lekarz Izabela Babula

Lekarz rodzinny

1,1

Lekarka fatalna. Oschła i podejrzliwa. W wieku czterdziestu kilku lat poczułam się jak smarkula podejrzewana przez szkolną pigułę o symulowanie w celu urwania się z lekcji. Gdyby nie to, że naprawdę źle się czułam, to nawet zabawny powrót do przeszłości. Musiałam pobrać urlop na żądanie, bo nie byłam w stanie pracować, a Pani doktor stwierdziła, że nic mi nie jest. Dodam, że to zwykle lekarze mnie namawiają na wolne i negocjujemy dni (ja chcę krócej), abym z gorączką nie pracowała i nie zarażała innych...a w gabinecie pojawiam się raz na ...

Gdyby nie to, że naprawdę źle się czułam, to nawet zabawny powrót do przeszłości. Musiałam pobrać urlop na żądanie, bo nie byłam w stanie pracować, a Pani doktor stwierdziła, że nic mi nie jest. Dodam, że to zwykle lekarze mnie namawiają na wolne i negocjujemy dni (ja chcę krócej), abym z gorączką nie pracowała i nie zarażała innych...a w gabinecie pojawiam się raz na kilka lat. Na pewno do tej Pani nie warto iść z chorobą, zostańcie z gorączką w pracy lub po prostu szybki urlop na żądanie, łóżko i herbata z miodem. A jak będzie gorzej to do naprawdę dobrego lekarza, na pewno nie do niej.

Niestety w 100% muszę się zgodzić z wcześniej wystawionymi opiniami. Ktoś powinien skontrolować tą osobę i sprawdzić czy przez przypadek nie należy zabrać odpowiednich uprawnień do leczenia ludzi. Stan podgorączkowy, katar, dokuczający ostry kaszel i straszne osłabienie organizmu to dla Pani doktor nie podstawa do leczenia w domu. Udało się uzyskać zwolnienie lekarskie na jeden dzień. Dziwne uczucie gdy pracodawca się pyta swojego pracownika co on robi w pracy a nie "kuruje" się w domu. Zapytałem się czy przez przypadek nie zarażę innych pracowników. Dziwnym zbiegiem okoliczności gdy przyszedłem do pracy wszyscy byli zdrowi. Po 3 dniach połowa zespołu jest przeziębiona. (Oczywiście mógł być to dziwny zbieg okoliczności, lecz w to za bardzo nie wierzę ) Nie polecam nikomu tego "lekarza".

Pani Izabela Babula odmówiła mi wystawienia zwolnienia lekarskiego na dzień ubiegły, pomimo wszelkich objaw niezdolności do pracy. Uzasadnienie brzmiało 'nie widziałam Pani wczoraj'. Lekarz ma prawo wystawić zwolnienie do 3 dni wstecz, czego nie zrobiła Pani Babula. Po tej wizycie, postanowiłam szukać diagnozy u innego lekarza, gdyż Pani Babula stwierdziła, że nic mi nie jest. Na szczęście tego samego dnia odbyłam konsultację u lekarza kompetentnego, który rozpoznał infekcję wirusową, z którą się zmagam aktualnie drugi dzień. Oczekuję od placówki zatrudniającą tę osobę podjęcia kroków mających na celu niedoprowadzenie do podobnej sytuacji w przyszłości oraz pragnę zwrócić uwagę na jakość wykonywanych usług Pani Babuli.
Mój błąd, że nie pomyślałam, żeby poszukać opinii o Pani Babuli przed wizytą. W końcu... to takie oczywiste, że skoro lekarz jest dopuszczony do wykonywania zawodu, to nie trzeba wątpiąc w jego kompetencje. Niestety, jak widać, jednak trzeba.

Niestety muszę potwierdzić opinie na tym portalu. Pani doktor Izabela Babula źle oceniła zdrowia twierdząc że nie ma oznak jakiejkolwiek choroby czemu zaprzeczyła kolejna wizyta u kompetentnego lekarza dzień później, który dostrzegł to czego Pani Izabela nie potrafiła. Morfologia i wywiad jednoznacznie potwierdził że objawy wynikają z zapalenia wirusowego. Nie przeszkodziło to Pani na zaleceniu lekarstw na gardło twierdząc że kaszel wynika ze zmian wilgotności powietrza i wysuszonego gardła... Jednocześnie miałem wrażenie że diagnozę dostosowuje do leków jakie ma zamiar przepisać.Przy zapytaniu o zwolnienie lekarskie Pani Izabela stałą się wręcz ...

