Jestem doświadczonym lekarzem medycyny. Posiadam I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuję się w dermatologii, dermatologii estetycznej i wideodermatoskopowym badaniu znamion. Jako dermatolog z wieloletnim doświadczeniem wiem jak ważna jest wiedza i umiejętność z tego powodu bezustannie doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W zabiegach medycyny estetycznej stosuję tylko najlepsze preparaty i najnowocześniejsze urządzenia medyczne. Jako nieliczni w kraju w gabinecie służymy badaniami unikalnymi aparatami, takimi jak wideodermatoskop z opcją mapowania znamion całego ciała - umawiając się na wizytę dotyczącą badań znamion proszę o zaznaczenie tego w uwagach podczas rezerwacji terminu. Do dyspozycji pacjentów mamy lasery CO2, frakcyjny, VPL RF, urządzenie do krioterapii, automat do diagnozowania stanu skóry Adonia, dermatoskop z kamerą HD zapewniający badanie znamion, lancetron. Jako jedyni w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy też skuteczną i co najważniejsze o zminimalizowanej odczuwalności depilację najnowszym laserem diodowym. Zapraszam do gabinetu Mediwa Clinic na badania z zakresu dermatologii, zabiegi medycyny estetycznej, badanie znamion, badanie trichoskopowe dedykowanym skanerem HD i leczenie problemów z wypadaniem włosów oraz medyczną depilację. Zapraszam na nasze strony internetowe gabinetów

Widzę że są już pozytywne opinie o Pani Dr Stajkowskiej. Przyłączę się zatem do nich. Trafiłam do dr Stajkowskiej z polecenia koleżanki która wykonywała u niej zabiegi wypełniania zmarszczek i mezoterapii. Pani doktor wie jak to się robi i pracuje na najlepszych produktach. Efekt więcej niż zadowalający. Pani doktor jest dodatkowo przemiłą osobą. Korzystałam z jej usług już 3 razy i na pewno wrócę bo wiem że zabiegi u niej sprawiają że czuję się młodsza i piękniejsza...a o to nam przecież chodzi.

Od kilku lat korzystam z oferty zabiegów medycyny estetycznej ,mam porównanie ponieważ odwiedziłam już kilka gabinetów. Przede wszystkim interesują mnie zabiegi wypełniania zmarszczek, mezoterapia, od czasu do czasu poprawiam kontur ust.Z czystym sumieniem POLECAM P.dr Iwonę Stajkowską, ponieważ wg. mnie jest NAJLEPSZYM LEKARZEM KTÓRY POTRAFI SKUTECZNIE POPRAWIĆ WYGLĄD KOBIETY. Wszystkie zabiegi wykonuje preparatami najwyższej jakości. Poleciłam już wielu koleżankom Panią dr Stajkowską i każda z nich była zachwycona.

Lekarz z doświadczeniem, skuteczna. Pomogła mi w leczeniu trądziku. Dostępna pięć dni w tygodniu.

Miałam straszny problem z wypadaniem włosów. Po pięciu seriach zabiegów mezoterapii włosy przestały mi wypadać i odrastają nowe. Odzyskałam pewność siebie i chcę tą drogą bardzo podziękować Pani doktor za pomoc.

Zakończyłam leczenie trądziku. Moja skóra jest piękna a wszystko zawdzięczam z Pani doktor. Polecam wszystkim.

100% skuteczności w leczeniu trądziku :)

100% skuteczności w leczeniu trądziku :)

Bardzo fachowo przeprowadzony zabieg redukcji zmarszczek. Wspaniały efekt. Miła i delikatna Pani doktor.

Pani dr pomogła mi pozbyć się problemu z trądzikiem. Dziękuję i polecam

Pani dr pomogła mi pozbyć się problemu z trądzikiem. Dziękuję i polecam

Redukcja zmarszczek w okolicy oczu poprawiła mój wygląd. Lekarz bardzo miły, fachowy. Polecam

Profesjonalna a jednocześnie miła i uprzejma. Poradziła sobie z moim trądzikiem.