaniem - niestety niekorzystnym dla mnie . doktor rozpoznał kręgozmyk drugiego stopnia. teraz czekm na zabieg, ale wkońcu wiem co mi jest

Bardzo dobry lekarz, o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Poleciłabym każdemu. Pacjentka

jestem po trafnym rozpoznaniu i leczeniu operacyjnym niestabilności rzepki znowu jestem zadowolona z mojego kolana lekarza polecam wszystkim rzeczowy, konkretny,troskliwy i uprzejmy szpital w którym operował sssuper marta

jestem po trafnym rozpoznaniu i leczeniu operacyjnym niestabilności rzepki
znowu jestem zadowolona z mojego kolana
lekarza polecam wszystkim rzeczowy, konkretny,troskliwy i uprzejmy
szpital w którym operował sssuper
marta

jetem bardzo zadowolona on pierwsz postwil wlasciwa diagnoze i wyleczy mnie w ciagu 3 tygodni. przedtem leczylam sie u 3 lekarzy tez ortopedow przez 3 miesiace jola

jetem bardzo zadowolona