Internista Lubliniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

Mõj lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wszystko tłumaczy... On jeden spośród wszystkich lekarzy wytłumaczył mi dlaczego mõj brat umiera, zrobił to troskliwie, z szacunkiem...łatwiej było mi być przy nim kiedy umierał, jestem mu za to bardzo wdzięczna.

''SALUS" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński
ulica Oleska 23
42-700 Lubliniec

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Wow.. . Wszystko wyłozone na " prosty łeb" umnie poszło gladko.. badabie diagnoza i jest ok.. polecam

Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Endokrynolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi:
-prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min.
- mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś.
-mam w normie wyniki tsh a zostałam odesłana na usg tarczycy + 80 PLN z podejrzeniem jej zapalenia, gdzie lekarz radiolog był zdumiony tym podejrzeniem, i dopytywał czy aby na pewno sama sobie tego badania nie wymyśliłam :(
-Pani doktor proponowała mi ...

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi:
-prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min.
- mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś.
-Pani doktor proponowała mi również przeprowadzenie badania na zapotrzebowanie mojego organizmu na witaminę D - kolejne 70 zł, odmówiłam
-wizyta u Pani doktor skończyła się na przepisaniu joditu i witaminy D, które i tak już brałam o czym Pani doktor mówiłam
-oczekiwałam kroków stabilizujących moje wyniki tsh pod kotem ciąży a skończyło się na odesłaniu mnie na kolejna wizytę.. z ponownymi wynikami tsh i usg tarczycy,
Raczej nie wrócę

Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ "OKO-MEDICA"
Żwirki i Wigury 6

Zdecydowanie nie polecam.
Pan doktor owszem, był uprzejmy jednak co do moich oczekiwań zdecydowanie mnie rozczarował. Wg niego choroba wieńcowa nie ma nic wspólnego z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem itp. Prezentuje zupełnie inny pogląd, aniżeli dotychczasowe publikacje i informacje na ten temat.
Poza tym pierwszy raz płaciliśmy za wizytę "z góry", a jestem częstym "gościem" gabinetów prywatnych.
Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.
Nie polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

W zasadzie poniższa opinia wyraża moje zdanie. Pani doktor jest bezczelna i robi łaskę, że w ogóle przyjmuje. Czas na zmianę przychodni.

lekarz Janusz Rabus

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Powstańców Śląskich 81

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLIFE
ulica Oploska 1
42-700 Lubliniec

"Centrum Dializa" Sp. z o.o.
ulica Grunwaldzka 64
47-200 Lubliniec