Lekarze Żary

lekarz Roman Karasiewicz

Instytut Zdrowia i Urody Wiktoria
Żary

Badania dla kierowcy u Karasiewicza to śmiechu warte i wypisuje jak najmniej lat aby się znowu spotkać i wziąść pieniądze, NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Elżbieta Warzecha

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Nie polecam.Do Pani Warzechy poszłam tylko dlatego, że nie było juz miejsc do świetnej dentystki w tej samej przychodni. Skoro było miejsce to postanowiłam skorzystać.Zgłosiłam, że pobolewa mnie siódemka,ale Pani Warzecha uznała, że ząb jest zdrowy i nic nie trzeba z nim robić. Jednocześnie stwierdziła, że mam 6 małych ubytków. W ciągu 5 min. zrobiła mi 3 zęby.Kolejne 3 na następnej wizycie.Po czym poinformowała, że mam do leczenia 9 zębów. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Przybycień

68-200 Żary

Wybrałam się do Pana Doktora z polecenia i po dłuższym oczekiwaniu (w rejestracji dysponują dokładnymi datami) dużo usłyszałam o warunkach pracy lekarzy (sporo pacjentów, traktowanie ich przez NFZ jak "hurtowni"), byłam świadkiem kilku rozmów telefonicznych oraz sporo dowiedziałam się o anatomii. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby poza tym lekarz w końcu poważnie zajął się moim problemem zdrowotnym. W końcu - bez badania - Pan Doktor zerknąwszy na zdjęcie RTG ...

dr n. med. Henryk Śmiłowski

Internista, Endokrynolog

Żary

Doktor z prawdziwego zdarzenia, to on mnie i moją córkę doprowadził do normalnego stanu. Na NFZ wizyty są tak odległe w czasie, jak ktoś dopiero zachorował to nie jest w stanie dobrze się unormować. Doktor zlecił mi wiele innych badań, można z nim porozmawiać, dowiedzieć się dokładnie o stanie swojego zdrowia. Również telefonicznie udzielał mi porady jak zaszła taka potrzeba. Polecam z całego serca. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Eligiusz Kaczmarek

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
68-200 Żary

Polecam, mimo że lekarz jest dość mało uprzejmy, jest kompetentny i potrafi pomóc. Skierował na odpowiednie badania, potem od razu wróciłam z wynikami najprędzej jak się dało i wypisał lek.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Zbigniew Kornacki

68-200 Żary

odbierał 3 porody na NFZ był miły i sam osobiście odbierał dzieci a położna mu asystowała

Anna Niedzielska

Dietetyk

gabinet dietetyki i zdrowego żywienia
kujawska 2
68-200 Żary

Po pierwsze jest to osoba , ktora ma wielką wiedzę na temat zywienia- a jest to podstawa zdrowego zywienia. Nie kolejnej diety a zmiany nawykow zywieniowych po ktorych poczujemy się lepiej a nasze zdrowie będzie nas cieszyc latami. Z Panią Anią jest to mozliwe :)
Opinia dodana przez: Krzys :-)

lekarz Arkadiusz Mierzejewski

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Super spoko lekaz , dal mi zwolnienie bo nie chialem isc do roboty. odpoczywam sobie . lekaz rozumie ludzi
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Zdzisława Makosz-Dittrich

Ginekolog, Ginekolog położnik

68-200 Żary

Szczerze NIE POLECAM. Do prowadzenia ciazy. Jeśli do 32tyg było ok a gdy pojawiły się komplikacje to i zaczęły się kłopoty. Po pierwszym pobycie w szpitalu bylo ok po kilku dniach moja narzeczona trafiła do szpitala w Żarach z nadciśnieniem po uregulowaniu ciśnienia i wyjściu że szpitala właśnie ta Pani Ginegolog telefonicznie kazała odstawiać tabletki na ciśnienie gdzie konsekwencja był wzrost ciśnienia na wizycie stwierdziła że szpital w nowej soli ...

dr n. med. Beata Pełka-Lalik

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

68-200 Żary

Pani doktor , bardzo mi pomogła , ustabilizowała mi ciśnienie oraz dobrała dobre leki . Ja jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Wawrzyniec Urban

