Lekarze Żary

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Żary

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marcin Naumowicz

Neurochirurg

Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.
Moniuszki 2
68-200 Żary

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze uprzejmy, rzeczowy, cierpliwie tłumaczący stan pacjenta, zawsze do dyspozycji w celu udzielenia informacji, co w czasach pandemii, kiedy brak dostępu do pacjenta bardzo wspierające, zresztą Panie pielęgniarki też bardzo życzliwe, troskliwe, Dziadek zaopiekowany, bardzo dziękuję za opiekę nad pacjentem jestem pod ogromnym wrażeniem szybko udzielonej pomocy, bez względu na wiek pacjenta. Ps. nie widziałam Pana doktora na oczy, nie, nie jest moim znajomym, jestem pod ogromnym ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Piotr Jackiewicz

66-200 Żary

Złoty lekarz! Bardzo miły,sympatyczny, wszystko wytłumaczy na spokojnie, odpowie na wszystkie pytanie no i przy badaniu jest bardzo delikatny. Nie podejmuje pochopnych decyzji i skłania się ku dobru pacjentki. Jeżeli twierdzi że jest to nie odpowiednia decyzja , tlumaczy jeszcze raz o stara się przekonać że tak jak on twierdzi było by lepiej. Odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Patrycja Sapun

ulica Chopina 30A
68-200 Żary

Bardzo dobry pediatra. Wysłucha. Poradzi. I nawet jest pod telefonem poza godzinami pracy- odpisze na smsa. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Marek Blitek

68-200 Żary

Indywidualne podejście do pacjenta, gabinet w pełni wyposażony i komfortowy, Pan doktor rzetelny, zawsze skoncentrowany na problemie i bardzo ludzki, żadnej ściemy i wyciągania pieniędzy a wybierając komfort należy liczyć się z wydaniem grosza. WARTO!
Opinia dodana przez: merida

lekarz Arkadiusz Galas

Internista, Lekarz rodzinny

66-200 Żary

Na poczatku bylam zadowolona.Dzieki niemu i wyslaniu mnie na konkretne badania wiem co mi jest.Ale jak mi odmowil wizyty domowej gdy lezalam z goraczka i skonczylo sie to zapaleniem pluc zmienilam lekarza.Poza tym te koszmarne kolejki,nawet tydzien czekania na wizyte..Zmienilam przychodnie i lekarza i jestem zadowolona
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Waldemar Sługocki

Centrum Ginekologiczne
ul. Matejki 9
Żary

Swietny lekarz. Wizyty u niego to wreszcie jakaś odmiana po bezskutecznych próbach leczenia w państwowym szpitalu. W czasie jednej wizyty zrobił mi więcej badań i dowiedziałam się więcej niż przez pół roku chodzenia do poradni . A przede wszystkim poradził sobie szybko z moją chorobą
Opinia dodana przez: dorota

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

ALERGICUS-DENT
ulica Strzelców 10
Żary

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Krystyna Zawadzka

Al. Wojska Polskiego 47A
68-200 Żary

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i leczenia. To najlepszy stomatolog w Żarach z jakim miałem styczność. Polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Niedźwiecka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Małgorzata Niedźwiecka
1 Maja 5A
68-200 Żary

Miałam (nie)przyjemność być na wizycie u dr Niedźwieckiej (tego dnia powinien mieć dyżur inny lekarz,ale nastąpiła nagła zmiana). Na dzień dobry spytała po co przyszłam. Chciałam wykonać cytologię. Stwierdziła, że ona nie jest pewna czy istnieje taka potrzeba, bo mam dopiero 25 lat. Zamurowało mnie, a ona ze skwaszoną miną: "skoro już przyszła..." Podczas przygotowywania się do badania pani dr cały czas uważnie mi się przyglądała, a raczej bezczelnie się ...

lekarz Andrzej Górecki

66-200 Żary

Fachowiec z ogromną wiedzą medyczną, godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Joanna Furmankiewicz

Lekarz rodzinny

68-200 Żary

Miałem kłopoty z kręgosłupem, nadwagę, cukrzycę i nadciśnienie. Leczyłem się u 3 specjalistów. Z miesiąca na miesiąc rosła ilość przyjmowanych tabletek, a ja się czułem coraz gorzej. Ona pokazała mi którędy droga. Dzięki niej schudłem, zbiłem cukier i ciśnienie. Teraz biorę tylko 2 tabletki dziennie i czuję się dobrze jak na moje lata. Nie mam nic przeciwko specjalistom, oni też są potrzebni, ale nie interesuje ich człowiek, tylko jednostka chorobowa.
Opinia dodana przez: TADEUSZ

lek. dent. Anna Ostrowska-Borowiec

68-200 Żary

Od 30 lat leczymy zęby u Pani Doktor Borowiec a później dołączyliśmy nasze dzieci. Nawet nie myślę zmieniać lekarza. Profesjonalizm, uprzejmość, uśmiech, troska by nie bolało to wszystko co nam potrzeba. Serdecznie polecam.

dr hab. n. med. Czesław Karnicki

68-200 Żary

Lekarz z sercem na dłoni, któremu zależy na tym, aby pacjentowi pomóc. Kompetentny i pełen empatii. Godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Barbara Blitek

68-200 Żary

Polecam gorąco Panią doktor. Jest nie tylko dobrym lekarzem ale i wspaniałym człowiekiem.Bardzo szanuje każdego pacjenta a to jest niezmiernie ważne.Jest prawdziwym Aniołem dla zestresowanych wizytą ludzi starszych.Dziękuję Pani dr w imieniu mojego 87 letniego Tatusia.
Opinia dodana przez: szakola

lek. dent. Małgorzata Krasowska

105. Szpital Wojskowy z Przychodnią w Żarach
Żary

Polecam te panią miła uprzejma i dokładna w tym co robi ............ Pozdrawiam wszystkich .............

lekarz Ireneusz Dębski

Kardiolog

68-200 Żary

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wizytę miałam zarówno prywatna oraz na NFZ. Niczym wizyty się nie różnią, aby więcej takich lekarzy. Polecam opanowanie, dokładność w tłumaczeniu i fachowość Doktora.
Opinia dodana przez: Beata

Patryk Stankiewicz

Protetyk

68-200 Żary

Bardzo miły i kompetentny człowiek. Do sprawy podchodzi jak profesjonalista, miły i godny polecenia.

lekarz Anna Jabłońska

105 SZWzP
Eskulap Centrum Medyczne
68-200 Żary

Uratowała życie i zdrowie mojego taty. Nie odpuściła, zobaczyła zmiany których inni lekarze nie dostrzegli. Skierowała do odpowiedniego szpitala. Nowotwór złośliwy zoperowano we wczesnym stadium. Obyło się bez chemii, naświetlań. Słowo dziękuję to za mało.
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Dorota Duda

Hematolog

68-200 Żary

Dobry lekarz schowal się bo może ma już dość chorych pacjentow.A byli pacjenci czekaja na objawienie.
Opinia dodana przez: jacek