lekarz Iwona Frydel

2,4
2,6
2,5
2,2

Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor.Byłam u niej wiele razy, wciąż dokuczało mi to samo, a Pani Doktor, chociaż niezwykle miła i słuchająca cierpliwie, to nie pomogła mi przez prawie 1,5 roku leczenia.Postanowiłam dać jej szansę, ale na próżno.Objawy mogące świadczyć o stanie zapalnym, który na dłuższą metę daje negatywne skutki uboczne, Pani Doktor zignorowała.Z przewlekłej dolegliwości sama się wyleczyłam, i to w bardzo prosty sposób, a co do podejrzenia stanu zapalnego, to właśnie szukam innego lekarza-ginekologa.

zdecydowanie odradzam, pani doktor miła i uprzejma ale stara sie jak najszybciej pozbyc pacjenta, chodziłam do niej ponad rok, mówiła ze wszystko jest w porzadku, ale to przecież nie o to chodzi zeby lekarz nas okłamywał i mówił ze wszystko jest w porzadku jak nie było, po wizycie u nastepnego lekarza za 3 dni byłam operowana... to chyba o czymś świadczy, unikajcie!!!!

bylam sceptycznie nastawiona po komentarzach ktore czytalam ale po wizytach jestem zadowolona, zlecila badania, konsultacja wynikow miedzy pacjentami ( nie musialam czekac na pierwszy wolny termin 2 mce) badania dodatkowe, szczegolowy wywiad. ogolnie mila doktor

Wizyta odbyla sie w LIM'ie. Zamiast skupic sie na problemie drążyła poboczne tematy odsyłając na inne badania. Ogólnie wizyta nie dała mi nic. Straciłam czas i ostatecznie tego samego dnia byłam u innej lekarki (z tej wizyty z kolei byłam bardzo zadowolona, wszystkie badania od ręki itd.)

W porównaniu di innych lekarzy Pani dr sprawia bardzo pozytywne wrażenie,z wizyty jestem bardzo zadowolona...