Lekarze Żary

lekarz Sabina Szmelter

Sienkiewicza 16
68-200 Żary

jest poprostu super lekarz z prawdziwego zdazenia

lekarz Jerzy Blitek

Partyzantów 4
68-200 Żary

Pan dr Jerzy Blitek. To człowiek z powołaniem. Miałem ogromne szczęście trafić wraz z bratem bliźniakiem właśnie do doktora w latach 90tych na operacje zeza zbieżnego. Dziś prawie po 30 latach wiem, ze pan doktor dokonał cudu. Po zezie nie ma śladu.....a oczka mieliśmy przy samym nosie...to ze właśnie wtedy trafiliśmy na Pana doktora odmieniło później nasze życie pod każdym względem. Każdemu życzę z samego serca trafiać tylko na takich ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Dominika Szczygieł

gabinet
Broni Pancernej
68-200 Żary

Lekarz stomatolog najwyższej klasy światowej. Wspaniała kobieta, niezwykle uprzejma. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: Józef

lek. dent. Grażyna Kropska

Gabinet Stomatologiczny
Pl. Żwirki i Wigury 5
68-200 Żary

bardzo dobry dentysta polecam go wszystkim którzy mają problemy z zębami

lekarz Marcin Słupek

Okrzei 28/2
68-200 Żary

Kompetentny,empatyczny i miły Pan doktor.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Godny polecenia.Dziękuję bardzo Panie doktorze i życzę wielu sukcesów na niwie zawodowej.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Adam Chicheł

Radioterapeuta

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Wspaniały lekarz uprzejmy kompetentny dla pacjenta ważny jest przebieg choroby podjęte leczenie co Pan doktor wyjaśnia bardzo dokładnie. Dużo zdrowia i samych sukcesów
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Marek Słomczyński

Internista, Kardiolog

66-200 Żary

Serdecznie polecam doktora .Pełny profesjonalizm , kultura i ,, prawdziwy lekarz " dla pacjenta . Empatyczna postawa , tak rzadko spotykana w ostatnim czasie wśród personelu medycznego.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Robert Mycek

Anestezjolog

66-200 Żary

Lekarz z którym pracowałam. Nigdy bez względu na porę dnia czy nocy nie odmówił przyjścia do pacjenta choćby z jednym pomocnym słowem. Zawsze gotowy by nieść pomoc potrzebującym bez względu na status społeczny chorego. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu tego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze Mycek za współpracę i za doświadczenie jakie podczas tej współpracy zdobyłam.
Opinia dodana przez: Teresa
Przede wszystkim to wspaniały człowiek z dużą wiedzą . Pan doktor leczył mojego syna prawie od narodzin i tylko dzięki niemu dziś może normalnie funkcjonować . Jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni i zawsze serdecznie Pana doktora wspominamy. Takich lekarzy jak Pan Napiórkowski niestety dziś coraz mniej . Każdemu z całego serca mogę Pana doktora polecić. Wielki szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiamy ze Szprotawy.
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Andrzej Skomra

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny dr n. med. Andrzej Skomra
Kościelna 1/2, lok. 4
Żary

Kompetentny, pomocny i godny zaufania. Obecnie mało który lekarz przejawia takie zainteresowanie pacjentem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Opinia dodana przez: G.Tokarz

lekarz Dariusz Kordiak

66-200 Żary

lekarz wspanialy wg mojej opinii profesjonalista dokladny wywiad i badanie zycze sobie wiecej takich lekarzy
Opinia dodana przez: JOLANTA
Pomógł nam i naszemu synowi.Syn był uzależniony od narkotyków i alkoholu (od kilku lat).Kiedy,syn był pacjentem oddziału wŻarach Pan Mutwil codziennie poświęcał mu czas na rozmowę,dawał mu odpowiednią literaturę dotyczącą tematu.Póżniej dyskutowali. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni że zdołał zmotywować chłopaka do podjęcia terapii na oddziale zamkniętym dla alkoholików. Dodam,że wcześniej nie udało się tego dokonać dwóm psychologom Jest przemiłym,ciepłym człowiekiem i jego praca dała dobre efekty.Jesteśmy z mężem mu ogromnie ...

Centrum Medyczneeskulap

dr Paweł Dwornicki

szpilal na wyspie
Szprotawa, Świece
68-100 Żary

Witam. Chodze do doktora Pawła Dwornickiego. Obecnie jestem po operacji. Doktor jest oki na prawde wytłumaczy powie co z czym. Wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i opinie. Ale zawsze trzeba na prawde powiedzieć co oczekujemy albo co nas boli.
Opinia dodana przez: Dorka

Leszek Tabaczyński

eskulap
moniuszki
68-208 Żary

Super lekarz ale nie- tylko prawdziwy człowiek który z zamiłowaniem wykonuje swój zawód nie jak to się mówi taśmowo Jak się podejmuje zająć sie daną pacjentką to doprowadza ją do końca.Każdy lekarz powinien traktować pacjenta jak człowieka a nie jak rzecz czy zadanie które było do wykonania a dr. Tabaczyński każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba nawet kosztem swojego wolnego czasu Kobieta kyóra idzie na wizyte nie musi bać ...

lekarz Danuta Pająk

Pulmonolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Ja się pod tym postem podpisuje, Na drugi dzień po wizycie czułem się dużo lepiej. No i skierowanie na spirometrię. Poświęca dużo czasu pacjentowi i wcale dużo nie bierze. OK

lekarz Krzysztof Zielke

Psychiatra

Gabinet
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Wspaniały człowiek, zdystansowany, miły personel sie go boi... Ale doskonale i szybko leczy... Jestem pod wrażeniem. Obyśmy się w takiej sytuacji więcej nie spotkali. Zdrowia życzę i dziekuje z calego serca :)

lekarz Janusz Tokarski

Gabinet Okulistyczny Janusz Jasiński
Okrzei,82c
68-200 Żary

Pan Tokarski jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat.Bardzo cenię sobie jego fachowość , kontakt z chorym..Mogę z całą odpowiedzialnością polecić go innym pacjentom .

lek. dent. Elżbieta Remiszewska

Drzymały 44
68-200 Żary

jedynke odbudowała na 20 lat żałuję że jak po 20 latach poszłam gdzie indziej tam kornke straciłam po 5h

Rafał Kołsut

Szpital dziecięcy na Wyspie
Żary

Polecam. Diagnoza postawiona trafnie. Pan doktor za każdym razem bada dokładnie dziecko. Tłumaczy zalecenia bardzo dokładnie. Przy tym jest miły i profesjonalny.
Opinia dodana przez: Julita