lekarz Izabela Babula

Lekarz rodzinny

1,6
1,5

Miałam robione przez tą Panią w Enelmedzie rtg żeber według niej z moimi żebrami wszystko było ok mimo bólu przy wstawaniu , robieniu czegokolwiek. Było to 1.12.23 . W tym czasie moja firma przeszła z Enelmedu na Luxmed. Dostalam rtg barku + osiowe przez komplikacje z barkiem. Ku mojemu zdziweniu na rtg wyszło , że żebro VI w trakcie gojenia po złamaniu(10.03.24) . Przez ponad 12tyg moje żebro samoistnie się zrasta bez żadnej konsulacji z lekarzem , bo przecież Pani doktor nic na rtg nie widziała i zostało uznane , że to nerwobóle. Żebro z tego co udało mi się wyczytać przy wdrążeniu leczenia i ograniczenia ruchu powinno się zrosnąć do ok 10 tyg. Przez Panią doktor nie dostałam zwolnienia na nawet tydzień. Pracuję fizycznie, przy pracy fizycznej zwolnienie powinno być na conajmniej 8tyg :)

Wszystko w najlepszym porządku, skupienie na pacjencie i wnikliwość. Dostałem skierowanie na badania oraz skierowanie do innego specjalisty.

Wszystko ok, wejście przed czasem, zrozumienie co dolega, jaka infekcja, lekarz zrozumiał, że pacjent z grubsza rozumie co mu może być. Recepty, zalecenia, etc. w normie. Pewnie złe opinie biorą się stąd, że lekarz nie wypisuje żądanie zwolnień lekarskich.

Pani Doktor sprawiała wrażenie jakby kompletnie na niczym się nie znała. Przyszłam do niej z zapaleniem zatok a ona stwierdziła, że nie zna się na takich rzeczach i trzeba do laryngologa. Totalnie nieprofesjonalna lekarka. Nie polecam !

Ta pani jako lekarz jest po prostu niebezpieczna. Wylądowałem u niej z wysoką gorączką ponad 39 stopni, bo jako jedyna miała bardzo bliskie terminy (teraz już wiem dlaczego). Pani Babula powiedziała, że jest gorąco, to i ja mam wysoką temperaturę (o ile wiem ludzie nie są zmiennocieplni), więc zaleciła mi pić dużo wody i wracać do pracy. Nie wykonała żadnego badania, mimo, że mówiłem, że bardzo źle się czuję plus ta gorączka. Po kolejnych 2-3 godzinach zasłabłem przy biurku, trafiłem na dyżur do innej lekarki, która w ciągu kilku minut rozpoznała u mnie zaawansowanego półpaśca... Reasumując - lepiej nie iść do żadnego lekarza niż iść do tej pani. Po rozmowach z innymi osobami, które do niej trafiły, wynika, że każdego podejrzewa o chęć uzyskania zwolnienia lekarskiego i kompletnie nie słucha co dolega pacjentowi.

w Enel Med w aplikacji zamówiłam e-receptę ( zresztą co miesiąc zamawiam i nie było problemu). 19 stycznia dostałam odmowę, bo wg pani doktor nie było konsultacji przez 6 miesięcy Konsultacje internistyczne z zaleceniem przyjmowania tych leków, na które zamówiłam e-receptę miałam 18 listopada 2022, to gdzie zdążyło minąć pół roku? zresztą miałam również styczniu 2023 konsultację nefrologiczną gdzie również w zaleceniach są te same leki. Nie wiem dlaczego pani doktor miała problem z wystawieniem e- recepty. Żenada/ Zresztą we wrześniu 2022 miałam przyjemość/nieprzyjemość być na wizycie u pani doktor i stanowczo odradzam. Tragedia!!!! jedynie co zaleciła to zrobić test na Covid i jak będzie pozytywny to wtedy umówić się do niej na e-konsultację do dalsze zalecenia. Daję po 1 gwiazdce, bo mniej nie można, dla mnie w każdym punkcie 0

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Izabeli Babuli w enelmed. Po wielu negatywnych opiniach niesamowite zaskoczenie. Pani doktor bardzo miła i pomocna. Przyjęła mnie kilka minut przed czasem. Przepisała leki, dała pilne skierowanie do specjalisty. Na koniec powiedziała że ma nadzieję że leki pomogą i pożyczyła zdrowia. Polecam.

Ta wizyta to było coś strasznego. Bóle mięśni, gorączka od dwóch dni zapchane uszy, suchy kaszel i kolejna nieprzespana noc… Nawet ja mogę powiedzieć, ze grypa. Pani lekarka powiedziała, ze nic mi nie jest, ale skoro to już drugi dzień, to powinno mi do jutra przejść. Pani zasugerowała, ze zmyślam i ze jak się nie zaszczepilam na COVID, to na pewno to. Pobieżna badanie, powiedziała, ze gardło czyste (cóż za bzdura, śliny nie mogę przełknąć!). Z wielkim politowaniem dała mi zwolnienie na 1 dzień, bo na więcej nie potrzebuję. I żeby jak mi nie przejdzie to za dwa dni znowu mam przyjść do lekarza. W takim stanie? Niekompetencja, podejrzliwość-czułam się jak wyłudzaczka zwolnień, która tylko chodzi i próbuje wyciągnąć zwolnienia. Żebym wiedziała, w życiu bym tam nie poszła. Odradzam z całego serca tą Panią. Powinni jej zabrać uprawnienia, bo siedzi tam za karę i nie powinna pełnić roli lekarza.

Trzy dni męczyłam się z rotawirusem u dzieci. W końcu w czwartek rano mnie dopadło - poprosiłam o zwolnienie (czw-piąt), bo nie chcę jeździć do biura i kogoś zarazać, nie mogę pracować zdalnie. Dostalam tylko na czwartek - jakoś poczułam się, że ktoś mi sugeruje, że przesadzam - a naprawdę półtora/dwa dni na podniesienie się przy takich objawach byłoby dobre. Plus, że wytłumaczyła, co robić, jak działać.

Plus, że wytłumaczyła, co robić, jak działać.

Tragiczna lekarka, przyszłam z objawami przeziębienia, obolała i osłabiona. Zerknęła w bolące gardło i stwierdziła, że wszystko jest ok. Jej wskazaniem było branie leków przeciwbólowych na bolące plecy bo mnie przewiało zapewne (co zasugerowałam sama) I odmowa wystawienia zwolnienia bo nie ma na jakiej podstawie. Jeżeli macie możliwość wyboru lekarza to omijać szerokim łukiem.