lekarz Irena Fąfara

Wenerolog, Dermatolog

1,3
1,1

Zdecydowanie odradzam. Od początku wizyty zostałam potraktowana pretensjonalnym tonem. Po opisie dolegliwości - owa Pani odetchnęła z ulgą, że w końcu skończył się ten słowotok (jakbym mówiła rzeczy nieistotne). Oczywiście nie omieszkała stwierdzić, że robię aferę z powodu wysypki. NIGDY WIĘCEJ DO NIEJ NIE PÓJDĘ.

Zdecydowanie odradzam wizyt u tej pani doktor. Byłam raz i już nigdy do niej nie zawitam. Pani dermatolog spóźniła się ok. 30 minut i przyjmowała pacjętów na "odczepnego". Kiedy weszłam do gabinetu w sprawie trądziku, nawet na mnie nie spojrzała tylko wypisała mi najdroższe leki. Wizyta trwała niecałe 5 minut. Leków nawet nie wykupiłam, bo były za drogie.

Byłem kilka dni temu w sprawie wypadania włosów. Pani dr przyjmowała w ośrodku huty katowice. Zdecydowanie nie polecam. Niczego się nie dowiedziałem, 3 minuty czasu trwała moja wizyta, podczas której zostałem m.in. poinformowany, że(cytuje) "używam szamponu do dupy". Lekarz nawet do mnie nie podszedł, dodatkowo pomimo tego że powinna przyjmować do godz. 12, wychodzi o godz. 10. Zdecydowanie odradzam. Omijać szerokim łukiem