Lekarze Żary

Alergolog, Pediatra

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z lekarzem który ma taką wiedzę i traktuje człowieka holistyczne. Pani doktor po dwóch wizytach, zdiagnozowała chorobę, której inni lekarze nie zdiagnozowali przez 26 (sic!) lat . To chyba wystarczy za opinię. Poza tym przyjemna, zainteresowana pacjentem, można zapytać o wszystko, zawsze poświęci wystarczająco dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

Urszula Regner-Pałka

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Zdecydowanie nie polecam! Przez tę panią doktor mam teraz ogromne problemy z zębami, gdyż podczas dwuletniego leczenia ortodontycznego zaniedbała mi najwyraźniej generalne leczenie zębów i teraz okazało się podczas przypadkowej wizyty u innej dentystki, że mam dziury w kilku zębach, za co będę musiała płacić z własnej kieszeni... Ortodontka uprzejma, ale niestety brak doświadczenia, profesjonalizmu. Oraz celowe wydłużanie leczenia. Nie polecam, jestem zawiedziona.
Opinia dodana przez: karolla4

lek. dent. Zbigniew Pałka

Lubelska
68-200 Żary

wyrwał mi zęba, ale trwało to ponad godzinę i naciągnął mi wargę na bok (która goiła się dłużej niż ząb) jeszcze założył tylko jeden szew. Nie polecam do wyrywania:) młody i nie doświadczony. Widocznie mało uwagi poświecał nauce podczas studiów.

lekarz Zbigniew Czarnecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

68-200 Żary

Odradzam!!!! Nie dowiedziałam się co mi dolega - pytając się co mi jest odpowiedział- gdyby Pani mniej chodziła na boki to by noga tak nie bolała a po drugie kobietom nie są potrzebne nogi, chodzi mniej będą łaziły na boki. Szczyt bezczelności. On nawet nie leczy i nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu.
Bardzo dziękuje Panu doktorowi za udzielenie pierwszej pomocy mojej córce. Wspaniałe podejście, szybka reakcja, pełen profesjonalizm. Zachowanie godne naśladowania innych medyków. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Stanisław Kosiorowski

Internista, Kardiolog

Szpital 105
Żary

witam, po wizycie, już 3-ciej u Pana doktora Kosiorowskiego czułam się jak zbity pies, ten człowiek jako lekarz nie ma zadnych ciepłych uczuć do pacjentów, a za własne błędy obwinia pacjenta, pomylił się i w NIE W MOJĄ KARTE , mimo ze się przedstawiłam jak do gabinetu weszłam , wpisał moje wyniki, a potem powiedział że to ja jestem winna bo za dużo mówię ....kompletny brak uwagi , nie słucha ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Witam, nigdy nie pisze opinii na temat lekarzy aczkolwiek teraz czuję się zobowiązana ją napisać ponieważ nigdy wcześniej nie byłam tak potraktowana przez żadnego innego specjalistę. Wizyta trwała bardzo krótko nie mogłam nawet opowiedzieć co mi dolega, z jakim problemem przychodzę i co do tej pory zrobiłam z moimi dolegliwościami. Pan doktor cały czas mi przerywał, nie dał dojść do głosu każda moja próba wypowiedzi była od razu przerywana, bagatelizowana ...
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Waldemar Sobański

Neurolog

105 Szpital Wojskowy
Domańskiego2
68-200 Żary

Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem , ludzki , obyty . Pomogl mi gdzie inni nie potrafili !
Opinia dodana przez: SiLe

lekarz Andrzej Napiórkowski

68-200 Żary

Badanie wykonał bardzo szybko (szybciej jeszcze nie miałem badanego wzroku), był niemiły. Zapisał mi szkła bez astygmatyzmu, mimo ze zawsze miałem. Na zadawane pytanie dlaczego, nie miał ochoty odpowiadać, powiedział ze widocznie tak jest. Powiedziałem że ostatnio byłem u optometrysty, okularów jestem zadowolony ale optometrysta zasugerował ze raz na jakiś czas warto zrobić badanie pod względem chorób u okulisty... Cóż lekarz wojskowy, dobrze że nie zalecił lewatywy..

lek. dent. Ewelina Krasicka

68-200 Żary

Porażka. Leczyłam zęby w dniach 12.10.21- 06.06.22r./7 wizyt/.Po kilku m-cach wróciłam do gabinetu z bólem leczonego przez Panią doktor zęba...i zderzyłam się z całkowitą bezdusznością .Pani doktor zaproponowała mi wizytę na lipiec br Czyli miałam, ot tak sobie chodzić przez trzy miesiace z bolącym zębem.. Przychodziłam rano do gabinetu, przez trzy kolejne dni i spotykała mnie tylko obojętność.Boli? Tu każdy przychodzi z bólem .A skończyło się ropniem ,wyrwaniem zęba ,szyciem ...
Opinia dodana przez: Gabriela

