dr n. med. Iwona Klimecka

Reumatolog, Pediatra

2,9
2,9

Również nie polecam!!!! Niegrzeczna, niemiła, niewychowana. Zastanawiam się wręcz czy skargi do szpitala na nią nie napisać. Nie odpowiadała na pytania tylko o wszystko miała pretensje, a jak próbowałam jej coś wytłumaczyć, to zagłuszała mnie głośno mówiąc to co akurat pisała. Jakiś koszmar! Mam nadzieję, że nigdy więcej nie trafię na tą Panią. Szczerze NIE polecam!!!!!!!

Również nie polecam!!!!
Jakiś koszmar! Mam nadzieję, że nigdy więcej nie trafię na tą Panią.
Szczerze NIE polecam!!!!!!!

Nam również pani doktor pomogła. Może nie była super miła, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz wdzięczył się do pacjenta, tylko żeby postawił właściwą diagnozę i leczył odpowiednimi lekami. Według mnie to bardzo dobry lekarz

Zdziwiły mnie komentarze dotychczas zmieszczone. Mojemu dziecku pani doktor bardzo pomogła i nie była nie miła. Na izbie przyjęc przyjęła nas bardzo profesjonalnie i gdyby nie ona to nie wiem co by było, (nasz pediatra w ogóle nie dostrzegł u córki zapalenia płuc, choc byliśmy u niego trzy razy)Szczerze polecam. Odpowiadała nam na każde pytanie i odniosłam wrażenia, ze traktuje mnie z góry. Ja polecam!!!

ODRADZAM tą dr!!!Jest bardzo nieuprzejma,oschła,niesympatyczna.Traktuje pacjętów "z góry"Mojemu dziecku z zapaleniem płuc przypisala antybiotyk i silne leki do inchalacji (ventolin-podaje sie przy zaawansowanej astmie i dusznościach,których moje dziecko nie mialo)i wypisala karte odmowy przyjęcia do szpitala.Na następny dzień moje dziecko w pogorszonym stanie trafilo do szpitala,naszczęście juz tej dr nie bylo w izbie przyjec.Ta kobieta poprostu pomyliła zawody!!!Nie powinna być lekarzem!!!!Opryskliwa....długo by tak wymieniać,odniosłam wrażenie jakby pracowała w szpitalu za kare,zero podejścia do pacjęta.!100000% NEGATYW!!!!ODRADZAM

nie polecam bardzo oschła niemiła brak słow pierwszy raz spotkałam sie z takim lekarzem w szpitalu w poznaniu a miałam bardzo dobrom opinie o tym szpitalu ta lekarka wogóle nie powinła tam pracowac zeszła zbadac dziecko z wielko łaskom tak jak bysmy jej przeszkodzili

Złośliwa, oschła, szablonowa, niemiła, nieuprzejma. Szkoda że dorabia sobie w szpitalu o którym mam dobre zdanie. Niestety również ma kontakt z dziećmi. Szczerze nie polecam, byłem dzisiaj rano i chyba jeszcze nie była wyspana - tragedia! Najgorsze jest to, że wydaje się jej, że jest najmądrzejsza i z góry traktuje pacjentów. ODRADZAM! (jestem ciekawy jak przyjmuje pacjentów prywatnie, czekam na opinie)