Lekarze Internista Radom

lekarz Jarosław Kosior

ulica Struga 54
26-600 Radom

Polecam wspaniały lekarz wart zaufania Wykonuje koronografie wszpitalu na Józefowie w Radomiu bardzo dobry lekarz

lekarz Bożena Lenkiewicz-Górska

oddział wewnętrzny
Radom

Kompetentna i bardzo miła pani doktor,niestety pracuje tylko na oddziale.

lekarz Tadeusz Kalbarczyk

Bursztynowa 6
26-604 Radom

Specjalista godny polecenia, konkretnie i rzeczowo podchodzi do sprawy przy czym potrafi podnieść na duchu i swoim miłym i spokojnym głosem ukoić nerwy i stres jaki niewątpliwe towarzyszy wizytą u lekarza. Trafnie stawia diagnozę przy czym nie straszy pacjenta co jest bardzo istotne. Polecam. Wspaniały Człowiek.
Opinia dodana przez: Jadwiga W. z Kozienic

dr n. med. Jolanta Buczyńska-Chyl

Nefrolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka lekarska
ul.Mireckiego 10 "Nel-Med"
Radom

bardzo miła Pani Doktor która interesuje się pacjentem i potrafi wprowadzić pacjenta w wiadomości o chorobie Ma czas dla chorego .Ja osobiście zawdzięczam Pani Doktor nowe życie .Jestem bardzo wdzięczna .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Joanna Podgórska-Żytny

Padewska 1/32
26-600 Radom

Najlepszy internista, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Wzór kompetencji, sumienności, rzeczowości.Poczułem, że ktoś potrafi jednak traktować pacjenta poważnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Elżbieta Łasińska

Internista, Rehabilitant

Staszica 22/6
26-610 Radom

Byłam dzisiaj u pani doktor.Bardzo miła osoba.ma dużo czasu dla pacjenta.wszystko ze spokojem tłumaczy.polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Janusz Romanowski

Internista, Gastroenterolog

ENDOMED JANUSZ ROMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Diamentowa 39
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i świetny lekarz. ON leczy i przejmuje się pacjentem!
Cudowny lekarz z prawdziwego zdarzenia . Gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor ? Wczesniej przyjomawal w Pzu zdrowie na ul Granicznej
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wojciech Dworzański

wss
26-600 Radom

Jeden z najlepszych radomskich kardiologów na przestrzeni ostatnich 20 lat...od tamtego czasu datują się moje pierwsze kontakty w sprawie moich zdrowotnych problemów. Zawsze uprzejmy, wsłuchujący się w problem zdrowotny - w moim przypadku niezwykle skuteczny.Takie przymioty budzą zazdrość a niekiedy nienawiść - pewnie Pan Doktor nie raz tego doświadczył.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Sławomir Narożnik

Internista, Endokrynolog

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Uprzejmy, miły lekarz. Wykrył u mnie nowotwór tarczycy w bardzo wczesnym stadium, podczas gdy inna lekarka leczyła mnie miesącami na Hashimoto, które wcale nie było prawidłową diagnozą.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Krzemińska-Zybała

Placowa 19/1
26-611 Radom

Polecam wizyty u Pani Doktor. Wspaniały fachowiec, pełna empatii, indywidualnego podejścia do Pacjenta. W gabinecie Pani Doktor panuje zrozumienie, serdeczność, zaangażowanie w pomoc Pacjentowi. Takie osoby jak Pani dr Anna Krzemińska Zybała przywracają wiarę w polską służbę zdrowia, profesjonalizm i zaangażowanie lekarzy. Dzięki trafnej diagnozie Pani doktor, odpowiedniemu leczeniu stosunkowo szybko zaczęłam wracać do zdrowia.POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krystyna Wręczycka

Słowackiego 236
26-600 Radom

Nie polecam Pani doktor, opryskliwa, byle zbyc pacjenta. Bede omijac szerokim lukiem. Gdybym nie zwrocila uwagi, nawet by mnie nie zbadala.

lekarz Maria Król

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy
ulica 1905 Roku 20
26-600 Radom

Badanie częściowo wnikliwe,raczej przyjemna w rozmowie.

lekarz Marek Stasiowski

Internista, Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA - świadczenia szpitalne
Mieszka I 1/2
26-600 Radom

