Lekarze Bydgoszcz

Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie ...
Opinia dodana przez: Emi

lekarz Alfons Zillmann

Śląska 15 lok. 5
85-235 Bydgoszcz

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Petrus

Urolog

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Fachowy, kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta, wszystko cierpliwie wytłumaczy, właściwie wybierze i przeprowadzi procedurę leczenia. Janusz w imieniu żony Gosi.

dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną! Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania! Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Mariusz Kwiatkowski

Onkolog

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Wyśmienity fachowiec. Bardzo kompetentny, uprzejmy dla pacjentów. Poświęca dużo czasu na wizytę. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale Onkologii w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Iwona Jabłońska

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wizyta druga. Obie bardzo zadawalające otrzymałam dokładne informacje na temat tego jaki jest stan obecny mojego uzębienia. Propozycje co zrobić aby poprawić znacznie jego stan. Możliwości do wyboru . Wszystko w spokojnej, miłej atmosferze. Wyszłam zadowolona uśmiechnięta i wrócę tam oczywiście niebawem ponieważ wybrałam jedna z propozycji. :-) !
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paulina Sobieszak-Skura

Neurolog

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor jest profesjonalistką w swojej specjalizacji, która dociekliwie diagnozuje pacjenta, do skutku ustawia właściwe leczenie i zleca potrzebne badania. Jako osoba jest sympatyczna, otwarta i konkretna. Indywidualnie i z empatią przyjmuje pacjenta, stwarza komfortową atmosferę podczas wizyty. W bardzo przystępny sposób tłumaczy pacjentowi kwestie medyczne. Jest otwarta na proponowanie nowych rozwiązań podczas leczenia. Leczę się u Pani Sobieszak-Skury już wiele lat i zawsze wychodzę z gabinetu jako pacjent z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz (wieloletni pacjent)

lekarz Marek Łopatto

Epidemiolog

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
85-098 Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.
Opinia dodana przez: Andrzej
świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

lekarz Andrzej Strzelecki

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Super lekarz kompetentny, cierpliwy, uprzejmy takich już rzadko spotkać, byłam w przychodni przyszpitalnej na NFZ jestem pod wrażeniem, lekarz który słuch, zadaje dużo pytań i kieruje na odpowiednie badania jeśli są ku temu przesłanki

lekarz Przemysław Wróblewski

Przychodnia Górzyskowo
ulica Żwirki i Wigury 11
85-310 Bydgoszcz

Od niedawna jestem pacjentką dr Wróblewskiego, ale jestem bardzo zadowolona. W kryzysie zdrowia poczułam zainteresowanie, uwagę, kompetencje i medyczną opiekę. Dr spokojnie wyjaśnił mi każdą wątpliwość i skierował na wszystkie potrzebne badania. Cieszę się, że do niego trafiłam. Czuję się bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Błaszczyk

Radioterapeuta

Galla Anonima 9/26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i lekarz.... Lekarz z powołania. Zawsze poświęca swój cenny czas dla innych.. takiego lekarza w tych czasach ciężko znaleźć.... pozdrowienia dr !!!!
Pełen profesjonalizm, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Pan doktor szczegółowo wyjaśnia plan działania w zależności od wyniku . Polecam
Opinia dodana przez: Ryszard W

lekarz Iwona Szymkuć

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1
Bydgoszcz

Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.

lek. med. Joanna Janikowska-Woś

Neurolog

Gabinety Lekarskie Gnieźnieńska
Gnieźnieńska 21
Bydgoszcz

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę. Jesteśmy z ...
Opinia dodana przez: Ziemianin

lekarz Marcin Rusinek

Neurochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dziękuję dr wykonał mi dwa zabiegi. Czuję się świetnie dzięki doktorowiRusinkowi. Miły sympatyczny i bardzo kompetentny.

dr n. med. Dariusz Mątewski

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Dariusza Mątewskiego od ponad 15-tu lat. Jest znakomitym ortopedą, życzliwym i empatycznym człowiekiem. Swoją wiedzą i zaangażowaniem w problemy zdrowotne pacjenta daje poczucie bezpieczeństwa i przekazuje niezbędne informacje dotyczące aktualnego etapu leczenia. Jestem pełna szacunku i wdzięczności za dotychczasową opiekę ortopedyczną.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Wojciech Świstek

Internista, Hematolog

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: KamilaG

lek. dent. Weronika Gerczew

Prywatny Gabinet Weronika Gerczew
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 25
85-980 Bydgoszcz

Anioł !!! Pani Doktor nie tylko zmieniła mój uśmiech, ale również życie, jako jedyna podjęła się ratowania moich ząbków, to czego dokonała Pani Doktor nie jest do opisania słowami, polecam z całego serca, a Pani Doktor raz jeszcze dziękuje.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Tymon Idzikowski

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.