Jestem doświadczonym lekarzem medycyny. Posiadam I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta. Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana ...

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Pani Doktor Stajkowska to wirtuoz medycyny estetycznej. Mezoterapia w Jej wydaniu jest nie tylko skuteczna, ale i bezbolesna. Profesjonalizm, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta to standardy, z jakimi możemy spotkać się w gabinecie Pani Doktor. Wszystko to sprawia, że zabiegi tam wykonywane powinny na stałe wpisać się w grafik kobiet, które chcą zadbać o swój młody wygląd i dobre samopoczucie. Gorąco polecam.

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam kiedykolwiek. Ma bardzo kompleksowe podejście do Pacjenta i umie słuchać. W przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam nie forsuje na siłę "modnych" zabiegów ale kieruje się dobrem pacjenta i estetyką jego wyglądu. Polecam Wszystkim kobietą które podobnie jak ja chcą cofnąć wskazówki zegara na swojej twarzy o 10 lat :) Dziękuję Pani Doktor

Dziękuję Pani Doktor

Jestem pacjentką Pani doktor Stajkowskiej od wielu lat,za każdym razem wychodzę z gabinetu bardzo zadolowona. Pani doktor sprawdziła się zarówno gdy miałam problem z atopowym zapaleniem skóry a także spełniła moje marzenie o wydatnych,kształtnych ustach oraz gładkiej,nawilżonej cerze.Chodzę do Pani doktor regularnie bo to najlepsza inwestycja w skórę,a Pani doktor to najlepsza specjalistka w dziedzinie dermatologii.Polecam wszystkim Paniom i nie tylko :)

Jestem pacjentką pani dr Stajkowskiej od kilku lat.Korzystam z zabiegów dermatologii estetycznej i śmiem twierdzić, że Pani Dr jest mistrzem w swym fachu. Profesjonalne, rzetelne podejście do pacjenta stawia na 1 miejscu, jest przy tym miła i uprzejma, czuję się "w rękach" Pani Dr bezpiecznie, a sądzę,że to niezwykle istotne. Polecam serdecznie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. doktor Stajkowskiej. Jest skrupulatna, profesjonalna,niezwykle uprzejma i perfekcyjna. Dokładnie tłumaczy na czym polegają zabiegi. Wstrzykuje mi botoks, kw.hialuronowy,poddałam się zabiegowi Sculptra, efekty są fenomenalne. Dzięki pani doktor czuję się,a przede wszystkim wyglądam młodziej. Zgadzam się z poprzednią opinią,że pani Stajkowska to wirtuoz dermatologii estetycznej.

Polecam każdemu z problemami związanymi z trądzikiem. Pozbyłem się go definitywnie. Jedyny skuteczny lekarz. Teraz redukuje blizny laserem. Kompleksowo, profesjonalnie, sympatycznie.

Bardzo dużym szacunkiem darzę Panią doktor za:profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta oraz skuteczność leczenia.Uważam, że Pani doktor Iwona Stajkowska jest bardzo dobrym specjalistą godnym polecenia.

Z pomocy Pani Doktor Iwony Stajkowskiej korzystamy od kilku lat ja i moje dorosłe dzieci z uwagi na problemy skórne, jej diagnozy są trafne, a zaordynowane leki skuteczne, ja ostatnio korzystam też z jej porad i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i jestem zadowolna, jest bardzo miła w osobistym kontakcie, co dla mnie jest ważne bowiem wizyta u lekarza wywołuje u mnie zawsze stres,

Byłam już u wielu dermatologów starając się pozbyć problemu z trądzikiem. Przeszłam leczenie hormonalne, peelingi, dziesiątki antybiotyków i cudownych maści. Nic jednak nie pomagało na stałe. Po kilkumiesięcznej kuracji pod okiem Pani doktor pozbyłam się całkowicie trądziku. Od kilku miesięcy obserwuję swoją skórę z pełnym podziwem. Teraz jeszcze kilka peelingów w celu usunięcia blizn i zapomnę o tym problemie na zawsze. Moje życie odmieniło się całkowicie. Pani doktor, dziękuję za pomoc i bardzo polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Poznań"?

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter