Internista Lubliniec

lekarz Justyna Krawczyk

42-700 Lubliniec

Dnia 10 maja 2022 r. o godz. 13.00 moja mama miała umówioną wizytę z P. Krawczyk. Mama skarżyła się na ból w lewym uchu, po lewej stronie głowy i czoła. Towarzyszyłam jej i byłam tłumaczem, bo mama nie mówi dobrze po polsku.

Podczas naszej wizyty pani doktor była bardzo niemiła i niecierpliwa. Podnosiła głos bez powodu, była niegrzeczna w stosunku do mnie i mojej mamy. Obwiniała moją mamę za ...
Opinia dodana przez: Oksana

lekarz Marzanna Rak

Internista, Kardiolog

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Nie polecam! Ta pani przyjmuje chyba z przymusu (na NFZ). Słowo "empatia" nie istnieje w jej słowniku. Arogancka, nieuprzejma, wręcz bezczelna! Nic nie tłumaczy tylko nie znoszącym sprzeciwu tonem wykłada swoje racje. Może i jest fachowcem (po jednej wizycie trudno określić) ale powinna może pracować naukowo a nie leczyć ludzi. Wiecej do tej pani się nie wybieram.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Diabetolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

O takich lekarzach mówi się: lekarz z powołania. Pani Doktor zleciła mi szereg badań, aby nie poprzestać na powierzchownej diagnostyce i po latach mojego błądzenia w chorobie, która była lekceważona przez innych lekarzy - postawiła diagnozę i dobrała mi odpowiednie leki. To świetny specjalista, godny polecenia - w rękach Pani Doktor czuję się wreszcie bezpiecznie!

lekarz Witold Kluba

Lekarz medycyny pracy, Internista

Kisielewskiego 39
42-700 Lubliniec

Lekarz nieuprzejmy, arogancki. Był zły że w ogóle przyszłam po pomoc świąteczno-nocną (widocznie spał) Choruję od 20 lat i potrafię już szybko rozpoznać początki obrzęku naczynio-ruchowego języka (był widoczny częściowy obrzęk). Lekarz nakrzyczał na mnie że przychodzę jak język nie spuchł cały i nie mam trudności w oddychaniu. Zlecił podanie lekarstwa (bardzo słabej dawki) ale w karcie choroby wpisał że nie ma obrzęku a ciśnienie mam książkowe (mimo choroby nadciśnieniowej). ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tadeusz Zębik

NZOZ "OKO-MEDICA"
Żwirki i Wigury 6
42-700 Lubliniec

Kilka lat temu, trafna diagnoza i szybka reakcja (operacja) pozwala mi na normalne życie.To chyba najlepsza rekomendacja.

lekarz Aleksandra Spyrka

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec

...........................................................................;-).......................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

Internista, Diabetolog

ulica Powstańców Śląskich 81
42-700 Lubliniec

Serdcznie dziękuję Pani Doktor. Pani doktor jest naprawdę świetnym lekarzem, bardzo zaangażowanym w poprawę zdrowa pacjenta i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wszystko dobrze wytłumaczone, omówione, sprawdzone. Ciesze się że trafiłem do Pani Doktor i jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

''SALUS" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński
ulica Oleska 23
42-700 Lubliniec

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Gutmański

42-700 Lubliniec

Mõj lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wszystko tłumaczy... On jeden spośród wszystkich lekarzy wytłumaczył mi dlaczego mõj brat umiera, zrobił to troskliwie, z szacunkiem...łatwiej było mi być przy nim kiedy umierał, jestem mu za to bardzo wdzięczna.

lekarz Sławomir Foremny

Internista, Kardiolog