dr n. med. Iwona Klimecka

Reumatolog, Pediatra

2,9
2,9

Koszmar, kobieta bez wiedzy co udowodniło wielu lekarzy,do których musieliśmy po dalece nie trafnej diagnozie Pani dr szukać pomocy. Dla nas, zrobiła wiele złego i jest jedynie karierowiczką, która przez zastraszanie ludzi łącznie z załogą uczy się leczyć i to najgorsze, że są to dzieci. Odradzam

Pani Doktor odmówiła zbadania dziecka pod kontem laryngologicznym. Zapisała leki mimo iż poinformowałam, że córka ich nie przyjmie, bo ma po nich odruch wymiotny. Nie poczekała na wyniki i postawiła błędną diagnozę, przez co moja 9 miesięczna córka wylądowała z ciężkim zapaleniem ucha w szpitalu. Pani doktor oglądał moją córkę na izbie przyjęć w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Szpitalnej. Krzyczała na nas, gdy po 3 krotnym zwymiotowaniu leku przez córkę poprosiliśmy o pomoc. SZCZERZE NIE POLECAM, CHYBA ŻE KTOŚ LUBI BYĆ BADANY PRZEZ PEDIATRĘ, KTÓRY NAWET W USZY NIEMOWLAKOWI NIE ZAGLĄDA. Ponadto Pani doktor nie wykonuje wywiadu i nie słuch, gdy rodzice mówią o przebytych chorobach i lekach. A wizytę kwituję: Jak Państwo tak dużo o chorobach córki wiedzą, to po co do lekarza chodzą. Szkoda tylko, że dziecko miało 40 stopni gorączki i od 2 dni nic nie jadło, ani nie piło.

Pani Dr leczy naszego syna od 4,5 roku. Syn choruje na Reumatoidalne zapalenie stawów. Same pozytywy,polecamy!!

Kobieta ideał, ogromna wiedza i doświadczenie.Bardzo polecam Panią dr Iwonę Klimecką. Pozdrawiam Panią doktor i dziękuję za wszystko. Mama Agnieszki chorej na tocznia rumieniowatego z Krakowa.

Mama Agnieszki chorej na tocznia rumieniowatego z Krakowa.

Dziwię się, że niektórzy piszą, że w kontakcie prywatnym super. Prawdziwe mi się wydają opinie krytyczne. W kontakcie na wizycie prywatnej jeszcze nie było tak źle, ale w szpitalu na fundusz coraz gorzej. Strach się było o coś spytać, bo od razu zjebka... Co do kompetencji trudno powiedzieć, diagnozy nie postawiła żadnej, badania przeprowadziła, pewne rtzeczy wykluczyła i tyle. Strasznie niemiła, jak miałem dzwonić o coś spytać to się normalnie bałem, albo podejść...

gODNY POLECENIA LEKARZ .SZYBKA TRAFNA DIAGNOZA. MOŻE NIE NALEZY DO NAJMILSZYCH ALE MA WYLECZYĆ I TAK BYŁO W NASZYM PRZYPADKU.

Lekarz kompetentny,konkretny i wzbudzający zaufanie. Trafiliśmy do szpitala całkiem przypadkiem z dość poważnym schorzeniem co jak się później okazało wynikało z m.in. z niekompetencji innych lekarzy z Zielonej Góry i złej diagnozy. Doktor Klimecka w 100% pomogła, zdiagnozowała chorobę i kompleksowo podeszła do naszego problemu. Córka została przebadana w każdym calu i każde badanie zostało nam szczegółowo wyjaśnione. Mimo długiego pobytu w szpitalu doktor robiła wszystko, żeby umilić nam pobyt w izolatce. Każdemu polecam tak kompetentnego lekarza. Proszę nie zrażać się chłodem, który można odczuć przy pierwszym kontakcie z panią doktor. Lekarz ma pomóc i wyleczyć a nie cukrować rodzicom. Baaaaaaaaardzo dziękujemy pani doktor, przed nami jeszcze długie leczenie ale wiemy że choroba zdiagnozowana prawidłowo i byliśmy we właściwym miejscu pod najlepszą opieką.

Bardzo polecam tego lekarza!pełen profesjonalizm!a oto chyba chodzi.Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!!!

Pani Dr. nie powinna pracować w szpitalu na Szpitalnej jeszcze tak niemiłego lekarza tam nie spotkałam szybko zlecone badania a diagnoza jeszcze szybsza cóż nocne dyżury bywają ciężkie.

Pani dr Klimecka jest wyjątkowo niekompetentnym lekarzem. Odmówiła przyjęcia do szpitala mojej córki mimo skierowania zporadni specjalistycznej od lekarz, który regularnie bada dziecko i widzial potrzebę hospitalizacji...podejrzewam, ze nie byłyśmy na prywatnej wizycie...dlatego nie miała ochoty przyjac córki. Dodam, ze nawet nie zobaczyła mojej córki...ot tak poradziła mi szukac pomocy w innym miejscu.Córka cierpi na chorobę , która może prowadzic do slepoty! Jest człowiekim nieprzystępnym, tworzacym bariere w kontakcie bezposrednim. Stanowczo odradzam!