dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz

2,9

Do Pani doktor trafiłam ponieważ mam pakiet luxmed. Przy rutynowej wizycie i przeprowadzonym usg Pani doktor stwierdzila polipa trzonu macicy. Od razu wypisała skierowanie na oddzial swojego szpitala na zabieg jego usunięcia. Na szczęście udałam się do zaufanego ginekologa gdzie okazało się że żadnego polipa nie ma. Zastanawiam się co by było gdybym diagnozy nie sprawdziła... pomijam malo komfortowe badanie. Jednym słowem absolutnie nie polecam.

Mam prywatną opiekę w Luxmed i z tego powodu też trafiłam do pani doktor. Pierwsza wizyta powiedzmy, że była ok, zrobila cytologie, ale bez większego zainteresowania pacjentem. Na kolejnej wizycie ciezko bylo się doprosić interpretacji wyników cytologicznych...Trzeba dopytywać o wszystko, a pani doktor odpowiada "od niechcenia". Uważam ją za bardzo niekompetentną. Nie informuje o żadnych możliwościach, wszystkie informacje trzeba od niej wyciągać. W gabinecie panuje nieprzyjemna atmosfera. Bardzo nie polecam.

Długo zbierałam się do tej opinii ale muszę ją napisać, żeby inne kobiety miały świadomość jakim niekompetentnym lekarzem jest ta pani. Mam prywatną opiekę w Luxmed i tam też trafiłam z pierwsza ciąża. Pierwsza wizyta powiedzmy, że była ok. Byłam wtedy w 6 tygodniu ciąży więc za wiele jeszcze nie było widać. Później kontrolna w 10 tygodniu, pani doktor zrobiła wywiad ale nie zrobiła USG co było dla mnie dziwne ale stwierdziłam, że wie co robi skoro jest lekarzem. Niestety pod koniec tego samego tygodnia byłam już na izbie przyjęć z martwym płodem który zatrzymał się na 6 tygodniu ciąży. Na wizycie kontrolnej usłyszałam tylko, że nie ma obowiązku wykonywać przy każdej wizycie USG. Polecam ominąć szerokim łukiem.

Chodziłam do pani doktor w pierwszej ciąży do Luxmedu. Uważam ją za ekstremalnie niekompetentną. Na wszystko przepisuje tabletki, nawet bez powodu. Nie informuje o żadnych możliwościach, wszystkie informacje trzeba od niej wyciągać. Nie polecam.

Nie polecam. Trafiłam do Pani doktor na końcówce ciazy. Ani usg, ani badania czy wszystko ok (2 dni później urodzilam wczesniaka w 35tc). Po porodzie stwierdziła jakaś chorobę, dala leki bez posiewu, raz, drugi, w końcu przy trzeciej zmianie leków 'trafila' z diagnoza. Żenada, gdy diagnozując kazała mi wachac swoje palce twierdząc, że tak pachnie grzybica, której de facto nie miałam. Pani doktor poobwieszana bransoletkami, ktore uderzają o biurko podczas pisania na klawiaturze, odbieranie prywatnych telefonów podczas wizyt. Zupełnie jakbym pomyliła gabinety z pokazem taniej mody. Nie polecam, prestiż moze i w dyplomach, ale na pewno nie w reprezentowanej wiedzy, kulturze osobistej i empatii.

Ze względu na problemy zdrowotne odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, Z czystym sumieniem polecam dr Ulman-Włodarz jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadziła także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego sympatyczny i kulturalny człowiek.

P.dr. jest najwspanialszym lekarzem, osobą zawsze ciepłą, życzliwą, wyrozumiałą i co najważniejsze jest wybitnym specjalistą. Udziela rzetelnych informacji na temat choroby,badań i leczenia. Zajęła się mną z wielką troską i osobiście przeprowadziła przez dwie operacje. Jestem wdzięczna za opiekę i fachową pomoc.Polecam. Henryka.

Witam ponownie :) W lutym opisałam "naszą" historię. Dziś jestem w 32tc i zawdzięczamy ten cud Pani docent Ulman. Tak jak napisałam wcześniej Pani docent jest czuła, troskliwa i opiekuńcza. Zawsze możemy na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Moja ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka, jednak Pani docent nigdy nie pozwalała nam wątpić, że będzie dobrze. Na oddziale patologii ciąży przebywałam kilkakrotnie i miałam okazję "porównać" kompetencje innych lekarzy względem naszej Pani docent. Niestety tylko kilku kierowało się podobnymi wartościami i szacunkiem względem pacjentek. Kochane kobiety, jeśli zastanawiacie się nad wyborem dobrego specjalisty, polecam z całego serduszka Panią docent Ulman. Zaufajcie rodzicom po stracie, bo wiemy jak bardzo wiele zależy od kompetencji lekarza.
Nigdy nie zdarzyło mi się zauważyć obojętności i zrezygnowania na twarzy Pani docent.Zawsze jest uśmiech, determinacja i "walka" o każdego małego pacjenta i jego mamę :)
Dziękujemy za To! I dziękuje również w imieniu wszystkich osób, którym brakuje odwagi by to zrobić... a wiem, że w szpitalu wiele pacjentek chciało Pani podziękować.
Trudno jest zaufać rodzicom po stracie dziecka, ale jeszcze trudniej jest lekarzowi zdobyć zaufanie rodziców, którzy przeżyli śmierć własnej córeczki i poprowadzić ich następną ciążę - Pani się to udało! EiT

Świetna specjalistka! a jeden z przeczytanych komentarzy jest smieszny - sgarga, że dr nie wykonuje badnia po czym pisze ze badanie trewa tylko 5min. wiec czasami podczas pisania oszczerstw trzeba zastanowić się nad logicznym senssem treści- podrawim "pascjentkę". osobiście uważam, że jest godna polecenia!:)

inni biora wiecej bo 150 do 200zł a za uratowanie zycia nie ma ceny bo moje dziecko jest bezcenne