Janusz Stankiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

68-200 Żary

Nie polecam. Szkoda pieniędzy. Badanie USG szyi trwalo 3min. I nic się nie dowiedziałam. Niby wszystko w porządku, a w opisie że owallne hypoechogeniczne ognisko i wezel powiększony. I kompletnie nic się nie dowiedziałam. Aby tylko kasę skasować i czesc. To po to się chodzi prywatnie go lekarzy?!!!!! NIE POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Malwina
Jest lekarzem rodzinnym, a jednak nie poleciłbym go na takiego. Przyjmuje między innymi rano od 8.30 do 9.30. Zdarza się, że zostawia dwóch, trzech pacjentów, bo nie ma już dla nich czasu. Nawet nie przeprosi. W drzwiach burknie pod nosem: "Ten pan ostatni" - i to wszystko. A że jeszcze czeka dwie osoby, to już go nie interesuje. Odprawia ich z kwitkiem. Taka praktyka zdarza mu się dosyć często.

lekarz Cezary Ruchniewicz

Lekarz sportowy

68-200 Żary

Lekarz bardzo humorzasty. Jak ma dobry dzień jest OK, ale to od 2014 rzadkość. Leczę się od 2012 roku , nie miałam powodów do narzekań. Wizyta w styczniu 2014 roku była niemiłym zaskoczeniem wyszłam zszokowana, wyżywał się nie tylko na mnie, ale i na asystującej pielęgniarce Wydawało mi się, ze przyszłam do innego lekarza. Od tamtej wizyty byłam jeszcze trzy razy i nadal uważam, że to nie ten sam lekarz. ...

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Arogancki i traktujący klientów - bo tak patrzy na ludzi którzy się u niego leczą - z góry człowiek. Zależy mu tylko na zarobku, stąd negatywny stosunek do tych którzy korzystają z opieki publicznej. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek specjaliście ponieważ stan jego wiedzy zatrzymał się jakieś 20 lat temu. Można się jedynie zawieść.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Adam Siekierzyński

105Szpital Wojskowy z Przychodnią
Domańskiego 2 Żary
Żary

Znam doktora i jego rodzinę i ztego co wiem to jego syn nie pracuje w firmie farmaceutycznej, owszem dawno temu pracował i to w firmie polskiej , gdzie jego leki były najtańsze na rynku, i ponadto były to leki psychiatryczne. Słuchając takiej płytkiej wypowiedzi niedowartościowanego anonima domyślam się że takie leki stosuje i niestety chyba rzeczywiście były za tanie bo nie pomogły. Najpierw należy mieć sprawdzone informacje a potem można ...

lek. dent. Iwona Urban-Wilk

11 Listopada 42
68-200 Żary

Bardzo niekompetentna stomatolog. Leczyła całą moją rodzinę - plomby albo po czasie wypadały, albo okazywało się że pod plombą jest nadal próchnica. Właśnie wracam od stomatologa który musiał ściągnąć obie założone przez doktor Urban plomby i wyleczyć moje zęby. W efekcie zapłaciłam podwójnie. Trzej inni stomatolodzy mają bardzo krytyczną opinię po zobaczeniu efektów pracy doktor Iwony Urban. Polecam wystrzegać się tego dentysty!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Niezgocka

Psychiatra

Mieszka I 17/7
68-200 Żary

Umówiłam się do Pani doktor bo wierzyłam że mi pomoże, przepisała na odczepnego lek, byłam u niej 3 razy i w końcu stwierdziła że czas wracać do pracy i nic więcej nie może zrobić. Miło usłyszeć takie śliwa osobie która nie ma siły wrócić do pracy i ma dalej z tego powodu doła. Myślałam że będzie to wyglądało inaczej i lekarz będzie bardziej pomocny a nie za każdym razem przed ...

dr n. med. Andrzej Konieczny

Żagańska 87
68-200 Żary

Komentarze ponizej to kompletna bzdura, chyba ktoś od pana kornackiego próbuje odwrócić od niego uwagę, pech chciał ze maja takie same inicjały

lekarz Marek Fmlak

Diabetolog

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

LEKARZ BEZ SERCA ZRESZTA WIEKSZOSC W ZARACH JAK MA SIE RAKA TO JUZ KRZYZYK STAWIAJA I NIE LECZA SZKODA TYLKO DO NICH CHODZIC
lekarz który odsyła dziecko z 40 stopniwą temperaturą nie obejrzawszy go nawet nie jest dla mnie lekarzem.