lekarz Izabela Babula

Lekarz rodzinny

1,6
1,5

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej Pani. Gdybym je wcześniej przeczytała na pewno bym do niej nie poszła. Mimo że mówię o gorączce, kaszle i mam straszny katar ta Pani twierdzi że nic mi nie jest i nie ma na co wypisać zwolnienia. W przeciwieństwie do innego lekarza który od razu zalecił kilkudniowe leżenie w domu i odpowiednie leki. Współczuję wszystkim którzy musieli mieć styczność z tą nieprzyjemna Panią.

Współczuję wszystkim którzy musieli mieć styczność z tą nieprzyjemna Panią.

Lekarka fatalna w Enel - Medzie na ul. Przyokopowej. W pełni potwierdzam powyższe opinie o pani doktor. Z takim lekarzem i takiego podejścia do sprawy nie spotkałam się w moim życiu. Poszłam na wizytę bo tylko u niej było wolne miejsce. Nie muszę kończyć medycyny żeby stwierdzić że "brała mnie grypa" to była wysoka gorączka 38,3 bóle mięśni i stawów, trzęsłam się z zimna, poza tym w płucach i w gardle lekarz nic nie wysłuchał i nie znalazł. Pani która jest lekarzem odesłała mnie do domu bez zwolnienia poleciła pobrać sobie paracetamol przez weekend i w razie czego przyjść w poniedziałek bo może będę miała już zapalenie płuc i wtedy dostanę antybiotyk i zwolnienie. Jakieś curiosum. Ja będę jeździć w takim stanie co dwa dni do lekarza i jeszcze bardziej się rozchorować.
Jeszcze raz przestrzegam przed wizytami u tej rzekomej pani doktor.

Poszłam do Pani doktor na 2 dni przed wylotem na urlop strasznie zakatrzona, z bolącym gadłem i głową ale bez gorączki i powiedziałam jaka jest sytuacja - że mama i brat ostatnio przechodzili zapalenie zatok, że wyjeżdżam na urlop i że nie będę miała możliwości ponownego przyjścia po kilku dniach jeżeli okaże się że to nie jest zwykle przeziębienie. Pani doktor powiedziała, że ona nic nie widzi i ze to alergia. Na moją odpowiedź, że tak jestem alergikiem ale moje ciało tak się przy zwykłej alergii nie zachowuje dostałam odpowiedz że jeżeli tu przyszlam po antybiotyk to prosze bardzo, mam podać jego nazwę i Pani doktor wypisze.
Wyszłam zdenerwowana, poszłam do innego lekarza i juz bez wspominania o moich bliskich, którzy mogli mnie potencjalnie zarazić od razu dostałam antybiotyk i wskazówki jak się leczyć. Okazalo się że miałam zapalenie zatok, leczone przez cały urlop.
Pani doktor jest niekompetentna, opryskliwa i nieuprzejma.

odradzam nie wiem dlaczego ENELMED zatrudnia taką osobę, która generuje konieczność dodatkowych wizyt u innych lekarzy. oczywiście żadnych objawów nie stwierdziła następnego dnia podejrzenie początku zapalenia oskrzeli.

odradzam

Muszę niestety potwierdzić poprzednie opinie. Fatalny lekarz, czułam się jakbym przyszła żebrać o zwolnienie symulując chorobę. Łaskawie dostałam 1 dzień zwolnienia, z komentarzem "aha... to po zwolnienie pani przyszla"... pozniej poszłam do pracy ż gorączka i chorymi zatokami. Zostały mi też przepisane leki, które na mnie wczesniej nie dzialaly- o czym informowałam. Pani nie zadała sobie trudu, żeby zastanowić się nad zastosowaniem innego leczenia.

...kiedyś odwiedziłam Panią Doktor z infekcją gardła i przeziębieniem, bólem ucha. Dr. zaleciła Aspirynę. Nadmieniłam, że cierpię na problemy z żołądkiem i Aspiryna może sprawę tylko pogorszyć. Niestety choroba rozwinęła się i doszło do uszkodzenia ucha. Niestety też doszło do ponownego stanu zapalnego błon żołądka. Obecnie (już kilka lat) cierpię na szumy uszne. W lekarzy z Kajetan do tej sytuacji doprowadziło nieodpowiednie leczenie infekcji.

...kiedyś odwiedziłam Panią Doktor z infekcją gardła i przeziębieniem, bólem ucha. Dr. zaleciła Aspirynę. Nadmieniłam, że cierpię na problemy z żołądkiem i Aspiryna może sprawę tylko pogorszyć. Niestety choroba rozwinęła się i doszło do uszkodzenia ucha.

Gorączka 37-38, przepocone 3 pary pidżamy w jedną noc, obolałe całe cialo, kaszel, osłabienie organizmu. Diagnoza: nie widzę infekcji. Chodzę rzadko do lekarza, tj. gdy naprawdę ze mną słabo. Tej Pani dziękuję. Nie pojawię się u niej już nigdy.

Niestety w 100% muszę się zgodzić z wcześniej wystawionymi opiniami. Ktoś powinien skontrolować tą osobę i sprawdzić czy przez przypadek nie należy zabrać odpowiednich uprawnień do leczenia ludzi. Stan podgorączkowy, katar, dokuczający ostry kaszel i straszne osłabienie organizmu to dla Pani doktor nie podstawa do leczenia w domu. Udało się uzyskać zwolnienie lekarskie na jeden dzień. Dziwne uczucie gdy pracodawca się pyta swojego pracownika co on robi w pracy a nie "kuruje" się w domu. Zapytałem się czy przez przypadek nie zarażę innych pracowników. Dziwnym zbiegiem okoliczności gdy przyszedłem do pracy wszyscy byli zdrowi. Po 3 dniach połowa zespołu jest przeziębiona. (Oczywiście mógł być to dziwny zbieg okoliczności, lecz w to za bardzo nie wierzę ) Nie polecam nikomu tego "lekarza".

Bardzo nieuprzejma i niemiła osoba. Prosiłam o standardowe skierowanie na badania, gdyż byłam po zabiegu, niestety pani doktor uznała, że nie ma sensu, podczas gdy inny lekarz tej samej specjalizacji od ręki mi je wypisał, zaznaczając, że to wskazane.

Tragedia ,nie miła ,podejrzliwa . Nie dostałam zwolnienia ,chociaż ledwo mówię , co za podejście, zwolnienie dostałam na jeden dzień i iskle ,powiedziała ,że jutro będzie poprawa

Tragedia ,nie miła ,podejrzliwa .