Radiolog, USG

11 Listopada 42
68-200 Żary

Witam. Nie polecam tego lekarza pod żadnym pozorem. Już jest dość wiekowy , ma problem z obsługą komputera, samo otwarcie zdjęć rtg zajęło mu 30 min. Nie mógł znaleźć na płycie 3 zdjęć po mimo że było.
Opinia dodana przez: KAMILA

lekarz Małgorzata Sitek

gabinet
Broni Pancernej
68-200 Żary

Pani Dr Sitek jest niesamowicie dobrym lekarzem, wykształconym wg niemieckich zasad. Implantologia i protetyka to u niej praca I klasa, wszystko wg zasad, a nie jak w innych gabinetach prowizorka.P.M.Sitek to osoba z wielkim sercem pomoże nawet osobie za przysłowiową 1zł jeśli widzi ze kogos nie stac na wizyte, a ma dolegliwosci bolowe.Gorąco polecam

lekarz Marcin Cieciorowski

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Lekarz, który wykazuje dużą kompetencję i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia i szczególowo odpowiada na wszelkie pytania. Zdecydowanie godny polecenia!
Opinia dodana przez: Paulina
Fachowiec i super człowiek cudowne podejście do pacjenta poświęca dużo czasu potrafi wysłuchać.

lekarz Bogusław Mazurkiewicz

Lekarz rodzinny

NZOZ MAR VIT
Żary, ul Kasprzaka 1C
68-200 Żary

Jestem młody i rzadko choruje, ale w ostatnim roku zdarzyło mi się to kilka razy. Poszedłem wtedy do pana Mazurkiewicza po raz pierwszy. W kolejce czekałem z przekonaniem, że zostanę potraktowany z pośpiechem rutyną i nie koniecznie poważnie (jak to bywa jeśli idzie o leczenie na NFZ). Jakież było moje zdziwienie iedy doktor okazał się miłym pełnym zainteresowania swoim pacjentem. W pełni mi wytłumaczył co i jak dał skierowanie do ...

Bartosz Wiciejewski

Lekarz rodzinny

PRIMUS
Wieniawskiego 3B
Żary

Niejeden specjalista mógłby, powinien pobierać korepetycje u doc Wiciejewskiego. Wiele ludzi nie podąża za tokiem myślenia doktora, tłumacząc choremu postępowanie w danym schorzeniu, jednocześnie opracowuje ewentualne dalsze kroki, które trzeba będzie podjąć, aby wyleczyć chorego. Dlatego wydaje się chaotyczny,rozproszony, słuchają na raz pacjenta, siostry która wpadła na chwilę niosąc czyjeś EKG, rozmawia przez telefon, diagnozując lekkie przypadki, wypisuje receptę, ma 10 min na pacjenta, jakoś ogarnia, ile to już lat, ...
Opinia dodana przez: Zbynek

lekarz Włodzimierz Błaszczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " VITA "
ulica Długosza 15
68-200 Żary

To nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Nigdy nie odmówił skierowania do specjalisty. Zawsze stara się tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia. Teraz nie dziwię się dlaczego tak trudno zapisać sie do niego. Sam wychodzi z inicjatywą i proponuje np. sanatorium, czy też rehabilitację. W nagłych przypadkach jest zawsze do dyspozycji- nawet nocami. POLECAM go wszystkim chorym i zdrowym.

lekarz Dorota Piwowarska

Ginekolog, Ginekolog położnik

68-200 Żary

Pani Doktor prowadziła mi obydwie ciąże.Obydwie zakończyły się cesarskim cięciem.Ciaze były zagrożone od 18 tygodnia, dzięki opiece i czujności,oraz interwencji Pani Doktor pierwsza córka urodziła się żywa i żyje.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor.Corki mają dziś 18 i 20 lat

lekarz Grażyna Laskowska-Spyrka

Neurolog

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Pani doktor jest kobietą opryskliwą,bezczelną. Czas który spędziłem u tego lekarza był stracony. Nie polecam tego lekarza strata waszego czasu.

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

ulica Chopina 30A
68-200 Żary

Pan doktor Paśnicki z super podejściem do pacjenta, dokładny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę z pełnym profesjonalizmem. Rzadko na NFZ można spotkać lekarza z powołaniem i z uśmiechem na twarzy. Do tego Panie w recepcji uśmiechnięte zawsze pomocne. Jeździmy z Zielonej Góry od roku czasu z córką i z sobą i jesteśmy bardzo zadowolone. Najlepszy alergolog w naszym rejonie!
Opinia dodana przez: Kinga