dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz

2,9

7 miesięcy temu trafiłam do tyskiego szpitala z brakiem oznak życia dziecka w 37 tygodniu ciąży. Dyżur wówczas pełniła NASZA Pani doktor. Byłam dla lekarzy z tyskiego zespołu kompletnie obcą osobą. Nie miałam żadnego znajomego, który w takim przypadku okazałby się przyjacielem. Jednak dla mnie i mojego męża przyjacielem okazała się Pani dr. Ulman i jej zespół lekarzy. Pomogli nam "przejść" przez całą traumatyczną sytuację w której się znaleźliśmy. Od tamtego czasu zmieniłam lekarza na doktor Ulman. Jej wiedza, kompetencje i ludzkie podejście są naprawdę rzadko spotykanymi cechami wśród kadry ...

Od tamtego czasu zmieniłam lekarza na doktor Ulman. Jej wiedza, kompetencje i ludzkie podejście są naprawdę rzadko spotykanymi cechami wśród kadry lekarskiej. To dzięki wspaniałej MOJEJ lekarce obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Dziękuję Pani Doktor, bo w całokształcie koszmarnych wydarzeń, które przeżyliśmy była Pani NASZĄ nadzieją i opoką. Cieszę się, że trafiłam do Pani......szkoda tylko, że zbyt późno....być może, gdybym prowadziła poprzednią ciążę u Pani, moje dziecko żyłoby do tej pory. Dziękuję jeszcze raz. E i T

Najwspanialszy lekarz pod słońcem ,3 lata temu po badaniu na wirusa HPV stwierdzono u mnie genotyp 16,18 to jest juz wyrok ,rak szyjki:(,ogromny stres ,załamanie ,myslałam ze to koniec:(ale jej ogromna odpowiedzialnosc za pacjeta,fachowosć i zwykła ludzka zyczliwosc nie pozwoliła mi sie załamac to ONA walczyła ze mna o zdrowie i moje zycie ,oczywiscie była głównym lekarzem operującym ,gdy sie wybudzałam była przymnie oczywiscie usmiechnieta jak zawsze ,zapytałam tylko czy sie udało odpowiedziała jest ok.bez przezutow :)karzdy dzien był na wage złota .Mysle ze Bóg trzymał ją za rece podczas operacji jej szybkie decyzje były jak strzał w 10 .Po leczeniu czekała mnie radioterapia w Centrum onkologi w gliwicach ,bałam sie okropnie i znowu kompetentnie zaczła działac az mnie namowiła na dalsze leczenie .Dzis moge powiedziec Kochana Izuniu DZIEKUJE CI ZA ZYCIE KTORE MI URATOWAŁAS:):)

TA Pani nie powinna w ogole leczyc.Tylko kasa sie liczy.Przeczytalam jeden komentarz z sierpnia 2010 roku pani doktor wziela od tej pani 100zl.Ja bylam w grudniu 2010 roku i zaplacilam 150zl.Tylko patrzy sie na pieniadze jeszcze powiedzialam ze mieszkam zagranica i sciaga ile sie da.Wizyta trwa 5 minut bez badania.Badanie na starym sprzecie i straszy w czasie ciazy chociaz inny lekarz mpowiedzial ze jest wszystko w porzadku. NIE POLECAM.

NIE POLECAM.

Dobry i konkretny lekarz. Prowadziła moją ciążę i mimo problemów wszystko dobrze się skończyło. Przejmuje sie pacjentami, nie ignoruje. Polecam i nie mogę zrozumieć jakim cudem na innych portalach jest sporo złych opinii na jej temat. Zdecydowanie polecam

Niesamowicie uprzejma Pani doktor, gorąco polecam!

Niesamowicie uprzejma Pani doktor, gorąco polecam!

Uważam ,że jest dobrą lekarką ,bardzo mi pomogła .

Uważam ,że jest dobrą lekarką ,bardzo mi pomogła .

Nigdy nie byłam pacjętką Pani doktor jednak okazała zrozumienie i pomoc podczas pobytu w szpitalu w Tychach. Z powodu braku miejsc położono mnie na oddziale patologii ciąży, z którego chciałam jak najszybciej "uciec" (każdy kto choć raz tam zaglądał wie dlaczego). Ponieważ w zasadzie oczekiwałam już na poród (ciąża po terminie), zwróciłam się do Pani dr Ulman-Włodarz o zmianę oddziału i sali gdyż jest kierownikiem odcinka porodowego (jeśli się nie mylę). Potraktowała mnie bardzo uprzejmie i ze zrozumieniem, a przede wszystkim zainterweniowała natychmiast, dodam że nie byłam nigdy jej pacjetką. W zasadzie takie zachowanie powinno być standartem jednak jaka słuzba zdrowia jest każy wie i dla tego byłam miło zaskoczona.

Świetny fachowiec, godny polecenia pod każdym względem.

Świetny fachowiec, godny polecenia pod każdym względem.

gorąco polecam wspaniała Pani doktor, zawsze stawia trafne diagnozy, miła, uprzejma zarówno w gabinecie prywatnym jak i szpitalu publicznym.

najlepszy ginekolog pod słońcem!! bardzo uprzejma, kompetednta Pani doktor. Naprawdę godna polecenia.