Wspaniały fachowiec. Byłam u niego już wiele razy. Jego diagnoza potem się potwierdzała na tomografie więc bardzo wprawne oko... Zawsze staram się do niego właśnie umówić ale w Ożarowie Maz. zapisy są na pół roku do przodu 😔 Będę go szukać w innych lokalizacjach. Agnieszka

lekarz Marlena Kowalczyk

Internista, Reumatolog

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - ambulatoryjna opieka specjalistyczna Poradnia Chorób Piersi
ulica Lekarska 4
26-610 Radom

Nie wiem skąd takie dobre opinie o Pani doktor. Mnie niestety Pani doktor niejednokrotnie olała ponieważ czekając do niej na umówioną wizytę a było to zazwyczaj ok 1-2h byłam w gabinecie zaledwie do 5 min gdzie innych widziałam że przyjmowała po 15-20 min lub nawet dłużej. Ponadto oprócz raz zleconych badań Pani doktor nie przepisała mi żadnego leku ani rehabilitacji. Na jednej z ostatnich wizyt Pani doktor bardziej interesowała się ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Iwona Orczykowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Kiedy przyszła do niej pacjentka z bólem w klatce piersiowej, zrobiła EKG, nic nie stwierdziła poza tym, że pacjentka jest "roszczeniowa" i kazała kupić sobie tabletki ziołowe na uspokojenie. Ból nie ustępował i dwa dni później pacjentka pojechała na pogotowie. Tam lekarka stwierdziła, że na EKG widać niedotlenienie serca i w trybie pilnym skierowała na oddział kardiologii, na którym pacjentka spędziła dwa tygodnie. Nieco później ta sama pacjentka zgłosiła się ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Dagmara Górewicz-Lis

Internista, Diabetolog

Mieszka I 13 lok. 94
26-600 Radom

Lekarka bardzo arogancka, traktująca pacjenta jako zło konieczne. Podczas wizyty trwającej około 10 minut - 8 minut poświęciła na pogaduszki telefoniczne z koleżankami , a pozostałe 2 minuty pacjentowi. Nie można o nic zapytać bo pani doktor się irytuje i fuka na pacjenta - po wizycie pacjent wychodzi totalnie zastraszony. W moim przypadku p. doktor usiłuje leczyć cukrzycę przede wszystkim zalecając głodowe porcje jedzenie, nie chce słuchać pytań i wątpliwości ...

lekarz Zdzisława Stępień

Internista, Diabetolog

Zientarskiego 6/7
26-600 Radom

Lekarka bardzo nieprzystępna w relacjach z pacjentem, pacjent ma niewiele do powiedzenia o swoich spostrzeżeniach dotyczących objawów chorobowych (tu o cukrzycy), empatia poza standardami ogólnie przyjętymi. Nieprzyjemna atmosfera podczas wizyty u tej lekarki.Odnosi się wrażenie, że pacjent jest traktowany jako zło konieczne. Lekarka Zdzisława Stępień ma wysokie mniemanie o sobie (zapewne z powodu, moim zdaniem,wystudiowanych zbyt wiele specjalności), co daje odczuć pacjentowi,a co nie przekłada się na w żaden sposób ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Jacek Burski

Internista, Alergolog

Mickiewicza 23/2
26-600 Radom

"Doktor" Jacek Burski zapomniał, że zawód lekarza jest służbą.O kulturze też nie słyszał. Rozmawia z rodziną chorego siedząc przy komputerze odwrócony plecami... Pycha zalała mu oczy a z pamięci wyrzucił przysięgę Hipokratesa.Nie potrafi zapanować nad personelem. O śmierci mojej mamy powiadomiono mnie po upływie 5 godzin. W tym czasie personel zdążył przełożyć prywatny materac przeciw odleżynom innej chorej z tej samej sali i przetrzepać prywatną torebkę mamy, skąd wyjęto kopertę ...
Opinia dodana przez: kruzz

lekarz Dariusz Buczyński

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Nie polecam. Z nadciśnieniem tętniczym, poszerzoną aortą, zrośniętymi płatkami, przeciekiem ten lekarz uznał że jestem kardiologicznie zdrowa. Cieszyło by mnie to gdyby za diagnozą faktycznie naprawiło mi się serce, a tu klops.
Opinia dodana przez: E