lekarz Iwona Frydel

2,4
2,6
2,5
2,2

It was the worst telephone consultation I've ever had in my life. Zero competence and a huge ego. I think that doctors like her should not work with people at all. A so called doctor told me I have too many referrals already and said: "So what's your problem?? What's your problem then??" My only problem , Pani, was having you on the phone! I wish I weren't as polite and patient on the phone as I was today. At least I can leave a comment here.

Z panią doktor straciłam 3 lata mojego leczenia. Przy zaburzeniach cyklu przepisywała mi kolejno różne leki zmieniając je bez żadnego powodu, aż doszła do pigułek anty, po czym kilka miesięcy później stwierdziła, że "mogę dokończyć opakowanie, ale w ogóle nie powinnam ich brać, bo może mnie to ubezpłodnić przy mojej 'dolegliwości'" (która nigdy nie została nota bene zdiagnozowana). Ta sprzeczność bezpowrotnie zniszczyła moje zaufanie do miłej pani doktor, która (to trzeba jej oddać) na każdej wizycie badała piersi i regularnie robiła cytologię. Na szczęście kolejny lekarz zlecił badania w kierunku ...

Na szczęście kolejny lekarz zlecił badania w kierunku hiperprolaktynemii i już jestem poddana właściwej terapii.

Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, ta pani leczyła mnie podczas moich studiów a UW. Ja prawie nie miałam miesiączek, bardzo bałam się,że nie zajdę w ciążę, co usłyszałam od jednego lekarza. Doktor Frydel zlecała mi wiele badań, odpowiednio dobrała leki, i bez problemu zaszłam w ciążę i cieszę się 6 letnią córeczką.

Ta dr. Jest bardzo nie mila. !! Wiecej wiedzialam o swojej chorobie niz ona . Jak stwierdzilam ze musze miec operacje to stwierdzila ze nic mi nie jest i ze da sie wyleczyc . Tylko ze po paru miesiacach zmienilam lekarza i mialam powazna operacje gdybym jego nie zmienila jezdzilabym teraz na chemioterapie.

Mam 49 lat od 42 roku zycia menopauza - p. doktor zaleciła HTZ System Conti /platry/- czułam się dobrze natomiast krwawienia prawie nie ustawały. Po roku stosowania plastrów okazało się, że mam polipy w macicy i muszę iść do szpitala na zabieg. Może należało wysłuchać chociaż co mam do powiedzenia wcześniej - zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat p. doktor napisanymi przez moje poprzedniczki. Dziwię się LIM-owi, że zatrudnia takiego lekarza.

Ta pani jest wogole nie mila... mam pco i stwierdzila ze proszkami antykoncepcyjnymi to wylecze. hahah od dwoch lat mnie leczyli razemz dr. Folwarska zmienilam ginekologa okazalo sie ze mam nowotowr i dawno powinnam miec operacje. Teraz jestem po operacji mam super ginekologa

Witam leczyłam się u dr.Frydel 4 miesiące ponieważ nie mogłam zajść w ciąże zmieniłam mojego ginekologa na panią dr. trafiłam do niej z polecenia, ale nie polecę jej nikomu.Zrobiłam mi mnóstwo badań po paru miesiącach i kolejnych badaniach pani dr stwierdziła ,że mogę się pożegnać z macieżyństwem i ona nie widzi potrzeby ,żebym dalej się u niej leczyła.Sama po tej ostatniej wizycie stwierdzającej, że już do niej więcej nie pójdę a tak w ogóle jest bardzo nie przyjemna.Zapisałam się na KAROWA do pana dr.Grzegorza Napiórkowskiego porobił odpowiednia badania i okazało się że man za dużo PROLAKTYNY dostałam odpowiednie leki i już w niecały miesiąc po zażyci leków zaszłam w ciąże.Mam już 11 miesięcznego zdrowego synka.NIE POLECAM ZDECYDOWANIE PANI DR.

Leczę się u P dr Iwony Frydel 21lat i jestem zadowolona w sytuacjach wymagających szybkiej interwencji niejednokrotnie przyjeła mnie natychmiast choć nie był to dzień wizyt. Dlatego też nie zgadzam się z opiniami niepozytywnymi i anonimami Wioletta Lichodziejewska

Dlatego też nie zgadzam się z opiniami niepozytywnymi i anonimami
Wioletta Lichodziejewska

Pani doktor jest po prostu niemiła. Podchodzi do pacjenta z wyższością, jest niecierpliwa, krytykuje za zbyt dużą ilość wykonanych badań. Z drugiej strony dodam, że jednak sprawia wrażenie osoby kompetentnej.

nie polecam , na wizytę umówiłam sie z powodu bólu jajnika i plamień, pani powiedziała że jest ok. po 3 miesiącach mam torbiel na jajniku i nadrzerkę. never again ;)

never again ;)