Nie przeszkodziło to Pani na zaleceniu lekarstw na gardło twierdząc że kaszel wynika ze zmian wilgotności powietrza i wysuszonego gardła... Jednocześnie miałem wrażenie że diagnozę dostosowuje do leków jakie ma zamiar przepisać.Przy zapytaniu o zwolnienie lekarskie Pani Izabela stałą się wręcz arogancka i opryskliwa.
W mojej ocenie Pani Izabela nie jest lekarzem, tylko przedstawicielem handlowym koncernów farmaceutycznych. Za taki poziom bądź co bądź odpowiedzialnego stanowisko powinny być wyciągane co najmniej konsekwencje służbowe jak nie zakaz wykonywania zawodu.

Bardzo ale to bardzo się zawiodłam po wizycie u owej Pani doktor. Cierpię na ostre biegunki, przez co jeden dzień nie byłam w stanie iść do pracy. Następnego dnia z samego rana pojechałam na wizytę by porozmawiać o tym z lekarzem, by dostać może jakies porady i oczywiście poprosiłam o zwolnienie za dzień wczorajszy. Na co ona oznajmiła, ze niestety ale nie jest w stanie wystawić mi zwolnienia na dzień wczesniej( bzdura!) obsłużyła mnie oczywiście w dwie minuty i widać było, ze meczy się będąc lekarzem. Nie polecam, strata czasu, przez takie osoby traci się zaufanie do lekarzy...

Tragiczny lekarz. Poszłam do niej ledwo żywa, wizyta dopiero w poniedziałek, a ja już w pt nie poszłam do pracy. Najpierw usłyszałam, że ona nie może dać zwolnienia na 3 dni wstecz (jest to qierutna bzdurą, oponowala jak mówiłam, że to niemożliwe), ponadto dała mi zwolnienie na 1 dzień. Tego samego dnia, już naprawdę ledwo widząc na oczy poszłam do lekarza, który wsadził mnie na 2 tygodnie do łóżka, bo miałam ostre zapalanie oskrzeli. Z daleka od tej kobiety, ewidentnie minęła się z powołaniem. Pacjentów traktuje jak wrzody.

Fatalny lekarz! Totalny brak kompetencji i empatii. Po 3 dni wymiotów i biegunki stwierdziła że to nie może być wirus bo „wirusy teraz nie panują”. U dziecka w żłobku prawie cała grupa miała wirusa żołądkowego i od dziecka się tym wirusem zaraziłam więc diagnoza była totalną bzdurą. Do tego odmówiła wystawienia zwolnienia lekarskiego na 2 dni w które nie byłam w pracy z powodu wymiotów i biegunki. Powiedziała „trzeba było wezwać pogotowie do domu”. Ten lekarz to jest totalna porażka. Jak można tak traktować pacjenta!!

Ostre przeziebienie, katar, bol gardla, okropne samopoczucie. Po szybkim badaniu pani poinformowala, ze mam czyste gardlo i pluca, dostalem m.in. zalecenie picia oliwy z oliwek oraz rozgryzania witaminy a oraz ziolowy lek na zatoki (ktory byl calkiem ok), brak zwolnienia. Nastepnego dnia inny lekarz nie mial watpliwosci, ze powinienem byc dawno w domu, ze zwolnieniem.

Mocno NIE polecam tego lekarza. Pani doktor jest nieuprzejma i arogancka. W ciągu pięciu minut "udało jej się" obsłużyć 3 pacjentów. Odnosiła się do mnie z wyniosłością a na koniec powiedziała mi, że na "katarek" to ona zwolnienia nie daje. Odradzam, wizyta u niej to kompletna strata czasu.

Tragedia ,nie miła ,podejrzliwa . Nie dostałam zwolnienia ,chociaż ledwo mówię , co za podejście, zwolnienie dostałam na jeden dzień i iskle ,powiedziała ,że jutro będzie poprawa

Tragedia ,nie miła ,podejrzliwa .