Jestem doświadczonym lekarzem medycyny. Posiadam I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuję się w dermatologii, dermatologii estetycznej i wideodermatoskopowym badaniu znamion. Jako dermatolog z wieloletnim doświadczeniem wiem jak ważna jest wiedza i umiejętność z tego powodu bezustannie doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W zabiegach medycyny estetycznej stosuję tylko najlepsze preparaty i najnowocześniejsze urządzenia medyczne. Jako nieliczni w kraju w gabinecie służymy badaniami unikalnymi aparatami, takimi jak wideodermatoskop z opcją mapowania znamion całego ciała - umawiając się na wizytę dotyczącą badań znamion proszę o zaznaczenie tego w uwagach podczas rezerwacji terminu. Do dyspozycji pacjentów mamy lasery CO2, frakcyjny, VPL RF, urządzenie do krioterapii, automat do diagnozowania stanu skóry Adonia, dermatoskop z kamerą HD zapewniający badanie znamion, lancetron. Jako jedyni w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy też skuteczną i co najważniejsze o zminimalizowanej odczuwalności depilację najnowszym laserem diodowym. Zapraszam do gabinetu Mediwa Clinic na badania z zakresu dermatologii, zabiegi medycyny estetycznej, badanie znamion, badanie trichoskopowe dedykowanym skanerem HD i leczenie problemów z wypadaniem włosów oraz medyczną depilację. Zapraszam na nasze strony internetowe gabinetów

Jestem po zabiegu redukcji zmarszczek. Polecam :)

Jestem po zabiegu redukcji zmarszczek. Polecam :)

Wspaniały lekarz, który jako jedyny poradził sobie z moim trądzikiem. Jestem w 100% zadowolona z przebiegu mojej kuracji lekiem Axotret. Pani Doktor bardzo zadbała o moje leczenie i do dziś jestem jej pacjentką. Widać pełen profesjonalizm w jej podejściu do pracy. Polecam wszystkim!

Byłam już u wielu dermatologów starając się pozbyć problemu z trądzikiem. Przeszłam leczenie hormonalne, peelingi, dziesiątki antybiotyków i cudownych maści. Nic jednak nie pomagało na stałe. Po kilkumiesięcznej kuracji pod okiem Pani doktor pozbyłam się całkowicie trądziku. Od kilku miesięcy obserwuję swoją skórę z pełnym podziwem. Teraz jeszcze kilka peelingów w celu usunięcia blizn i zapomnę o tym problemie na zawsze. Moje życie odmieniło się całkowicie. Pani doktor, dziękuję za pomoc i bardzo polecam innym.

Moja córka miała problemy z trądzikiem. Przed leczeniem dostaliśmy skierowanie na komplet badań. Leczenie bardzo skuteczne. Trądzik pozostał przykrym wspomnieniem.

Od dłuższego czasu korzystam z pomocy Pani doktor w zakresie redukcji zmarszczek. Efekty rewelacyjne, wprawna ręka, spore doświadczenie.

Mialam problem od kilku lat z wypadaniem wlosow. Stosowalam rozne suplementy diety, kuracje Vichy i nadal wlosy mi wypadaly. U Pani doktor wykluczylam niedokrwistosc, niedobor zelaza, hormony tarczycy. Zaproponowano mi zabiegi mezoterapii skory glowy. Poczatkowo nie bylo specjalnego efektu. Dopiero po 5-tym zabiegu moje wlosy pocztkowo przestly wypadac, a potem stopniowo odrsastac. Magdalena K.

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

Jestem b.zadowolona,kontynuuje zabiegi - różne,i upiekszajace i leczenie,

Jestem b.zadowolona,kontynuuje zabiegi - różne,i upiekszajace i leczenie,

Pani doktor wyleczyła mnie z tradziku. Trafiła z diagnozą oraz z lekami.

Pani doktor wyleczyła mnie z tradziku. Trafiła z diagnozą oraz z lekami.