dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz

Witam ponownie :) W lutym opisałam "naszą" historię. Dziś jestem w 32tc i zawdzięczamy ten cud Pani docent Ulman. Tak jak napisałam wcześniej Pani docent jest czuła, troskliwa i opiekuńcza. Zawsze możemy na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Moja ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka, jednak Pani docent nigdy nie pozwalała nam wątpić, że będzie dobrze. Na oddziale patologii ciąży przebywałam kilkakrotnie i miałam okazję "porównać" kompetencje innych lekarzy względem naszej Pani docent. Niestety tylko kilku kierowało się podobnymi wartościami i szacunkiem względem pacjentek. Kochane kobiety, jeśli zastanawiacie się nad wyborem dobrego specjalisty, polecam z całego serduszka Panią docent Ulman. Zaufajcie rodzicom po stracie, bo wiemy jak bardzo wiele zależy od kompetencji lekarza.
Nigdy nie zdarzyło mi się zauważyć obojętności i zrezygnowania na twarzy Pani docent.Zawsze jest uśmiech, determinacja i "walka" o każdego małego pacjenta i jego mamę :)
Dziękujemy za To! I dziękuje również w imieniu wszystkich osób, którym brakuje odwagi by to zrobić... a wiem, że w szpitalu wiele pacjentek chciało Pani podziękować.
Trudno jest zaufać rodzicom po stracie dziecka, ale jeszcze trudniej jest lekarzowi zdobyć zaufanie rodziców, którzy przeżyli śmierć własnej córeczki i poprowadzić ich następną ciążę - Pani się to udało! EiT

7 miesięcy temu trafiłam do tyskiego szpitala z brakiem oznak życia dziecka w 37 tygodniu ciąży. Dyżur wówczas pełniła NASZA Pani doktor. Byłam dla lekarzy z tyskiego zespołu kompletnie obcą osobą. Nie miałam żadnego znajomego, który w takim przypadku okazałby się przyjacielem. Jednak dla mnie i mojego męża przyjacielem okazała się Pani dr. Ulman i jej zespół lekarzy. Pomogli nam "przejść" przez całą traumatyczną sytuację w której się znaleźliśmy. Od tamtego czasu zmieniłam lekarza na doktor Ulman. Jej wiedza, kompetencje i ludzkie podejście są naprawdę rzadko spotykanymi cechami wśród kadry ...

Od tamtego czasu zmieniłam lekarza na doktor Ulman. Jej wiedza, kompetencje i ludzkie podejście są naprawdę rzadko spotykanymi cechami wśród kadry lekarskiej. To dzięki wspaniałej MOJEJ lekarce obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Dziękuję Pani Doktor, bo w całokształcie koszmarnych wydarzeń, które przeżyliśmy była Pani NASZĄ nadzieją i opoką. Cieszę się, że trafiłam do Pani......szkoda tylko, że zbyt późno....być może, gdybym prowadziła poprzednią ciążę u Pani, moje dziecko żyłoby do tej pory. Dziękuję jeszcze raz. E i T

Najwspanialszy lekarz pod słońcem ,3 lata temu po badaniu na wirusa HPV stwierdzono u mnie genotyp 16,18 to jest juz wyrok ,rak szyjki:(,ogromny stres ,załamanie ,myslałam ze to koniec:(ale jej ogromna odpowiedzialnosc za pacjeta,fachowosć i zwykła ludzka zyczliwosc nie pozwoliła mi sie załamac to ONA walczyła ze mna o zdrowie i moje zycie ,oczywiscie była głównym lekarzem operującym ,gdy sie wybudzałam była przymnie oczywiscie usmiechnieta jak zawsze ,zapytałam tylko czy sie udało odpowiedziała jest ok.bez przezutow :)karzdy dzien był na wage złota .Mysle ze Bóg trzymał ją za rece podczas operacji jej szybkie decyzje były jak strzał w 10 .Po leczeniu czekała mnie radioterapia w Centrum onkologi w gliwicach ,bałam sie okropnie i znowu kompetentnie zaczła działac az mnie namowiła na dalsze leczenie .Dzis moge powiedziec Kochana Izuniu DZIEKUJE CI ZA ZYCIE KTORE MI URATOWAŁAS:):)

Ze względu na problemy zdrowotne odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, Z czystym sumieniem polecam dr Ulman-Włodarz jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadziła także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego sympatyczny i kulturalny człowiek.

Nigdy nie byłam pacjętką Pani doktor jednak okazała zrozumienie i pomoc podczas pobytu w szpitalu w Tychach. Z powodu braku miejsc położono mnie na oddziale patologii ciąży, z którego chciałam jak najszybciej "uciec" (każdy kto choć raz tam zaglądał wie dlaczego). Ponieważ w zasadzie oczekiwałam już na poród (ciąża po terminie), zwróciłam się do Pani dr Ulman-Włodarz o zmianę oddziału i sali gdyż jest kierownikiem odcinka porodowego (jeśli się nie mylę). Potraktowała mnie bardzo uprzejmie i ze zrozumieniem, a przede wszystkim zainterweniowała natychmiast, dodam że nie byłam nigdy jej pacjetką. W zasadzie takie zachowanie powinno być standartem jednak jaka słuzba zdrowia jest każy wie i dla tego byłam miło zaskoczona.

Świetna specjalistka! a jeden z przeczytanych komentarzy jest smieszny - sgarga, że dr nie wykonuje badnia po czym pisze ze badanie trewa tylko 5min. wiec czasami podczas pisania oszczerstw trzeba zastanowić się nad logicznym senssem treści- podrawim "pascjentkę". osobiście uważam, że jest godna polecenia!:)

P.dr. jest najwspanialszym lekarzem, osobą zawsze ciepłą, życzliwą, wyrozumiałą i co najważniejsze jest wybitnym specjalistą. Udziela rzetelnych informacji na temat choroby,badań i leczenia. Zajęła się mną z wielką troską i osobiście przeprowadziła przez dwie operacje. Jestem wdzięczna za opiekę i fachową pomoc.Polecam. Henryka.

inni biora wiecej bo 150 do 200zł a za uratowanie zycia nie ma ceny bo moje dziecko jest bezcenne

Dobry i konkretny lekarz. Prowadziła moją ciążę i mimo problemów wszystko dobrze się skończyło. Przejmuje sie pacjentami, nie ignoruje. Polecam i nie mogę zrozumieć jakim cudem na innych portalach jest sporo złych opinii na jej temat. Zdecydowanie polecam

W sierpniu ubiegłego roku urodziłam córeczkę dzięki dr Ulman!!! jestem jej bardzo wdzięczna za fachową opiekę i przeprowadzone cięcie cesarskie oraz trafność w podejmowaniu decyzji. Dzisiaj znów z mężem oczekujemy dzieciątka i nie będę się zastanawiać nad wyborem lekarza!!!