dr n. med. Iwona Klimecka

Reumatolog, Pediatra

2,9
2,9

lekarz jest po to aby leczyc chorych a nie po to zeby chodzic na kawke i spoufalac sie z pacjentem .polecam nam pani dr.pomogla i polecam

Prywatnie super. POLECAM. Pełen profesjonalizm.

Miałam do czynienia z Panią Doktor w szpitalu,gdzie zostaliśmy potraktowani przez nią w sposób karygodny. Nie uzyskałam odpowiedzi na żadne z moich pytań,usłyszałam tylko szereg złośliwych uwag na temat mojego dziecka. Byłam strasznie zaskoczona, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kultury osobistej u lekarza. Rozumiem,że można mieć gorszy dzień, ale lekarz, a zwłaszcza pediatra powinien wykazywać się dużo większym poszanowaniem pacjenta i jego rodziny.

Pani dr uratowała mi córeczkę.Zleciła kompleksowe badania .Wytrwale szukała źródła zakażenia ,stan dziecka był ciężki.Lekarz rodzinny zbagatelizował chorobę ,że to jakiś wirus.Pani doktor wykryła silne zakażenie bakteryjne i przyjęła na swój odział.CHWAŁA JEJ za to.

Prywatnie super. POLECAM. Pełen profesjonalizm.

Zdecydowanie jestem na tak.Wyjątkowa wiedza i wyczucie. Raz ma lepszy a raz gorszy dzień - jakie to ma znaczenie? Mam nadzieję, ze jeśli ktoś z pacjentów prezentuje jakiś poziom, łatwo zauważy, że negatywne opinie napisane są językiem nizin społecznych i pełne kardynalnych błędów ortograficznych. Żenada. Takim osobom powinno się odmawiać prawa do komentowania.Doskonały lekarz.Wiele dzieci uratowała.Szczerze polecam.Proszę nie zniechęcać się powierzchownością, bo to nie jest konkurs miss publiczności.Tu chodzi o zdrowie i życie naszych dzieci.

Beznadziejna kobieta .Niegrzeczna, niemiła ,o wszystko miała pretensje. Nie polecam

profesjonalna,rzeczowa i konkretna. Bardzo kompleksowo i indywidualnie podchodzi do pacjenta analizując jego wczesniejsze leczenieTrafiliśmy na nią kilkakrotnie na izbie przyjęć gdzie trafialiśmy z naszymi dziećmi. Zdarzyło się raz, że miała gorszy dzień i była trochę mniej miła. Syn miał wtedy zapalenie płuc, z ktorym odesłała nas do domu, ale synek nie miał duszności i leczenie ambulatoryjne było dla niego zdecydowanie korzystniejsze niż leżenie w szpitalu pełnym wirusów i bakterii, więc...miała rację :). Praca na izbie przyjęć nie jest łatwa, więc nie dziwię się, że Pani doktor nie tryska uśmiechem przyjmując kilkudziesiętnego pacjenta. Zarzucano jej eż szablonowość...trudno nie wykonać ryutynowych zabiegów w diagnozowaniu niektorych schorzeń, a diagnosta z niej bardzo dobry i to najważniejsze

Beznadziejna kobieta. Dziecko od miesiaca chore na zapalenie oskrzeli skierowane do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc odesłała po zrobieniu morfologii i osłuchaniu do domu,mówiac,że to nieokreślone zapalenie gardła. Nastepnego dnia prywatny lekarz skierował nas na RTG i okazało się, że to zapalenie płuc... SZKODA SŁÓW... Nie wiem co by się stało gdyby nie stac nas było na prywatną wizytę..

BARDZO DOBRY PIEDIATRA I REUMATOLOG, I BARDZO POWAŻNIE PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO DZIECKA, BYLISMY PRYWATNIE U RÓŻNYCH LEKARZY I PONIEŚLIŚMY KOMPLETNA KLAPĘ!!!! NASZA DWULETNIA CÓRKA MIAŁA PŁYN W OBU KOLANACH I WSZYSCY INNI KAZALI NAM TYLKO ROBIĆ BADANIA CORAZ TO NOWE(TRWAŁO TO OK 2-3TYG) AŻ PŁYN W KOLANKACH STWARDNIAŁ I JAK TRAFILIŚMY NA SZPITAL PRZY UL SZPITALNEJ I PANIĄ KLIMECKĄ IWONĘ W 2 DNI WIEDZIELIŚMY NA CZYM STOIMY I BYĆ MOŻE WYDAJE SIĘ TROCHE OSCHŁA ALE ZAPEWNIAM ŻE JEST ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ I DOSKONALE ZNA SIĘ NA RZECZY, DZIECKO NASZE WRACA DO FORMY I ZA TO JEJ NAPRAWDE BARDZO DZIĘKUJĘMY, PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ CHARAKTERNOŚCIĄ DR KLIMECKIEJ TYLKO JEJ FACHOWOŚCIĄ, POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!!