dr n. med. Ireneusz Kantor

Laryngolog, Audiolog

Cudowny lekarz miły, kompetentny, super podejście do pacjenta. Uratował mi życie. Polecam najlepszy lekarz specjalista od uszu. Dziękuje Panie Profesorze.!

Dziękuje Panie Profesorze.!

Po pierwszej wizycie same " pięciogwiazdki ";) Prof. dał się zapytac doslownie o wszystko. polecam!!!

Na wizytę u tego lekarza trafiłam z córką przypadkowo, ponieważ akurat był wolny termin i pasowała nam godzina. Na pierwszej wizycie córka się bała, tych wszystkich badań. Od razu nam powiedział, że tego migdałka trzeba usunąć, bo jest już bardzo powiększony. Po tej wizycie lekarz kazał się zastanowić czy będziemy wykonywać zabieg i porozmawiać z dzieckiem. Wszystko mi dokładnie wyjaśnił za jakiej zasadzie będzie się odbywać operacja. Kiedy zdecydowaliśmy się na ten zabieg, nie musieliśmy długo czekać, bo termin operacji był już za kilka dni. Jako pierwsza córka została zoperowana. Jestem ogromnie P. Kantorowi wdzięczna za tak sprawnie przeprowadzony zabieg. Lekarz jest godny polecenia. Katarzyna z Jabłonny

Wiara w lekarza często skuteczniej pomaga, aniżeli zapisane lekarstwa - takim lekarzem jest dr. Ireneusz Kantor. Przez swoje podejście do pacjenta, zainteresowanie jego chorobą, szczegółowe tłumaczenie jej przebiegu i sposobu leczenia wzbudza do siebie ogromne zaufanie i wiarę, że każdą chorobę można wyleczyć. Niedość, że przeprowadzi bardzo profesjonalnie operację, to ma również czas dla pacjenta po operacji. Odwiedza już na sali pooperacyjnej i szczególowo informuje, jak operacja przebiegała, potrafi pocieszyć oraz szczegółowo zbadać przed wyjściem ze szpitala jak również na badaniach kontrolnych. Wielki szacunek dla człowieka i lekarza.

Oby nikt nie trafił na leczenie ani na zabieg do tego człowieka...........................................................................................................................................................................................................................

Pan Doktor Ireneusz Kantor to znakomity lekarz, wybitny laryngolog. W rozmowie z pacjentem jest rzeczowy, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta i jego diagnostyki. Od pierwszej chwili wzbudza wielkie zaufanie. Jest przy tym bardzo uprzejmy, życzliwy i pełen troski o pacjenta. Gorąco polecam Pana Doktora I.Kantora każdemu, kto ma problemy laryngologiczne. Bardzo dziękuję Panie Doktorze! Małgosia.

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek, ogromna wiedza i doświadczenie. Nie rozkłada problemu na czynniki pierwsze ale prowadzi do jego rozwiązania, usunięcia. Szczerze polecam,operował mnie dwukrotnie, troskliwy po zabiegu, bez żadnych finansowych korzyści.

Świetne podejście do dzieci (moja córka z założenia nie lubi lekarzy). Wie co mówić, a czego przy małym pacjencie mówić. Rozwiał wszelkie nasze wątpliwości w kwestii powiększonych migdałów u córki i ewentualnego zabiegu.

Mnie, niestety, zabieg przeprowadzony pod jego nadzorem odebral w duzym stopniu sluch, a tym samym sily i checi do zycia. Nie oskarzam go absolutnie o to, byc moze wina lezy po innej stronie. To prawda,ze jest on cieplym i serdecznym czlowiekiem. Zycze mu, jak najmniej operacji z takim wynikiem, najlepiej wcale, jesli tylko jest to mozliwe. Jest mi jedynie trudno wybaczyc, ze nikt, zupelnie, ani jednym slowem nie poinformowal mnie przed zabiegiem jakie moga byc jego konsekwencje. Tak naprwde, ten zabieg nie byl konieczny, wiodlam normalny zywot dwudziestolatki, chociaz z czesciowym niedosluchem. A teraz... teraz jest mi bardzo ciezko.

Dr I. Kantor to wspaniały i ciepły człowiek oraz godny zaufania lekarz. Prawdziwy specjalista w zawodzie! Pierwsza wizyta była oczywiście przypadkowa, gdyż nie znałam wcześniej tego lekarza. 23 marca 2011r. miałam zabieg, który przeprowadził właśnie dr Kantor. Wszystko poszło super! Przesympatyczny człowiek! Dla mnie to była ogromna przyjemność, ze mogłam Go poznać! Gorąco polecam Pana Doktora! Ewa z Legionowa

Ewa z Legionowa