dr n. med. Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Androlog

Nie wierzę w to co czytam. Te wszystkie negatywny to chyba zakompleksione damule które wiedzą lepiej. W 100% polecam. Tylko trzeba słuchać i zaufać. Ogromna wiedza i doświadczenie.

Zdecydowanie odradzam. Również ostrzegam. Mam wrażenie, że człowiek się nie liczy dla tego pana, nie akceptuję jego zachowania, jego metod i jego podejścia. Nigdy nie zrobiono mi usg, dostawałam niecelowane antybiotyki i w ogóle nie było żadnej diagnostyki dotyczącej bardzo poważnego problemu. Na szczęście jestem teraz pod opieką lekarza z klasą i powołaniem.

Odradzam wizytę u tego pana. Będąc w ciąży, mając problemy z tarczycą, stwierdziłam z narzeczonym, analizując wszystkie opinie o tym lekarzu, że jest on fachowcem w swojej dziedzinie. Niestety grubo się myliliśmy. Pan doktor miał do mnie strasznie "szybkie" podejście. Wyniki, szybkie badanko, wszystko jest w porządku, pieniążki i do widzenia. Wykazał się ogromnym brakiem niekompetencji, pobrał mi cytologię biorąc za nią 60 zł) wiedząc, że mam bardzo duże upławy i jakieś zapalenie. Po trzech tygodniach przyszedł wynik badania, na którym było napisane, że wymaz nie nadaję się do analizy z powodu dużej ilości komórek zapalnych!. Po czym wpisał mi w książeczkę ciąży (która ponadto nie była w ogóle uzupełniona) wynik cytologii "1" !!!. Ale to nie jest głównym problem. Lekarz nie wykrył pod koniec ciąży zaawansowanej cholestazy ciążowej! Wynik ALP=241 przy max progu=105 (w 37 tygodniu ciąży)! Zgłaszałam lekarzowi, że swędzi mnie strasznie skóra, nie mogę nocami spać, pan doktor kazał tylko wykonać dwa razy próby wątrobowe (bilirubina, ASPT, AlAT w normie) po czym telefonicznie stwierdził, żebym zmieniła balsam, którego używam! Dobrze, że 5 tygodni przed wyznaczonym terminem porodu poszłam do innego lekarza, bo dzięki temu moje dziecko jest całe i zdrowe! Urodziłam natychmiast po 2 wizycie u tego lekarza przez cesarskie cięcie w "naciągniętym" 37 tygodniu. Lekarz powiedział, że dziecko nie doczekało by terminu, bo by się udusiło! Było tyle żółci, że łożysko rozpadło mu się w rękach! Zdecydowanie nie polecam pana Salaty...

byłam jakiś czas temu u Pana dr Salaty i powiedziałam sobie, że to jest mój pierwszy i ostatni raz. Nie spotkałam się jeszcze, żeby w taki arogancki sposób rozmawiać z pacjentką. Nie jestem jego pacjentką, byłam tylko po poradę endokrynologiczną. Jak zaczęłam mówić z czym przyszłam to od razu urwał mi w połowie zdania i powiedział, że on teraz mówi. Nie zbadał mnie ginekologicznie, jedynie piersi, po czym patrzył jak się ubieram. Nie dowiedziałam się nic konkretnego, jedynie to, że mam brać jod, żeby dziecko było mądrzejsze od mamusi. Jestem w początkowym okresie ciąży i jestem w trakcie wykonywania badań, po czym wyśmiał mnie ze mam wykonanych tak mało badań, twierdząc że jest to pewnie spowodowane tym, że chodzę do państwowej przychodni. Według mnie bardzo zadufany w sobie lekarz i bardzo drogi. Nie polecam

Dr Salata jest świetnym specjalistą. Trafnie i naprawdę szybko zdiagnozował i leczył przyczynę mojej niepłodności. Obecnie oczekujemy z mężem naszego upragnionego dzieciątka, oczywiście pod czujnym okiem dr. Salaty. Ciąża również przebiega z pewnymi problemami. Jednak w każdej chwili, gdy coś mnie niepokoi dzwonię do pana doktora, który nigdy nie zbagatelizował moich obaw. Zawsze służy pomocą. Ufam doktorowi Salacie i szczerze polecam go innym pacjentkom.

Wspaniały lekarz - jako człowiek z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i jako genialny profesjonalista! Prowadził moją pierwszą ciążę i dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę. Teraz jestem w trakcie drugiej ciąży i to tylko dzięki doktorowi. Mieliśmy z mężem problemy z zajściem w ciąże (mimo, że z pierwszym dzieckiem nie było problemu) ale na szczęście dr Salata zdiagnozował u mnie problemy z tarczycą i dopasował terapie tak, że ciesze się teraz dużym brzuszkiem :). Polecam go każdej kobiecie, która ma jakieś problemy endokrynologiczne lub chcę a nie może zajść w ciąże - doktor z pewnością pomoże (znajdzie przyczynę problemów, jeżeli nie w nas, kobietach to w naszych mężach lub partnerach)

Dość drogie wizyty i rozkładanie leczenia na dużą ilość spotkań.

Dość drogie wizyty i rozkładanie leczenia na dużą ilość spotkań.

Dr.Salata to cudotwórca od 17roku życia słyszałam że nie będę mogła mieć dzieci i odkąd trafiłam pod opiekę Pana doktora to po 4latach leczenia u niego zaszłam w ciążę. Ciąża była od początku zagrożona ale dzięki wspaniałej opiece Pana doktora urodziłam pięknego zdrowego synka.Jestem bardzo szczęśliwa że napotkałam na swojej drodze tak wspaniałego lekarza, który nie tylko leczy ale przede wszystkim słucha i nie bagatelizuje niczego, a przede wszystkim można na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy! Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Witam.Dr.Salata jest w/g mojej opinii bardzo specyficznym lekarzem ,którego czasem głupie żarciki mogą irytować ale liczy się wiedza.Od razu powiem że leczyłam się u innych lekarzy na niepłodność,miałam przedwczesną menopauzę.Leczyłam się ok.4 lat gdzie każdy lekarz robił tylko badania i wyciągał kasę, a w rezultacie proponowano mi tylko in-vitro i mówiono ,że nie ma dla mnie innych szans.Załamana i bez kasy trafiłam w końcu państwowo do dr.Salaty,gdzie juz po zrobieniu 3 badań i na drugiej wizycie dr.postawił diagnozę co innym zajęło 4 lata i zaproponował leczenie.przez 9 miesięcy brałam leki a potem bez żadnego problemu naturalnie zaszłam w ciążę.jestem również chora na hasimoto, dr.bardzo dobrze poprowadził moja ciążę zarówno ginekologicznie jak i endokrynologicznie .obecnie za 3 tyg.będę rodzić ( mam nadzieje) i oprócz paru żarcików nic złego nie mogę zarzucić dr.Salacie.Gdyby nie on nigdy być może nie miałabym dzieci.Dodam jeszcze że z wykształcenia jestem położną i swoje wiem ale za każdym razem jak czegoś chciałam sie dopytać dostawałam wyczerpującą informację.(dr. nie wiedział o moim zawodzie i traktował mnie jak zwykłą pacjentkę)

Serdecznie polecam wszystkim kobietom i mężczyznom potrzebującym endokrynologicznej pomocy!