dr n. med. Iwona Klimecka

Reumatolog, Pediatra

2,9
2,9

Szczerze nie polecam. Zero empatii dla obolałego dziecka. Od samego wejścia zaznaczyła swoją wyższość a tutaj nie koniecznie o to chodzi zwłaszcza dla małego pacjenta. Oprócz doświadczenia zawodowego i wiedzy trzeba posiadać też odrobinę człowieczeństwa czego Pani Doktor niestety brakuje.

Z ogromną radością chciałbym podzielić się opinią na temat Pani doktor, która okazała się pierwszym lekarzem w Poznaniu, który skutecznie zdiagnozował zespół PANDAS u mojego syna. Mimo wielomiesięcznych poszukiwań, dopiero wizyta u Pani doktor pozwoliła na postawienie właściwej diagnozy. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i nieocenionemu doświadczeniu, jesteśmy na dobrym kursie, aby pomóc naszemu synowi w pełnym wyleczeniu. Bez wątpienia Pani doktor zyskała moje pełne zaufanie i serdecznie polecam ją wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy medycznej.

Karygodne zachowanie. "Leczy" córkę koleżanki prawie rok -bez diagnozy, odsyła do innych lekarzy, ortopedów, podaje nawet nazwiska,które bierze pod uwagę by wykluczyć pewne wątpliwości ,chce obstawić się opiniami innych, jest niepewna, rodzice jeżdzą po innych lekarzach ,robią co mówi po czym odsyła z niczym. Niemiła ,arogancka,ma monopol na tę specjalność dziecięcą w Poznaniu dlatego każdy do niej odsyła!!!!!! Nie jest najlepsza, jest po prostu -jedna!!!!!! ma przełożenie na szpital!!!!!vSystemowo -dramat. jeśli tam się nic nie zmieni to będzie zawsze tak......Taki lekarz nie powinien leczyć ,a dzieci to już w ogóle.....!!!!!!!!!! Dziecko w tej chwili po konsultacji wybitnych reumatologów dla dorosłych szuka ratunku poza Poznaniem , może ktoś w końcu znajdzie się w Poznaniu sensowny w szpitalu dziecięcym na Szpitalnej by to zmienić!!!!!!!

Odradzam KAŻDEMU wizyty u tej Pani ""reumatolog"". Leżąc z zapaleniem stawów,wysięgami,wodą w stawach,potraktowała mnie jak śmiecia.Nie chciała ze mną rozmawiać,szarpała mnie wręcz podczas badania.Chamska,arogancka.Stwiedziła,że moje obrzęki stawów,wysięki oraz bóle spowodowane są nadwagą (BMI mam IDEALNE!). Fakt przytyłam-ale przez bóle stawów,wcześniej byłam wysportowaną dziewczyną,pełną życia.Nawet nie odpowiedziała mi na moje tłumaczenie dot.mojej wagi.Od razu wykluczyła jakąkolwiek chorobę tkanki łącznej,mimo obecności przeciwciał ANA.Bóle i obrzęki stawów u nastolatki spowodowane nadwagą?(której nie ma)No proszę was,to tylko pokazuje BRAK KOMPETENCJI.Dzięki Bogu 2/3 miesiące później trafiłam do wspaniałej doktor reumatolog,która od razu stwierdziła zespół toczniopodobny,od razu załączyła plaquenil w leczeniu.Niestety dziś (kilka miesięcy po rozpoczęciu leczenia)toczeń zajął już moje nerki.Być może gdyby Pani nie potraktowała mnie tak z góry dziś bym tak nie cierpiała.A dodam,że za miesiąc mam najważniejszy egzamin w życiu.Dziękuje Pani doktor za zrobienie ze mnie hipochondryka z nadwagą ;)
Stanowczo odradzam wizytę u tej Pani.

Właśnie minęły 4 lata jak Pani Dr leczy naszego syna, który choruje na reumatoidalne zapalenie stawów. Same pozytywy, polecamy!!

Dawno nie spotkałam tak aroganckiej, nieuprzejmej i opryskliwej lekarki.Zupełnie nie nadaje się do pracy z dziećmi, które traktuje gorzej niż przedmiotowo, po prostu jak powietrze - zadufana, patrząca na innych z góry, niekulturalna (absolutnie nie da dojść do słowa, przerywa w pół zdania, nie słucha, nie patrzy na rozmówcę)Jej zachowanie to nie jest kwestia złego dnia to kwestia jej charakteru i marnej osobowości - takie podejście do drugiego człowiek nie może być niczym usprawiedliwiane!

Moja 3-letnia wnuczka w nocy zaczęła robić luźne stolce podbarwione krwią (między 24 a 2 w nocy) wobec tego córka z mężem pojechali do szpitala dziecięcego gdzie na swoje nieszczęście trafili na bardzo nieprzyjemną i arogancką lekarkę dr Iwonę Klimecką, która na wstępie naskoczyła na rodziców dziecka dlaczego się tu zjawili a nie u lekarza rodzinnego !?!? (o 2 w nocy !!!!). Wydaje się, że lekarz powinien służyć dziecku i rodzicom fachową pomocą z racji swego wykształcenia i funkcji a nie demonstrować przed chorym dzieckiem i zdenerwowanymi jego stanem rodzicami , swoich fochów i odpychającego zachowania. Przeczytałem kilka wpisów dotyczących tej Pani - i nic dodać nic ująć. Może ten zawód Pani Klimeckiej się nie podoba, nie poczuwa się do pomocy (moja wnuczka się przestraszyła zachowaniem Pani Iwony) dlatego jest jeszcze pora zmienić zawód na ciekawszy. Etyka lekarska jest najwidoczniej u Pani Iwony w "głębokim poważaniu".

lekarz??? dzieci traktuje przedmiotowo! diagnozy wydaje pochopnie , przekazuje je w taki sposób że ja przez 3 lata nie mogę się pozbierać , a jej słów nie zapomnę nigdy!!! choć na szczęście diagnoza okazała się ogromną pomyłką ! zupełny brak wiedzy!

Niemała, nieslucha pacjentów a tych małych traktuje jak przedmiot.

Niemała, nieslucha pacjentów a tych małych traktuje jak przedmiot.

Bardzo miła osoba - Pani Dr zleciła kompleksowo badania aby stwierdzić chorobę. Przy okazji wykryła szmery serduszka i odrazu siekorowała na bezpłatne badanie EKG w szpitalu. Dawno nie spotkaliśmy się z tak miłym przyjęciem w szpitalu. Szczerze polecamy tą Panią. Co do innych opinii o tym, że Pani Dr jest nie miła - kto z nas ma tylko dobre dni ?